Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Łobuz kocha najmocniej dlatego ja nie kocham wcale bo wcale nie jestem łobuzem

Polecane posty

Przed chwilą, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

lex to przykład że wiek nie jest tożsamy z mądrościo

Lex młodnieje z wiekiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nemesio Cervantes napisał:

sama widzisz, że cytujesz to co chcesz byle sie historia zgadzała i pomijasz to co niewygodne.

niestety ale życie wg. słownika to życie w ciasnych ramach ustalonych przez obcych ludzi, którzy tworzą te ramy z nudów albo z głoopoty.

Jesli powiedzą skacz ze skarpy to skoczysz? trzeba miec swoje zdanie poparte obserwacjami a nie żyć wg. prawideł

 

A co ta druga czesc zmienia w znaczeniu?

No tak, lepiej wyciagac definicje z doopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez znaczenia czy bad boy czy nie, jeśli chodzi o to kto kocha mocniej, ale bad boy ma to do siebie, że ekspresyjnie to wyraża, że tak to ujmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Żaba Monìka napisał:

A co ta druga czesc zmienia w znaczeniu?

No tak, lepiej wyciagac definicje z doopy.

napisałem wyżej, wobec różnych sytuacji można być bedbojem wobec innych nie koniecznie. to nie jest postać z komiksu. w tych ciekawych czasach człowiek pełny to człowiek który umie uruchomić pewne zachowania tak by na tym korzystał. zobacz taki tusku... w TV udaje mietkiego fajfuska, misiaczka zakłopotanego bo na tym zyskuje. kiedy coś tam mamrocze w sejmie udaje, że się zna i ma rękę na pulsie a kiedy kamera nie paczy to kawał gnoja jest, mściwa i sprzedajna łajza,  Obiektywnie nie robi tego bo tak wypada premierowi tylko robi pod siebie, robi by wygrać i sie nabić hajsem, bo może, znowu u żłoba mając w poważaniu polakocebulaków przy urnie.

Edytowano przez Nemesio Cervantes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Isk^a napisał:

Bez znaczenia czy bad boy czy nie, jeśli chodzi o to kto kocha mocniej, ale bad boy ma to do siebie, że ekspresyjnie to wyraża, że tak to ujmę.

Im bardziej ekspresyjny tym bardziej falszywy huh 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nemesio Cervantes napisał:

napisałem wyżej, wobec różnych sytuacji można być bedbojem wobec innych nie koniecznie. to nie jest postać z komiksu. w tych ciekawych czasach człowiek pełny to człowiek który umie uruchomić pewne zachownia tak by na tym korzystał. zobacz taki tusku... w TV udaje mietkiego fajfuska, misiaczka zakłopotanego bo na tym zyskuje. kiedy coś tam mamrocze w sejmie udaje, że się zna i ma rękę na pulsie a kiedy kamera nie paczy to kawał gnoja jest, mściwa i sprzedajna łajza,  Obiektywnie nie robi tego bo tak wypada premierowi tylko robi pod siebie, robi by wygrać i sie nabić hajsem, bo może, znowu u żłoba mając w poważaniu polakocebulaków przy urnie.

Kto to jest bedboy, jakis chlopiec lozkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

moze moze...masz dziecięcy sposób postrzegania świata, czarno biały. osoba która jest bedbojem to nie czarny charakter z komiksu. bedbojem można byc wobec pewnych sytuacji albo np. wobec kobiet. z zamysłem bo to na nie działa. tak samo jak kobiety udają głupiotkie czpiotki chichoczące na każdy tekst bedboja. w pracy albo w kościele taka może być porządna, skupiona i poważna.

pewnie że może. 

Wg mnie kobiety oczekują właśnie taki mix, czyli facet który ma postawy kojarzące się z typowym badboyem w okreslonych sytuacjach, a w innych zachowuje się inaczej. Tylko żeby to nie była poza, a było autentyczną zdolnością zmieniania się z dr Jekylla w pana Hyde.😄

Edytowano przez Isk^a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Isk^a napisał:

Wg mnie kobiety oczekują właśnie taki mix, czyli facet który ma postawy kojarzące się z typowym badboyem w okreslonych sytuacjach, a w innych zachowuje się inaczej. Tylko żeby to nie była poza, a było autentyczną zdolnością zmieniania się z dr Jekylla w pan Hyde.😄

A ty umiesz jak Mierlin Monroł zmieniać styl chodzenia i zamienić się w modelkę w ciągu sekundy a dzolero się zachciewa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, też gdzieś to użyłem i myślę, dam tak bo to dobrze brzmi, łóżkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nemesio Cervantes napisał:

bedboj to tak z polskiego jakby

Bad sie nie czyta "bed" tylko "bad". Bed to lozko.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, prut napisał:

A ty umiesz jak Mierlin Monroł zmieniać styl chodzenia i zamienić się w modelkę w ciągu sekundy a dzolero się zachciewa ok

 Potrafię się zmieniać od ekstremum do ekstremum ale nie pod tym względem😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

Bad sie nie czyta "bed" tylko "bad". Bed to lozko.

