Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Nawet jeśli zarabiałbym 15 tys miesięcznie, ale nie napisałbym o tym w profilu, to kobiety nie miałyby nawet możliwości się dowiedzieć ile bym zarabiał

Polecane posty

Bo po mojej gębie nie byłoby tego widać

A do etapu randki, a nawet etapu korespondencji, podczas której kobiety szybko zadają sakramentalne pytanie: "co porabiasz w życiu?" by nie doszło, bo nadal nie chciałyby nawet ze mną pisać

Musiałbym albo zamieścić informację o zarobkach w profilu, albo w pierwszej wiadomości, nazywanej tzw "otwieraczem"

Ale to tylko w przypadku sympatii, bo na tinderze nie miałbym nawet par, więc nie mógłbym wysłać wiadomości - więc na tinderze jedyna opcja to dodanie informacji o zarobkach do profilu

Natomiast ani wycieczek, ani samochodów ani tym bardziej ubrań i tak bym nie kupował, więc mógłbym tylko "szpanować" zdjęciami w otoczeniu 10-ciu laptopów z procesorami i9 lub xeon każdy - pytanie tylko która kobieta odróżnia z wyglądu laptop kosztujący 1500 zł od kosztującego 15 000 ? :DD

Edytowano przez Klitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem jedno oczko i 2 zaczepki hej i hejka. A to po tym, jak napisałem że myślę, że jestem spoko osobą, to zadziałało jak miód 🙂 Dalej nic z tym nei zrobię, bo jakbym sie rozpisał to zawsze w nieodpowiednim związkowo kierunku, za dużo fantazji albo za dużo szczerośći. Nie mam zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mariusz4 napisał:

A ja dostałem jedno oczko i 2 zaczepki hej i hejka. A to po tym, jak napisałem że myślę, że jestem spoko osobą, to zadziałało jak miód 🙂 Dalej nic z tym nei zrobię, bo jakbym sie rozpisał to zawsze w nieodpowiednim związkowo kierunku, za dużo fantazji albo za dużo szczerośći. Nie mam zdjęć.

Tak - mężczyzna powinien być powściągliwy i najlepiej rokują te korespondencje, w których to kobieta pisze więcej

Nic tak nie odstrasza kobiet jak nadmierne rozpisywanie się przez faceta - kobiety interpretują to chyba, że za bardzo mu zależy i wtedy kobiecie przestaje zależeć

Generalnie najbardziej zniechęcająco na kobiety działają wszelkie sygnały świadczące o tym, że mężczyźnie zależy, a jak miód działają sygnały, że facet ma wszystko (na czele z kobietami) głęboko w doopalcu - taki facet to prawdziwe miodzio dla kobiet 😄

Edytowano przez Klitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Klitek napisał:

Bo po mojej gębie nie byłoby tego widać

A do etapu randki, a nawet etapu korespondencji, podczas której kobiety szybko zadają sakramentalne pytanie: "co porabiasz w życiu?" by nie doszło, bo nadal nie chciałyby nawet ze mną pisać

Musiałbym albo zamieścić informację o zarobkach w profilu, albo w pierwszej wiadomości, nazywanej tzw "otwieraczem"

Ale to tylko w przypadku sympatii, bo na tinderze nie miałbym nawet par, więc nie mógłbym wysłać wiadomości - więc na tinderze jedyna opcja to dodanie informacji o zarobkach do profilu

Natomiast ani wycieczek, ani samochodów ani tym bardziej ubrań i tak bym nie kupował, więc mógłbym tylko "szpanować" zdjęciami w otoczeniu 10-ciu laptopów z procesorami i9 lub xeon każdy - pytanie tylko która kobieta odróżnia z wyglądu laptop kosztujący 1500 zł od kosztującego 15 000 ? :DD

Oczywiście że by się domyslaly takie zarobki jak jesteś ogarnięty to zdjęcia w tle przy 100 cale (teraz samsung 11k tlc 9k tylko sony 25k ale to dwie pensje i masz) markowe ciuchy ładnie urządzone pokoje wycieczki dobrze ubrany zadbany no kasę widać. Chyba że jej nie uzywasz i komulujesz cyferki. Ale one sknery i tak nie szukają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Klitek napisał:

pytanie tylko która kobieta odróżnia z wyglądu laptop kosztujący 1500 zł od kosztującego 15 000 ? :DD

