Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Klitek

Czy sądzicie, że jeśli pracodawca dowie się, że pracownik, który sprawia wrażenie początkującego i dopiero poszukującego swojej zawodowej drogi, nie ma 25 lat, tylko 45 lat, to nie będzie chciał mu dać szansy, którą dałby 25-latkowi?

Polecane posty

Nie zamierzam kłamać w CV, ale podążając za radami z poradników pisania CV w sytuacji zmiany branży i braku doświadczenia, pomijam wykształcenie, które jest w ogóle nieadekwatne i wpisuję tylko doświadczenie zawodowe z ostatnich lat

Nie ma tez obowiązku wpisywania daty urodzenia, więc jej tez nie wpisuję

Dlatego myślę, że czytając moje CV, niewielkie doświadczenie w nim zawarte i chęć całkowitego rzucenia wszystkiego dotychczasowego i zmiany, może sprawiać wrażenie, że jestem osobą dużo młodsza, dopiero na początku kariery zawodowej - o to mi właśnie chodzi, bo obawiam się, że mój wiek by zniechęcał pracodawców

Ale pytanie, czy jeśli jakiś pracodawca już będzie mną zainteresowany i wtedy np na rozmowie kwalifikacyjnej zobaczy, że jestem sporo starszy niż mu się wydawało, i jakieś 20 lat mojego życia zmarnowałem zupełnie bezproduktywnie, to czy nie uzna wtedy, że jestem kimś zupełnie niepoważnym i jednak ze mnie zrezygnuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wpisujesz ukończenie szkoły i tam jest data po tym sie kapnie ile ma sie mniej więcej lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mariusz4 napisał:

Ale wpisujesz ukończenie szkoły i tam jest data po tym sie kapnie ile ma sie mniej więcej lat

No właśnie nie wpisuję nic o szkole, bo jak by to wyglądało, że 30 lat temu skończyłem szkołę a dopiero teraz zastanawiam się co chciałbym robić w życiu - jakiś obłęd

Edytowano przez Klitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależy jak masz ciekawie to wszystko opisane. Mnie wołają czasem na rozmowy gdzie 20-latkowie są przyjęci. Wystarczy tylko mieć dobre przygotowanie z tym doświadczeniem do stanowiska. Pamiętaj, że będą traktować bardziej poważnie, że nie porzucisz pracy, żę nie będziesz się obijać, że jesteś bardziej poważny niż młodzian lekkoduch. To jest nasza zaleta.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×