Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
s33r33k

ale mnie wychlodzilo w lesnym basenie jest ekstremalnie

Polecane posty

i po co lezi ja mam odpisywac na takie chamskie zaczepki jakiejs elci, ona juz z gory mnie na straconej pozycji ma, przegranej, a dla mnie np. ona jest przegrana jesli chodzi o to, czy sie odezwe do niej czy nie, bo wiem, ze gitary basowej za 6000 funtow mi nie kupi ani w tym zyciu ani w nastepnym, wiec po co tracic czas i nerwy?

no to jak jest w internecie samica, i istnieje potencjal, ze kupi mi gitare basowa za 6000 funtow + piecyki i efekty a do tego zamieszkamy razem, to ok

a tak to jakos nie lubie samic, bo sie duzo nacierpialem przez nie psychicznie, smutki, lzy i w ogole 😕

jakos z facetami mi sie przyjemniej rozmawia 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam uraz do samic, i musze uwazac, zanim do jakiejkolwiek cos napisze albo odpisze, bo mozliwe, ze znowu mnie w cos bedzie chciala wkrecic albo wkreci a potem bedzie placz i lzy i smutek ja juz nei moge tego, bo bedzie koniec ze mna, skocze pod pociag albo cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na miescie to kiedys to mialem tak ze sie patrzylem na fajne lachoony i o ja prdl a teraz jak widze fajne lachony to sobie mysle wiesz co, ja sie nie bede patrzyl na lachony, niech one sie na mnie patrza, a jak nie to niech spieerdalaja w ogole xD bo ja nie bede sie patrzyl na lachony, bo mi sie nie chce w ogole LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z ta praca to juz w ogole, ta mentalnosc polakow, dlatego kobity polki to nie dla mnie ja nie bede z nimi pisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam, ze to czy mam kase czy nie, to babe powinno nic nie interesowac, powinno ja interesowac to, zeby mi kupila gitare za 6000 funtow, a dopiero potem mozemy sie zblizyc do siebie i zaprzyjaznic, i tyle wyjeebke mam, a jak kreci nosem ze nie kupi i w ogole no to sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja mam dosc bab, jak mi jakas cos obiecuje i jest mila, a nagle nastepuje ochlodzenie i pisze mi o innych facetach albo facecie, i oo ... u mnie w glowie wlacza sie juz od razu wiesz co spieerdalaj w ogole bo brzydzisz mnie juz i ja zostaje sam a babiszon zadowolony, bo na innego faceta sie nadziala, a ja przegryw bo ciagle samotny a ona baba to frajera sobie znalazla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lezak, ja nie bede z elcia pisal ani jej rad nie bral do siebie i w ogole, no chyba ze kupi mi gitare za 6000 funtow, to moze ewentualnie zaczne cos zmieniac, a jesli nie ma dla mnie gitary za 6000 funtow to nic nie zmieniam i prosze sie zajac wlasnym zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

baby to mysla ze maja cos innego miedzy nogami i moga komenderowac facetami i nimi pomiatac i w ogole, nie ze mna takie numery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jesli chodzi o obraz kobiett i baby to mam wypaczony mozg, jestem wypaczencem po prostu i lepiej zeby kobiety sie do mnie nie odzywaly w ogole, bo jestem wypaczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja w ogole to nie chce byc tym nieszczesliwcem, ze mam 31-32 lata zakochalem sie mam dziewczyne, a nagle mnie zostawia dla innego, bo juz mi sie to przydarzylo nieraz, ale ktoregos razu to moze byc za wiele dla mnie by udzwignac, i skoncze ze soba, albo cos sobie zrobie zlego, przez babe jakas!!!

dlatego no musze uwazac i z daleka od bab jak najdalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja nie chce chodzic na randki, niech laseczka do mnie wpadnie mam zajeebista wieze albo chodzmy na lono natury, bo ja nie lubie byc w miescie wsrod ludzi, bo mnie to brzydzi, te spaliny, samochody brudne chodniki sklepy fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wy elcia i lezaczek to oboje byliscie na kowbojkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Rzeczywistości wszechświat napisał:

Ona mówi że nie a miala też maupeta jak ja to strasznie dziwne jak podobna jest jakby z bloku 

ja to nie rozumiem tych bab co np ciebie pojezdzaja mowia ze jestes uposledzony np. robia z ciebie przegrywa, bo ich gach w pracy, i gorszy jestes niz ten gach co nie, po co w ogole takiej odpisywac, nie ma sensu, ludzie to chamy

ze z jakiegos powodu sa lepsze, bo one maja facetow, a ja nie mam, wiec ja jestem gorszy, bo cos nie tak ze mna, a z nimi nie, i dlatego moga mna komenderowac, osadzac i oceniac, a tak nie ma, bo gitary mi za 6000 funtow nie kupia, wiec niech spadaja na drzewo, a pozniej ich facet wroci z pracy i beda uh ah wielkie zakochane, a ja sam znowu samotny, to po co w ogole z tmyi babami korespondowac, to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

relacja dwoch facetow i jedna kobieta tez nie jestem zainteresowany, brzydzi mnie, to wiec zostawiam was samych elcia z lezakiem, bo ja niestety sam, to nie bede sie narzucal, a zadnej samicy nie ma, z ktora moglbym popisac, i ktoar moglaby mi towarzyszyc w pisaniu, wiec narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okej to papa i milego heblowania oraz slodkich snow

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no jak odpalam pirata plyte na wiezy i slysze gitare elektryczna i treble na +3 to mi sie niedobrze robi, i zaraz wylaczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta, i mysle olejdi leosi walac se, az mi sie odechciewa walenia ;/

pomyslec, ze teraz wale, a moglem zasypiac przy niej i byc obok, to ja musze walic, a jej nie
ma to jakas zalamka ;/

jestem rozjeebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja chcialbym sobie grac na gitarze basowej Wal, i miec do niej dobry piecyk i efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale.lezak problem co nie, spotkac sie by powiedziec kilku bliskim przyjaciolom co robimy i w ogole tak kilka tygodni razem spedzimy, i bedziemy zasypiac co wieczor razem wtuleni w.siebie, ehh... no jest problem ;/ pomarzyc mozna sobie, ale.te marzenia bolesne sa ;/

i chyba sie nie.spelnia... ;/
czuje ze jestem jej winny siebie i powienienem sie.oddac jej po prostu o tak, ale to nic nie da i juz za pozno i w ogole, chooyowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i chooy wie.co bedzie, zlapalem wstret do samic i dziewczyn ostatnio, a codziennie mysle.o lejdi o leosiach jakichs z neta, i mi ten internet zryl czerep za bardzo juz, i mna zawladnal chyba, i co ja mam poczac, a w gry na razie mi sie nie chce grac, poprzytulalbym sie z kims tak w lozku przy zasypianiu, a do przytulania.facetow mnie jakos nie ciagnie wcale, wolalbym zyly podciac sobie niz przytulac sie z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co bedzie to bedzie, musze dalej lesne kapiele odpieerdalac i w.ogole xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sobie wyobrazam scenarius, ze od tych lesnych kapieli po jakims.czasie zrobilem sie taki sexy w chooy i w ogole a nagle lejdi leosia sie pojawia i sobie mnie bierze o tak, to bylaby beka, no i chooy a potem sie kladziemy razem a ona wtulona do mnie zasypia a ja chooy nic nie moge zrobic XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wez masakra ja to w ogole nie.wiem co to byla za sytuacja lezak, ale sie zakonczylo to dosc chuujowo i bolesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×