Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jerry89

Strasznie denerwuje mnie zawsze widok mega laski w mega drogim aucie

Polecane posty

Przede wszystkim dlatego mnie to denerwuje bo wiem że taka osoba patrzy na mnie jak na ..., a po drugie na 99% ma to, dlatego bo daje dupy bogatemu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zazdrosc bo moga nie miec z tego przyjemnosci i sie poswiecac bo wszystko ma swoja cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Jerry89 napisał:

Przede wszystkim dlatego mnie to denerwuje bo wiem że taka osoba patrzy na mnie jak na ..., a po drugie na 99% ma to, dlatego bo daje dupy bogatemu facetowi

"Pieniądze jednak to nie wszystko, choć na nich twardo stoi świat. Liczy się ktoś kto jest wciąż blisko, nawet gdy forsy brak... ". 🍀

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest pewnego rodzaju zazdrość nie ukrywam dlatego mnie to denerwuje ale przede wszystkim Denerwuje mnie to dlatego bo taka osoba patrzy na zwykłego przeciętnego faceta jak na jakieś ... Ja jak widzę że idzie gruba brzydka laska To nigdy w życiu nie dałem jej odczuć że jest gównem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

Tak to jest pewnego rodzaju zazdrość nie ukrywam dlatego mnie to denerwuje ale przede wszystkim Denerwuje mnie to dlatego bo taka osoba patrzy na zwykłego przeciętnego faceta jak na jakieś ... Ja jak widzę że idzie gruba brzydka laska To nigdy w życiu nie dałem jej odczuć że jest gównem

na pewno są też takie ładne i bogate laski które tak jak ty nie paczo na przeciętnych facetów jak na guwno

a większość facetów paczy na grube brzydkie laski jak na guwno

nic nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mijałem taką wypicowaną na 100% panienkę w najnowszym Aston Martinie i sam Jej wzrok na mnie był już bolący bo to był taki wzrok jak widzisz zachlanego żula na przystanku i czujesz niesmak do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrazasz sobie ze tak cie postrzega?

Ja nie lubie ludzi z chamskim wyrazem twarzy i dziwnym spojrzeniem ktorzy wydaja sie wkorwieni a lata mi jak wygladaja xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Jerry89 napisał:

Przede wszystkim dlatego mnie to denerwuje bo wiem że taka osoba patrzy na mnie jak na ..., a po drugie na 99% ma to, dlatego bo daje dupy bogatemu facetowi

A co, chciałbyś sie z nią zamienić? Bo ja nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Jerry89 napisał:

Właśnie mijałem taką wypicowaną na 100% panienkę w najnowszym Aston Martinie i sam Jej wzrok na mnie był już bolący bo to był taki wzrok jak widzisz zachlanego żula na przystanku i czujesz niesmak do niego

dalej pijesz...alko to zuo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Jerry89 napisał:

Tak to jest pewnego rodzaju zazdrość nie ukrywam dlatego mnie to denerwuje ale przede wszystkim Denerwuje mnie to dlatego bo taka osoba patrzy na zwykłego przeciętnego faceta jak na jakieś ... Ja jak widzę że idzie gruba brzydka laska To nigdy w życiu nie dałem jej odczuć że jest gównem

To nikogo nie obchodzi tym bardziej co myśli jakiś nieznajomek. Jest jeden wyjątek, jak się zgłosisz do lekarza przypisze odpowiednie tabletki.

 

21 minut temu, prut napisał:

Wybrazasz sobie ze tak cie postrzega?

Ja nie lubie ludzi z chamskim wyrazem twarzy i dziwnym spojrzeniem ktorzy wydaja sie wkorwieni a lata mi jak wygladaja xd

Masz tak samo powinnaś regularnie odwiedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Jerry89 napisał:

Właśnie mijałem taką wypicowaną na 100% panienkę w najnowszym Aston Martinie i sam Jej wzrok na mnie był już bolący bo to był taki wzrok jak widzisz zachlanego żula na przystanku i czujesz niesmak do niego

Wątpię, czy zatrzymała na Tobie wzrok. Raczej wmawiasz sobie, że Cię w ogóle dostrzegła, bo projektujesz własne poczucie bycia zerem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pożyczka na mały procent napisał:

To nikogo nie obchodzi tym bardziej co myśli jakiś nieznajomek. Jest jeden wyjątek, jak się zgłosisz do lekarza przypisze odpowiednie tabletki.

