Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
s33r33k

ale mnie wychlodzilo w lesnym basenie jest ekstremalnie

Polecane posty

nie wyobrazam sobie ze poznam nagle jakas samice ale nie leosie tylki kogo innego i bedziemy raze. zasypiac, to sie nie wydarzy

to bylaby masakra co, poznalem kogos, ona zasypia wtulona we mnie, a ja mysle wtedy o lejdi leosi, a tu obok kto inny, no slabo bardzo dla tej drugiej osoby a.dla mnie zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy pochwy nie widzialem, poprzytulalbym sie z kims i pospal razem, i nie.ze na zawsze ale.tak z kilka tygodni chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja od.jakiegos czasu to w ogole czuje obrzydzenie jak sobie mysle.ze mialbym dotykac dziewczyne jakas, ale jakbym mial przytulac sie z facetem to ja.wole eutanazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem pesymista i zyje w.chuujowy. swiecie i cierpie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no te wywyzszajace to dramat, jeszcze zeby gitare za £6000 zaoferowala, to ok wywyzszaj sie, ale tak to spadaj w.ogole idz do swojego faceta sie wywyzszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to niech spada do faceta sie wywyzszac i ruuchac, ja bym takiej nie tknal nawet i mial problem popatrzec dluzej jak dwie.sekundy, a internet to sie wywyzszaja, sorry nie ta liga bejbe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja.jestem zbyt piekny i seeksowny by pracowac, przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie.mam czasu pracowac, bo jestem zbyt zajety kapaniem sie w lesnych bajorkach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahah mi nikt nie.mowi ze mam isc do pracy, bo to takie.polskie.typowo, a anglicy maja.to w.doopie, z ktorymi sie.przyjaznie, bo to inna mentalnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcialbym isc do pracy ale.jestem leniem przykro mi, wiec 20 minut lesna kapiel dwa razy dziennie i mi wystarczy, a ty tam pracuj sobie 10 godzin dziennie, mnie wystarczy 40 minut dziennie w lodowatej wodzie, ciekawe jak bedzie jesienia i zima w.ogole... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie.to ciezko bedzie.przezyc gdzie indziej, bo sie przyzsyczailem do kapieli na.lonie natury za bardzo XD
to juz czesc mnie jest XD

woda z prysznica.to nie to samo co lodowata na odludziu nieskazona kanalizacja i miastem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a najlepsze jak idzie.matka z.corka.i corka.sie gapi a za chwile matka.i bralbys.jedna.i druga XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nara xD
no to gapia.sie.to sie.odwracasz i chooy z nimi, niech sie gapia bo predko takiego faceta juz nie zobacza XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Rzeczywistości wszechświat napisał:

Bardzo prawdopodobne że wszystkie są gowwnem elka też się wywyzsza mam wrażenie że 

 

47 minut temu, Rzeczywistości wszechświat napisał:

Bo Ogarnęła roochanie w związku tylko że pochwie jest 100x łatwiej żadne to osiągnięcie jakby przyszła sąsiadka zajęła majtki to już ma związek ze mną to jest taka trudności a odwrotnie to psy i kraty 

Ja się wywyższam i to z takiego powodu?

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×