Jak kupisz apple będzie już podślimaczona 

Edytowano przez Misja rzeczywistości owaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Klitek napisał:

więc mógłbym tylko "szpanować" zdjęciami w otoczeniu 10-ciu laptopów z procesorami i9 lub xeon każdy

Ale po co ci tyle laptopów? Tabletów sam mam 6szt jeden cegła ale nvw w każdym razie po jakiego uja? Mówię ci kupisz jednego takiego top apple czy do gier razera i ci zejdzie ciśnienie na to bo będzie coś typu 15 razer ultra slim oled z 4090rtxm i po co drugi? Kupisz coś następnego np portfel męski lv później coś tam pójdziesz do barbera w końcu skończysz jako wypolerowany na brozowo typek. Kasa robi robotę i ją widać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tablety warto mieć różny rozmiar dla wygody jeden ładować drugi używać to maksymalnie 2x 8 2x 11 i 2x 13 dwa zegarki dwa telefony. Lecisz dalej 34 konsole. Lecisz dalej w każdym pomieszczeniu 100 cali. Itd w końcu będzie hajs na ciuchy. 

Edytowano przez Misja rzeczywistości owaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli miałbyś na zdjęciu w tle macbooka pro to by wiedziały że biedny nie jesteś... na komputerach baby się zupełnie nie znają ale logo jabłuszka kojarzą bo to symbol pieniężności.

Edytowano przez ___RymCym
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ___RymCym napisał:

jeżeli miałbyś na zdjęciu w tle macbooka pro to by wiedziały że biedny nie jesteś... na komputerach baby się zupełnie nie znają ale logo jabłuszka kojarzą bo to symbol pieniężności.

stare modele bez pro są tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

stare modele bez pro są tanie

nowe modele mają notcha i już wiadomo... baby co lecą na kasę takie detale rozpoznają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

mówię że logo jabcoka nic nie znaczy

Tez tak uwazam, kazdy moze sobie kupic cos z apple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co za roznica czy aple czy krzak ale ok nvm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

nom nie wiesz fakt

serio se ludzie wala do japle to wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

nom nawet te modele za 20 k są do przejścia typ się uprze i będzie spłacał raty

Patrzylam dzisiaj na ceny iphona 16 i mozna miec abonament 30 funtow miesiecznie. To jest cena dostepna dla kazdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Patrzylam dzisiaj na ceny iphona 16 i mozna miec abonament 30 funtow miesiecznie. To jest cena dostepna dla kazdego.

trzeba taki miec bo jak nie to pedau i kazda zdejmuje majty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

pedau też taki ma

dzisiaj o magicznej godzinie 4:44 zaćmienie księżyca

Lezak sie zes.ra 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odleżyna mi raz lizała doope jakim to ja jestem geniuszem jak znalazłam książkę na chomikuj a nimfa jaka tępa dzida bo nie zna się na PlayStation, zjep

Edytowano przez prut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Patrzylam dzisiaj na ceny iphona 16 i mozna miec abonament 30 funtow miesiecznie. To jest cena dostepna dla kazdego.

W uk w Polsce abonament 150-180zł trzeba mieć zasoby nieograniczone ja dzisiaj podpisałem neta za 30zł a telefon zazwyczaj doładowuje 5zł tkami

To że coś teoretycznie to nie jest praktycznie. Płacić a sobie dywagowac to dwie rzeczy. Lachon widzi że typ ma iPhone to przynajmniej na te raty wyrabia. A obok typ ma nokie 3310 to se mysli menel nawet nie stać go na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się nie znam na plejstejszyn ale byłam cool bo dziadzisko było w humorze te narcyziki psychopatyczne to takie łatwe w manipulacji są fuj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Patrzylam dzisiaj na ceny iphona 16 i mozna miec abonament 30 funtow miesiecznie. To jest cena dostepna dla kazdego.

Na ile to lat bo się nie spina przecież 16 pro max to z 7k na premierę ty chyba mówisz o tym podstawowym 16 który pewnie tak naprawdę jest 11 jakaś z nowym cpu albo i z 15. Apple tam mocno przycina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Misja rzeczywistości owaka napisał:

Na ile to lat bo się nie spina przecież 16 pro max to z 7k na premierę ty chyba mówisz o tym podstawowym 16 który pewnie tak naprawdę jest 11 jakaś z nowym cpu albo i z 15. Apple tam mocno przycina. 

A nie wiem, moze podstawowy, co za roznica jesli ktos chce szpanowac samym logo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×