 

Masz tak samo powinnaś regularnie odwiedzać.

nie mam takich rozkmin o randomowych ludziach  z wkorwionym ryjem chyba ze czegos chca ode mnie albo truja dope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, prut napisał:

nie mam takich rozkmin o randomowych ludziach  z wkorwionym ryjem chyba ze czegos chca ode mnie albo truja dope

Całe szczęscie to jest choroba rozwijająca się.

Psychol patrzy nie wiadomo o co mu biega, co zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Jerry89 napisał:

sam Jej wzrok 

Ten zaimek osobowy powinien być napisany z małej litery, zgodnie z zasadami pisowni. Nawet Twój sposób pisania wyraża poczucie podległości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Żaba Monìka napisał:

A skad wiesz czy sama nie zarobila? Moze zarobila na tik toku albo innym instagramie.

błagam cię..., jeżeli laska sama by zarobila miliony, to by była na tyle znana, ze człowiek by ją rozpoznał, a jak jedzie totalny no-name, w mega aucie to wiadomo, że albo tatus bogaty i kupil córeczce, albo co raczej bardziej pewne, daje dopy bogatemu typowi i dzięki temu ma wygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez mozesz dawac bogatym dziadkom nikt ci nie broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Janek Sob napisał:

błagam cię..., jeżeli laska sama by zarobila miliony, to by była na tyle znana, ze człowiek by ją rozpoznał, a jak jedzie totalny no-name, w mega aucie to wiadomo, że albo tatus bogaty i kupil córeczce, albo co raczej bardziej pewne, daje dopy bogatemu typowi i dzięki temu ma wygody.

Nie znasz wszystkich zamoznych osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według raportu firmy KPMG z 2023 roku, w Polsce żyje około 42 tysiące milionerów, czyli osób posiadających majątek o wartości przekraczającej milion dolarów. Jednak dokładne dane dotyczące liczby kobiet-milionerek w Polsce są trudniejsze do ustalenia, ponieważ raporty o majątku nie zawsze dzielą dane na płeć.

Ogólnie szacuje się, że w Polsce, podobnie jak w innych krajach, kobiety stanowią mniejszy odsetek milionerów niż mężczyźni. Może to wynikać z wielu czynników, takich jak historyczne nierówności w dostępie do kapitału, różnice w poziomie wynagrodzeń, a także dominacja mężczyzn w niektórych sektorach biznesowych. Jednak w ostatnich latach coraz więcej kobiet zdobywa znaczące majątki, zwłaszcza w obszarach takich jak technologia, moda, przedsiębiorczość i inwestycje.

Choć precyzyjnych danych brak, można szacować, że kobiety stanowią kilkanaście procent polskich milionerów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żaba Monìka napisał:

Nie znasz wszystkich zamoznych osob.

oczywiscie, że nie, ale można przyjąć pewną regułę. Są wyjątki a i owszem, ale raczej nie uwierze, że jak jedzie panienka w wieku około 20-25, zrobione usta, mega twarz, włosy, drogie ciuchy i w aucie za około 0.5-1mln to, że ona sama na to zarobiła 🙂 równie dobrze możemy mówić, że polska wygra w piłce nożnej mistrzostwo świata- no jest to teoretycznie możliwe, jednak w praktyce jest to nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

Według raportu firmy KPMG z 2023 roku, w Polsce żyje około 42 tysiące milionerów, czyli osób posiadających majątek o wartości przekraczającej milion dolarów. Jednak dokładne dane dotyczące liczby kobiet-milionerek w Polsce są trudniejsze do ustalenia, ponieważ raporty o majątku nie zawsze dzielą dane na płeć.

Ogólnie szacuje się, że w Polsce, podobnie jak w innych krajach, kobiety stanowią mniejszy odsetek milionerów niż mężczyźni. Może to wynikać z wielu czynników, takich jak historyczne nierówności w dostępie do kapitału, różnice w poziomie wynagrodzeń, a także dominacja mężczyzn w niektórych sektorach biznesowych. Jednak w ostatnich latach coraz więcej kobiet zdobywa znaczące majątki, zwłaszcza w obszarach takich jak technologia, moda, przedsiębiorczość i inwestycje.

