Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Klitek

Dlatego, że pieniądze nie mają dla mnie prawie znaczenia, to 1000 razy wolę pracę za minimalną, ale którą bym uwielbiał

Polecane posty

niż pracę za 15 tys miesięcznie albo i więcej, w której mordowałbym się tak samo jak w dotychczasowej pracy albo jeszcze bardziej

Bo po pracy bym miał tak mało czasu i jeszcze mniej siły, żeby nawet nacieszyć się nawet najdroższymi przedmiotami, które mógłbym sobie wtedy kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W punkt. Dla mnie tez tak może być, no niechby dali już te 10% więcej powiedzmy, czy na paliwo. ALe praca całodniowa ma sprawiać choć po części przyjemność, radość, satysfakcję i być do zniesienia wśród sympatycznych ludzi, a nie jakichś buraków wrogo nastawionych. DO tego w warunkach w miarę wyspania pobudka o 6.00 wystarczy do życia. No i czas normalny jak ustawa przewiduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Klitek napisał:

niż pracę za 15 tys miesięcznie albo i więcej, w której mordowałbym się tak samo jak w dotychczasowej pracy albo jeszcze bardziej

Bo po pracy bym miał tak mało czasu i jeszcze mniej siły, żeby nawet nacieszyć się nawet najdroższymi przedmiotami, które mógłbym sobie wtedy kupować

Ja wolę 1k bez pracy niż 15k pracą chyba że była by to wlasna firma jakoś w pokoju. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×