Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
s33r33k

ale mnie wychlodzilo w lesnym basenie jest ekstremalnie

Polecane posty

27 minut temu, s33r33k napisał:

kolejne konto do ignorowanych xD hihihi 😄

Konto sruna bo nikt inny tu nie ma czasu na takie głupoty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No.moonowi się nudzi tak myślę że mogłam być niemiła przez takich dręczycieli właśnie jak moony leżaki dla innych ludzi to są takie sępy którzy wyczuwają krwawiącą rane i dociskaja nóż głębiej i śmieją się do rozpuku no niestety niektórzy Polacy predatorzy tak mają nic się nie poradzi to takie darwinowskie niestety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale są takie przewidywalne i skoro tak nienawidzą innych ludzi to niech wprowadza eutanazję to przestaną im psuć wystrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Najlepiej iść spać wtedy już chciałam kogoś pocieszyć ale nie umiem bo pewnie moje pjeprzenie na wiele by się nie zdalo heh its futile lubię to słowo fjutajl nie dosyć że fjut to jeszcze tail...

Edytowano przez prut
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie tam nie chce spac, trenuje sobie perkusje w ogole, a w srode moze w koncu pojde do jazz klubu, moze tam z kims pogadam w realu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Nie wtryniaj się tutaj chamski pasztecie 

Edytowano przez prut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ludzie są lepsi w realu i ty tam kogoś wyrwiesz albo sobie chocuaz pogadasz normalnie w przeciwieństwie do tego wyżej dobranoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee tam, ja tam sie w ogole do nikogo nie odzywam, chyba ze mnie ktos zagaduje, no znajac zycie to z muzykiami, ktorzy tam graja bede tylko gadal XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestes wulgarny lezak bardzo, to dlatego prut z toba nie zamieszka 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prut gdyby zamieszkala na kwadracie, to zamienilbys zycie prut w pieklo takimi chamskimi odzywkami i wyzwiskami 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ogole zycie w POlsce to koszmar, lezak ja prdl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy sobie szczerze, wyobrazam sobie scenariusz ze prut ma dosc mieszkania na kwadracie i ucieka, i co ona za mozliwosci w tym kraju?

nikt jej nie pomoze, obce miasto i w ogole... przejeebane na maxa

a do niej pojechac to tez lipa

mnie kilka dziewczyn zapraszalo do siebie z internetu, a ja do zadnej nie pojechalem, bo albo brak kasy albo w ogole koorna na choolere xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no masakra jakas w ogole :/

bede sie modlil, zebym nigdy nie musial wrocic do Polski zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no mi jak krewni poumieraja najblizsi to ja juz nie bede mial tam po co latac ani jezdzic, a ja tam na pewno nie bede placil rachunkow i w ogole i tam zyl LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

matka ze swoim facetem kupili sobie 70 cali LG ale powiem szczerze, ze mnie tv nie jaraja

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz co lezak, to jest tez dziwne bo matka z facetem zamiast, ze zrobili sobie dwojke dzieci, to maja dwojke kotow, i to w ogole pojeebane

a ja nawet nigdy nie ruuchalem, 30 prawie na karku a ja nawet nie ruuchalem, a co tu mowic o dzieciach w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jedno trzeba przyznac, ja tutaj sobie kornwalie i w ogole a w chooy jutro ludzi od rana musi wstawac rano do pracy, ja prdl jak ja sie ciesze, zeja nie musze i ze cos musze robic jutro is zefa mam albo kierownika O JA PRDL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

nie rozumiem, czemu na tym swiecie jest tak, ze wyglada to tak jakby facet musial kase miec, bo rozumiem potomstwo trzeba i zone, a ja chce dziewczyne, ktora mi kupi gitare za 6000 funtow i mam wyjeebane xD

po co sie meczyc z jakims biedakiem bez pieniedzy albo baba ktora ma kase a zaluje mi na gitare basowa, zebym sie nie cieszyl, a niech spadaja na drzewo

Edytowano przez s33r33k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie szkola poszla nie tak, bo w klasie maturalnej wyladowalem u psychiatry, potem w mojej glowie sie poprzestawialo, olalem szkole bo wkoorwialo mnie wstawanie rano codziennie no i tak zlapalem uraz do tego wstawania rano na maxa no i niestety

a praca to taka kontyunacja tego wstawania rano do szkoly xD koszmar jakis a ze u mnie poszlo nie tak ze szkola, to praca tez idzie nie tak xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja prdl po mnie niby jakas dziewczyna przyjechala z Polski i mnie chciala tam zabrac, i ja do tej pory sie zastanawiam, na jakiej zasadzie to by tam dzialalo, nagle jakas obca baba, przyjaciele baj baj i co, nie jestem przekonany, ze mialbym jak tutaj, ze nic nie musze robic, a mam lokum i jedzenie za darmo, ale chyba nigdy sie nie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tutaj jest tak jak w tibi, tam jakis typek do mnie ze jestem mitoman, bo napisalem, ze ide do pubu pic kawe i grac w tibie na laptopie i zaczal mnie pojezdzac ze bajeczki pisze i mitoman, ja mysle sobie co za idioota jaki mitoman ze mnie, przeciez juz 100 razy chodzilem do pubu pic kawe i grac w old school runescape, i jaki ze mnie mitoman??

mija krotki czas a za chwile 5 blaznow dolacza do tego jednego blazna, i wszyscy mi nadaja, ze jestem bajkopisarz i wszystko co pisze to klamstwa... i sobie dalem spokoj

a tutaj to samo jest zreszta, jakies blazny sruny czy praaviki wymyslaja bajeczki a potem inne blazny powtarzaja za nimi, a przeciez to grzech jest takie klamanie, dlatego racja, ale ja nie wiem co bedzie, ja nie mam gdzie i z kim pisac nigdzie, i to jest przee...e, a w realu to ja nie przepadam rozmawiac z ludzmi za bardzo sie chyba przyzwyczailem do kontaktow miedzy ludzkich w virtualu i w realu mi nie wychodzi moze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie meczy to, ze do tej pory nie wiem, co by bylo gdybym pojechal z ta kobita do polski w ogole, wszyscy mi mowia, ze dobrze zrobilem, ze nigdzie nie pojechalem, ale ona sie wkuurwila na mnie i mnie znienawidzila i ze ja skrzywdzilem no i jak to jest, u mnie w zyciu nie ma w ogole zadnych kobiet, sami faceci w ogole ja prdl to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lezak, ja gdy bylem w college tutaj w anglii to jaka tam przesliczna mlodziutka angielka byla, ona byla marzeniem, na pewno dzieewica, niewinna dziewczyna, a jakie miala ubrania i markowe no rozpieerdol, raz bylismy sam na sam w bibliotece, ona sie patrzyla na mnie a ja nawet do niej nie podbilem, a ona do mnie tez nie, i juz jej od tamtej pory nigdy nie zobaczylem

ona mogla byc moja wymarzona dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w internecie jak koresponduje z babami to jest zawsze fajnie na poczatku, a w momencie gdy ma dojsc do spotkania w realu, to nastepuje koniec, i ja juz sobie daje spokoj z babami w internecie szczegolnie, a w realu do zadnych sie nie odzywam nawet w ogole, wiec chooy z tym, po prostu nie dla mnie kobity sa i tyle, mam pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×