Choć precyzyjnych danych brak, można szacować, że kobiety stanowią kilkanaście procent polskich milionerów.

 

generalnie to ja mam nieco inną deficnicje "milionera" dla mnie nie jest milionerem ten kto ma taki majątek w postaci różnych nieruchomości czy ziem, tylko po prostu ma takie pieniądze na koncie. znam osobiście kilka osób, z czego jedną dosyć blisko, która wedle tej reguły jest milionerem, ale ledwo żyjez  biedy, a dlaczego? ano dlatego, że ma po prostu 2 mieszkania, jedno w którym mieszka i drugie po rodzicach, które stoi puste (nikt nie chce tego wynajmować bo tam jest taki burdel w środku, że nie ma chętnych, zresztą on nawet nie szuka ludzi tam), przy obecnych cenach na rynku i jak dodamy, że jedno z tych mieszkań jest w centrum dużego miasta a drugie w dosyć ładnej okolicy, to myśle, że spokojnie wyszłoby razem PONAD 1 mln.., no i co tego, skoro typ zarabia najniższą krajową i dosłownie żebrze przed wypłatą o pare groszy od znajomych bo nie ma co jeść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Janek Sob napisał:

generalnie to ja mam nieco inną deficnicje "milionera" dla mnie nie jest milionerem ten kto ma taki majątek w postaci różnych nieruchomości czy ziem, tylko po prostu ma takie pieniądze na koncie. znam osobiście kilka osób, z czego jedną dosyć blisko, która wedle tej reguły jest milionerem, ale ledwo żyjez  biedy, a dlaczego? ano dlatego, że ma po prostu 2 mieszkania, jedno w którym mieszka i drugie po rodzicach, które stoi puste (nikt nie chce tego wynajmować bo tam jest taki burdel w środku, że nie ma chętnych, zresztą on nawet nie szuka ludzi tam), przy obecnych cenach na rynku i jak dodamy, że jedno z tych mieszkań jest w centrum dużego miasta a drugie w dosyć ładnej okolicy, to myśle, że spokojnie wyszłoby razem PONAD 1 mln.., no i co tego, skoro typ zarabia najniższą krajową i dosłownie żebrze przed wypłatą o pare groszy od znajomych bo nie ma co jeść. 

Czy te mieszkania sa warte milion dolarow czy milion zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Czy te mieszkania sa warte milion dolarow czy milion zl?

zł, bo to w polszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Janek Sob napisał:

zł, bo to w polszy

Według raportu firmy KPMG z 2023 roku, w Polsce żyje około 42 tysiące milionerów, czyli osób posiadających majątek o wartości przekraczającej milion dolarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos posiadajacy majatek miliona PLN oficjalnie nie jest zaliczany do milionerow. Takich ludzi jest pelno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wiem, ze jest pełno, bo wlasnie mają jakieś nieruchomosci czy ziemie, jednakże dla mnie milioner to osoba, która posiada taką kwote na koncie + ma nieruchomosci. a takich ludzi juz nie jest az tak duzo, aczkolwiek i tak jest pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, ZłyKróliczek napisał:

Ten zaimek osobowy powinien być napisany z małej litery, zgodnie z zasadami pisowni. Nawet Twój sposób pisania wyraża poczucie podległości. 

To samo mi sie tak kliknelo, ja bym nigdy nie napisal jakiejs szmacie z duzej litery jej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, ZłyKróliczek napisał:

Wątpię, czy zatrzymała na Tobie wzrok. Raczej wmawiasz sobie, że Cię w ogóle dostrzegła, bo projektujesz własne poczucie bycia zerem. 

To znaczy po prostu Potraktowała mnie jak powietrze jakby mnie tam nie było może na ułamek sekundy po prostu zwróciło uwagę że ktoś idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, prut napisał:

nie zazdrosc bo moga nie miec z tego przyjemnosci i sie poswiecac bo wszystko ma swoja cene

Tak wczoraj oglądałem mega brunette drugą szczupla murzyn robił jej anal w złote okulary także może kase ma ale dopa w porsche boli codziennie Buahahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×