Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Właśnie widzę atrakcyjną kobietę z dzieckiem w wózku zawsze mnie denerwuje Taki widok

Polecane posty

Po po prostu mam wtedy nerwa że jakiś typ r0cha taką za.h3istą lochę i jeszcze ją zatrzymał na stałe Dzięki dziecku wk0rwia mnie to że mnie nigdy nic takiego nie spotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno widziałem jak jedzie kobieta na rowerze, przed nią dziecko na małym rowerku a ona ma jeszcze przyczepkę, w której jest drugie i do tego obok biegnie pies, którego ma na smyczy.

Tak to jasne, widzę co jakiś czas, najczęściej z psami, czasem z wózkiem. Czy to denerwuje. Chyba nie, po prostu ona się ustawiła przy facecie-żywicielu.

Ale ogólnie to z daleka przyciągają mnie włosy długie, czy to blond czy czarne, od razu jestem ciekawy co to za laska,  spodziewam się ładnej. Choć prawie wszystkie wyglądają podobnie na zrobione w takich włosach.

Edytowano przez Mariusz4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurde, dziecko jest wynikiem wspólnej miłości i radości z jasnej przyszłości a nie zakładnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

A większość tutejszych facetów twierdzi że to kobiety specjalnie sobie robią dziecko żeby utrzymac przy sobie faceta, nie odwrotnie. 😄

Jeśli facet jest jakimś multimilionerem to pewnie tak jest natomiast zwykły gość który już pozna atrakcyjną laskę No to marzy o dziecku z nią żeby ją zatrzymać bo taka laska mogłaby mieć takich jak ona codziennie na pęczki natomiast on drugiej tak już nigdy nie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jerry89 napisał:

Jeśli facet jest jakimś multimilionerem to pewnie tak jest natomiast zwykły gość który już pozna atrakcyjną laskę No to marzy o dziecku z nią żeby ją zatrzymać bo taka laska mogłaby mieć takich jak ona codziennie na pęczki natomiast on drugiej tak już nigdy nie znajdzie

Jakby dziecko było jakąś kartą przetargową. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Jakby dziecko było jakąś kartą przetargową. xD

Nie o to chodzi dziecko większość ludzi w swoim życiu chce więc wiadomo że wolisz mieć to dziecko z osobą która cię podnieca niż z byle kim dla zasady aby mieć dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, jak ktos tylko podnieca to starczy fwb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Chyba z osobą którą kochasz.

Ale żeby kogoś pokochać to musisz jednak coś podobać nie ma cudów że zakochasz się w raszpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, prut napisał:

no, jak ktos tylko podnieca to starczy fwb

Co to fwb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

To jest oczywiste i nierozłączne.

A na przykład tak jak ja mam , mi się podobają tylko atrakcyjne kobiety, te które ogólnie nie narzekają na powodzenie , więc wiadomo że jak taka laska ma wybór to nigdy nie wybierze kogoś takiego jak ja dlatego całe życie jestem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jerry89 napisał:

Co to fwb

Przyjaciółki do łóżka, relacje bez zobowiązań 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Mariusz4 napisał:

Niedawno widziałem jak jedzie kobieta na rowerze, przed nią dziecko na małym rowerku a ona ma jeszcze przyczepkę, w której jest drugie i do tego obok biegnie pies, którego ma na smyczy.

Tak to jasne, widzę co jakiś czas, najczęściej z psami, czasem z wózkiem. Czy to denerwuje. Chyba nie, po prostu ona się ustawiła przy facecie-żywicielu.

