Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
s33r33k

selfie w lustrze topless do oceny xD

Polecane posty

13 minut temu, Gajaa napisał:

Ogladalam filmik jak facet chce seksu, ale zasypia bo jego dziewczyna za długo siedzi w łazience. A lesbijka zasnęła bo jej dziewczyna za długo zdejmowała pierścionki xD

 

Mi też się czasem strasznie chce juz spac ale jade z heblowaniem bo wiem że istnieje duże prawdopodobieństwo wystąpienia 2h drzemki zamiast 5h snu jak tak se pójdę spać o 1-2 zamiast 4 bez melatoniny i mi się wszystko popíerdoli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie poszedlbym spac, zdrzemnalem sie 30 minut, ale chce sobie ograc w gierki na lapku i popisac z ziomeczkami sysadminami, moze napisac jakis tekst na forum moje albo pouczyc sie o serwerach czy operacyjnych systemach i szkoda mi isc spac, pozniej sobie pospie :d

dlatego zaraz wstaje chyba podlaczam dwa lapki, odpalam wieze podpinam sluchawki i zabawa 😄

przy laptopie nigdy sie nie nudze 😄 zawsze jest co robic 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On tylko pisze o heblowaniu ten zboczeniec internetowy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej nie przytyje, bo ja i tak duzo jem, jak kumpel kolacje ugotuje to diw eporcje wpieerdalam czasem po trzy, jak zostaje, i cos nie moge przytyc, wczoraj tiramisu cale z sainsbury's wjeebalem, a przedwczoraj bylem u mamy na kolacji, to zjadlem talerz gulaszu z ziemniaczkami i mizeria, zupe, a potem jezcze steka wjeebalem XD

na charytatywnych sie kiedys smiali ze ja tyle em i gdzie to jedzenie, bo ja szczuply i brzucha nie widac, a raz pamietam wpadlem po plywaniu za miastem w super stawie to sie jedna kobitka fajna cieszyla, ze jak proponuja jedzenie to jem, i paczkow zjadlem pelno, bo byly za darmo, i gdzie ja to mieszcze i sie smiala haha 😄 

fajna mamuska, niezlym range rover suvem jezdzila 😄

ale znudzilo mi sie chodzenie do charity wole sobie przy kompie posiedziec teraz niz lazic na darmowe jedzenie xD mimo ze niezle daja i w ogole, to mi sie nie chce, znudzilo mi sie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zalosne te gadki o alfonsach i klientach, widze ze srun robi to samo co praavik, i wymysla klamstwa i bajeczki zeby samice trzymaly sie z daleka ode mnie hahah, zalosne, ale dobrze ze na komputerach moge robic milion innych rzeczy niz czytac te oszczerstwa xD albo korespondowac z takimi mitomanami klamcami xd

Edytowano przez s33r33k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz od 2 miesiecy codziennie do bajorka na rowerze jezdze, jutro z rana przeciez to samo, ale wczoraj wzbogacilem to plywalnia sauna i jacuzzi, i jade najpierw do bajorka sie wychlodzic, potem do miasta do plywalni na saune, tam sobie ze znajomymi angielskimi rozmawiam i jacuzzi hydromasaz, niezle masuje kosmos :D

a potem wsiadam spocony i mokry topless na rower i wracam do bajorka :D

potem sie czuje tak pieknie i wspaniale i kocham zycie :D powoli juz nie mam czasu sie smucic i dolowac xD

jak tiu nie bylem to gralem wlasnie w gierke caly czas z ziomeczkami i tez fajnie bylo, wlasnie zaraz odpalam i bede dalej gral, bo co tu bede pisal z mitomanami jak praavik albo srun xD to ublizajace xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, s33r33k napisał:

zalosne te gadki o alfonsach i klientach, widze ze srun robi to samo co praavik, i wymysla klamstwa i bajeczki zeby samice trzymaly sie z daleka ode mnie hahah, zalosne, ale dobrze ze na komputerach moge robic milion innych rzeczy niz czytac te oszczerstwa xD albo korespondowac z takimi mitomanami klamcami xd

