Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wubuuu27

Czy kojarzycie influencerow, którzy prowadzą zwykłe życie

Polecane posty

Czy kojarzycie influencerow, którzy prowadzą zwykłe życie tzn pokazują jak sami robią paznokcie, ćwiczą w domu i pokazują ogólnie zwykle życie a nie ciągłe reklamy i wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba Aleandra i Aliss robią same paznokcie i ćwiczą w domu a przynajmniej kiedyś tak było ale też już odleciały trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, wubuuu27 napisał:

Czy kojarzycie influencerow, którzy prowadzą zwykłe życie tzn pokazują jak sami robią paznokcie, ćwiczą w domu i pokazują ogólnie zwykle życie a nie ciągłe reklamy i wakacje?

Ja lubię oglądać Aleksandrę Eulalię  Schmidt. Nie wiem, czy lubisz taki kontent, ale nie ma reklam lub jest ich mało.

Edytowano przez Sołkjutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy robienie samemu sobie paznokci i cwiczenia w domu to oznaka "zwykłego życia"?  serio pytam 😉

być może nie rozumiem definicji "zwykłe życie" 😆😆😆

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2024 o 14:15, wubuuu27 napisał:

Czy kojarzycie influencerow, którzy prowadzą zwykłe życie tzn pokazują jak sami robią paznokcie, ćwiczą w domu i pokazują ogólnie zwykle życie a nie ciągłe reklamy i wakacje?

I ogólnie to większość dzisiejszych gwiazd reklam prowadziło normalne życie ale potem pojawiły się współprace, duża kasa a potem lenistwo przejawiające się tym, że już tylko reklamy im się chce nagrywać.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Wroobela? Nie wiem czy dobrze kojarzę ale ona też pracuje „normalnie” a yt to dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalne życie to prowadzą chyba wszystkie, ale takie nie przesiąknięte influenserstwem to Sonyarthe, Yoanneek. Rozgadana, Ala Zuza, Nieidealna, Julia Pawik. Wszystkie pracują zawodowo, więc sociale to dodatek do ich życia, a nie centrum.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Anitella napisał:

Normalne życie to prowadzą chyba wszystkie, ale takie nie przesiąknięte influenserstwem to Sonyarthe, Yoanneek. Rozgadana, Ala Zuza, Nieidealna, Julia Pawik. Wszystkie pracują zawodowo, więc sociale to dodatek do ich życia, a nie centrum.

Jeszcze Sysia, Claudia Buttinghaus, Somethingwhite chociaż ta ostatnia żyje już z pieniędzy zarobionych w sm ale jeszcze ma coś w głowie.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oh Celinee napisał:

Jeszcze Sysia, Claudia Buttinghaus, Somethingwhite chociaż ta ostatnia żyje już z pieniędzy zarobionych w sm ale jeszcze ma coś w głowie.

Somethingwhite to nie mój klimat. Ja bardziej skłaniam się ku vlogerkom, takim nagrywającym codzienne życie. Na pseuoekspertki mam alergię. Szczególnie te ubraniowe, bo wszystkie ubierają się, i gadają, to samo. Jak kamelowy płaszcz na topie, to wszystkie go mają, jak szerokie spodnie tak samo. Koszulki z Uniqlo jedna po drugiej pokazuje, a każda mówi o nich tonem odkrywcy. Jak klony. I każda ma rolkę jak wiązać koszulę na brzuchu XD. Nie spotkałam żadnej, która ma oryginalny styl. Albo przynajmniej zestawia tak, że się wyróżnia.  Podpatrują insta i Pinteresta, jedna od drugiej kopiuje, a każda "ekspertka". I jeszcze te same teksty powtarzają. Śmieszą mnie takie laski. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Anitella napisał:

Somethingwhite to nie mój klimat. Ja bardziej skłaniam się ku vlogerkom, takim nagrywającym codzienne życie. Na pseuoekspertki mam alergię. Szczególnie te ubraniowe, bo wszystkie ubierają się, i gadają, to samo. Jak kamelowy płaszcz na topie, to wszystkie go mają, jak szerokie spodnie tak samo. Koszulki z Uniqlo jedna po drugiej pokazuje, a każda mówi o nich tonem odkrywcy. Jak klony. I każda ma rolkę jak wiązać koszulę na brzuchu XD. Nie spotkałam żadnej, która ma oryginalny styl. Albo przynajmniej zestawia tak, że się wyróżnia.  Podpatrują insta i Pinteresta, jedna od drugiej kopiuje, a każda "ekspertka". I jeszcze te same teksty powtarzają. Śmieszą mnie takie laski. 

To prawda. Ja śledzę takie konta tylko dlatego, że pokazują 1 rzecz na masę sposobów i dlatego, że ich stylizacje nie są niepraktyczne jak stylizacje typowych influencerskich ofiar mody, które wiadro na łeb by założyły jakby było to modne.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Oh Celinee napisał:

To prawda. Ja śledzę takie konta tylko dlatego, że pokazują 1 rzecz na masę sposobów.

Ja lubię podpatrzeć coś czasami, ale raczej nie na kontach tematycznych. Ania Gleń ma fajny styl. Nic wyszukanego, ale ubiera się fajnie, minimalistycznie z lekkim pazurem. Ale Ankę znam prywatnie i wiem, że ona ma oko do ciuchów, oraz taką lekkość w ich zestawianiu. Yoanneek też ma fajne wyczucie stylu. Kiedyś podpatrywałam Shoelove jak biegała po sklepach, ale ona wybiera zwykle to czego ja bym nie założyła. I też ma ten niefajny ekspercki ton, który się w moim odczuciu nie przekłada na jej poczucie stylu. Ale jak chcę zobaczyć jakiś ciuch na sylwetce to jest przydatna. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anitella napisał:

Ja lubię podpatrzeć coś czasami, ale raczej nie na kontach tematycznych. Ania Gleń ma fajny styl. Nic wyszukanego, ale ubiera się fajnie, minimalistycznie z lekkim pazurem. Ale Ankę znam prywatnie i wiem, że ona ma oko do ciuchów, oraz taką lekkość w ich zestawianiu. Yoanneek też ma fajne wyczucie stylu. Kiedyś podpatrywałam Shoelove jak biegała po sklepach, ale ona wybiera zwykle to czego ja bym nie założyła. I też ma ten niefajny ekspercki ton, który się w moim odczuciu nie przekłada na jej poczucie stylu. Ale jak chcę zobaczyć jakiś ciuch na sylwetce to jest przydatna. 

To sobie je obczaję. Dzięki za polecenie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×