Ale ogólnie to z daleka przyciągają mnie włosy długie, czy to blond czy czarne, od razu jestem ciekawy co to za laska,  spodziewam się ładnej. Choć prawie wszystkie wyglądają podobnie na zrobione w takich włosach.

a skąd wiesz że to nie ona jest żywicielem

a po części to my wszyscy się dokładamy do ich dziecka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

a skąd wiesz że to nie ona jest żywicielem

a po części to my wszyscy się dokładamy do ich dziecka xD

Racja, może być sama i żyć z zasiłków. Albo biedactwo porzucone po miłych chwilach z bedboyem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Jerry89 napisał:

A na przykład tak jak ja mam , mi się podobają tylko atrakcyjne kobiety, te które ogólnie nie narzekają na powodzenie , więc wiadomo że jak taka laska ma wybór to nigdy nie wybierze kogoś takiego jak ja dlatego całe życie jestem sam

Nie wiem, albo się sam ogarnij albo obniż poprzeczkę w upodobaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jerry89 napisał:

 

Ładne laski w samochodach cię denerwują, ładne laski z dzieckiem też. 

Ciebie po prostu denerwują atrakcyjne kobiety bo nigdy nie będziesz takiej mieć.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Jerry89 napisał:

Jeśli facet jest jakimś multimilionerem to pewnie tak jest natomiast zwykły gość który już pozna atrakcyjną laskę No to marzy o dziecku z nią żeby ją zatrzymać bo taka laska mogłaby mieć takich jak ona codziennie na pęczki natomiast on drugiej tak już nigdy nie znajdzie

Na jakiej planecie tak to działa? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zazdrość kotleta napisał:

Na jakiej planecie tak to działa? xD

Akurat znam trochę przypadków, gdy to facet naciskał na ślub i dzieci więc się zdarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Chochlik napisał:

Ładne laski w samochodach cię denerwują, ładne laski z dzieckiem też. 

Ciebie po prostu denerwują atrakcyjne kobiety bo nigdy nie będziesz takiej mieć.  

 

Zgadzam się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Nie wiem, albo się sam ogarnij albo obniż poprzeczkę w upodobaniach.

Ale nie da się obniżyć poprzeczki to tak jakbym ci nagle powiedział że uprawiaj seks ze zwierzętami jeżeli coś cię nie podnieca nie masz ochoty to nie ma szans na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jerry89 napisał:

Zgadzam się 

Normalni ludzie potrafią się dostosować do rzeczywistości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak nie dostrzezesz zalet w tym co dostepne to moze byc slabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Chochlik napisał:

Normalni ludzie potrafią się dostosować do rzeczywistości

Sęk w tym że ja nie jestem normalny

15 minut temu, Żaba Monìka napisał:

To moze jakas terapia pomoze, bo innego wyjscia tu nie widze.

Ale niby czym terapia żeby obniżyć poprzeczkę kto mi się podoba przecież to nonsens

11 minut temu, prut napisał:

jak nie dostrzezesz zalet w tym co dostepne to moze byc slabo

Słaba to już jest od wielu wielu lat w tym momencie już nie ma ratunku za stary jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jerry89 napisał:

Sęk w tym że ja nie jestem normalny

Ale niby czym terapia żeby obniżyć poprzeczkę kto mi się podoba przecież to nonsens

Słaba to już jest od wielu wielu lat w tym momencie już nie ma ratunku za stary jestem

Nie zeby obnizyc poprzeczke tylko zebys sie tak nie meczyl z wlasna zazdroscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Jerry89 napisał:

Po po prostu mam wtedy nerwa że jakiś typ r0cha taką za.h3istą lochę i jeszcze ją zatrzymał na stałe Dzięki dziecku wk0rwia mnie to że mnie nigdy nic takiego nie spotka

Mnie ten widok dziwi bo jest tak nie do życia rzeczywistości żeby robić dzieciaka na tej inflacji to naprawdę ten lachon ma samozaparcia i musi mocno szaleć na punkcie tego typa no ja se nie wyobrażam że da jakaś zalać forme 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

A większość tutejszych facetów twierdzi że to kobiety specjalnie sobie robią dziecko żeby utrzymac przy sobie faceta, nie odwrotnie. 😄

Najlepiej jak jedno drugie myśli że wychooja na ciążę żeby se zaklepac 2 dekady sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×