dobra niech już bedzie chopaczyna łózkowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Isk^a napisał:

 Potrafię się zmieniać od ekstremum do ekstremum ale nie pod tym względem😄

Wy z takich co makarony masimo a inni wolą turpizm i kalectwo dajcie żyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lexa chyba jeszcze rosyjskiego uczyli w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nemesio Cervantes napisał:

dobra niech już bedzie chopaczyna łózkowy 

Taki ideał dla wielu bad bed boy blue😄 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Isk^a napisał:

Wg mnie kobiety oczekują właśnie taki mix, czyli facet który ma postawy kojarzące się z typowym badboyem w okreslonych sytuacjach, a w innych zachowuje się inaczej. Tylko żeby to nie była poza, a było autentyczną zdolnością zmieniania się z dr Jekylla w pana Hyde.😄

ale dałaś przykład 😁  mi chodzi raczej o to, że np. w urzędzie nie należy zachowywać sie jak owca przed ubojem tylko pewnie bez cienia uległosci wobec bredni jakie oni tam posuwają, krótko z nimi i na temat. W domu tak sie nie zachowamy, bo np wobec dzieci czeba mieć dużo cierpliwosci i czasem jednak ulec. Na ulicy na spacerze z kobietą kiedy  zaczepia sebix, dobrze jest podnieść wyzywająco głowe, wyjąc ręce z kieszeni i w pewny siebie sposób skierować uwagę typka na punkt w oddali i go tam pokierować. Trzeba umieć sie zachować w każdej sytuacji i wtedy sie zmienia taki człowiek. Bywa badboy-em kiedy mu to odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, selkie napisał:

Lexa chyba jeszcze rosyjskiego uczyli w szkole.

uczyli w podstawówce, ja nawet płyn lugola piłem jak chmura szła do polszy. ty dziecko jesteś jeszcze z mlekiem pod nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nemesio Cervantes napisał:

ale dałaś przykład 😁  mi chodzi raczej o to, że np. w urzędzie nie należy zachowywać sie jak owca przed ubojem tylko pewnie bez cienia uległosci wobec bredni jakie oni tam posuwają, krótko z nimi i na temat. W domu tak sie nie zachowamy, bo np wobec dzieci czeba mieć dużo cierpliwosci i czasem jednak ulec. Na ulicy na spacerze z kobietą kiedy  zaczepia sebix, dobrze jest podnieść wyzywająco głowe, wyjąc ręce z kieszeni i w pewny siebie sposób skierować uwagę typka na punkt w oddali i go tam pokierować. Trzeba umieć sie zachować w każdej sytuacji i wtedy sie zmienia taki człowiek. Bywa badboy-em kiedy mu to odpowiada.

O to właśnie chodzi, że aż się rozchodzi!😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Isk^a napisał:

O to właśnie chodzi, że aż się rozchodzi!😄

to kierunek w postać nadczłowieka wg. Nietzsche :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starzy ludzie tęsknią za czasami gdy życie było proste i oglądają telenowele brazylijskie uhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nicze był takim nadczłowiekiem że aż wylądował w psychiatryku

Edytowano przez prut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, prut napisał:

Starzy ludzie tęsknią za czasami gdy życie było proste i oglądają telenowele brazylijskie uhu

Nietzsche nie nauczysz gdy bedziesz starszakami tak pogardzać, stara szkoła, to jednak stara szkoła😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

uczyli w podstawówce, ja nawet płyn lugola piłem jak chmura szła do polszy. ty dziecko jesteś jeszcze z mlekiem pod nosem

I zapewne pamiętasz wybuch 2 wojny światowej 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZbanowanaSalowa napisał:

I zapewne pamiętasz wybuch 2 wojny światowej 🥰

uciekałem z obozu jenieckiego ale mnie zabili. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Isk^a napisał:

Nietzsche nie nauczysz gdy bedziesz starszakami tak pogardzać, stara szkoła, to jednak stara szkoła😛

Nie gardzę starszymi tylko kryzysem wieku średniego i megalomania 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, prut napisał:

Nie gardzę starszymi tylko kryzysem wieku średniego i megalomani

hehe... ciekawe czy gardzisz też okresem dojrzewania albo okresem menopauzy?

Edytowano przez Nemesio Cervantes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, prut napisał:

Nicze był takim nadczłowiekiem że aż wylądował w psychiatryku

nie wiem dlaczego wylądował w psychiatryku ale miał bardzo dobre wnioski co do roli człowieka i celu życia. nie mieszałbym tych rzeczy jako przyczyny i skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nvm jeśli ktoś nie jest pipka i umie przygryzc zeby cierpiąc w milczeniu to respect te spontaniczne goowniaki stare są przerażające 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Isk^a napisał:

Nietzsche nie nauczysz gdy bedziesz starszakami tak pogardzać, stara szkoła, to jednak stara szkoła😛

młodość chce sie bawić, wykorzystywać energie na rozrywke. przyjdzie potem czas na inne rzeczy, jak sie już ni bedzie chciało imprezować w łikendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×