Z tobą można pisać, bo nie jesteś obleśny jak leżak. A ty sam nakręcasz takie plotki, bo piszesz dziwne rzeczy o spaniu u różnych ludzi. W Polsce tak się nie mieszka co chwilę w innym domu xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi to nie wyglada na plotki tylko ublizanie mojej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

samo twierdzenie, ze oddawalbym sie za pieniadze albo dobra materialne to dla mnie ponizajace bardzo, i to nie jest zadne wytlumaczenie, bo plotki, ja mam problem isc do pracy i zeby mi kierownik rzadzil albo szef codziennie a co dopiero jakies oddawanie sie za hajs ludziom, to bardzo przykre i podle mi tak pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Patricie Dumbinová napisał:

Chudy, ale ulaniec, jaki śmieszny 😄 

sylwetka typu skinny-fat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra widze ze jak juz rymcym wpadl to ja na pewno stad znikam, to do jutra jak cos, wpadne moze po saunie i bajorku na outdoorze, chociaz jak wyfrunie mnie na caly dzien za miasto to troche pozniej bede, narka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze niedawno bylem gruberem 103kg, ale schudlem w pare miesiecy 20-25kg xD

a teraz robie rzezbe xD

w przyszlym roku po swietach 2024 bede na pewno nieziemsko wygladal :D a potem sobie znajde dziewczyne i wpadniemy do mnie tutaj na chate i bedziemy sie przytulali i spali razem, a potem sie okaze co dalej z zyciem xD

elo xD

Edytowano przez s33r33k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale fajnie jest bo teraz sie bardzo duzo kobiet do mnie usmiechaja albo ciesza na moj widok, sprzedawczyni w sklepie jak mnie widza to im chyba bardzo milo sie robi na moj widok, jak na rowerze jezdze to tez sie kobiety usmiechaja, angielki staruszki no bardzo duzo, a ja tez sie bardzo duzo ciesze i usmiecham ostatnio bo kocham zycie <3 :D

elo dobranoc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się nie przejmuj jeśli to wszystko kłamstwa na twój temat.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no pewno ze sie nie przejmuje :D

jakbym cos takiego robil, to by mnie wlasna rodzina nie chciala znac xD babcie albo mama by sie wstydzily w ogole i chyba by nawet nie chcialy ze mna nic do czynienia miec

a przeciez ja z babciami to regularnie rozmawiam odkad wyladowalem w namiocie pod koniec 2019, prawie codziennie dzwonilem przez kilka lat i im mowilem wszystko ze swojego zycia, to by wiedzialy albo wyczuly, ze cos jest nie tak

a to ze pale ziolo czasem ze wspollokatorem a potem mama wpada i mowi, ze czuc ziolo w chacie, to mowi, ze nie ma do tego problemu nawet, wiec co ja sie bede przejmowal xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gajaa napisał:

To się nie przejmuj jeśli to wszystko kłamstwa na twój temat.

 

Przecież wiesz, że to wszystko prawda 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no oczywiscie, ludzie z internetu ktorzy nigdy mnie w zyciu na oczy nie widzieli wszystko o mnie wiedza najlepiej xD

a ja mam uraz do srunow i takich wymyslaniu bajeczek, bo jak mnie kwikernes zapraszala do siebie na mieszkanie, a potem srun sie nagle znowu pojawil i jej naklamal i naublizal na moj temat, ze sie przestala odzywac do mnie, to ja potem przez 5 lat mialem depresje i smutki przez takie cos, to kureestwo, dobra spadam elo i pravik to samo robi dokladnie co srun, te same bajeczki pieertoli B) i katiuszce ubliza, zeby sie nie odzywala do mnie, a potem ja placze i smuce sie, ale mam to juz w duupie, bo kocham zycie xD

nara xD

Edytowano przez s33r33k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, the last one napisał:

Przecież wiesz, że to wszystko prawda 😎

Udowodnij xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

praavik tez katiuszce pieerdolil zeby mnie olala, i tez codziennie te same gadki o alfonsach i sponsorach tutaj do mnie, co srun, a ja potem placze po nocach i chce konczyc ze soba, a teraz mnie sama poniza, a koledzy potem jezdza po katiuszce i mowia, ze mnie zostawila jak typowa slag jakas, a mi przykro bardzo i to przez to ze inni po mnie jada i wymyslaja klamstwa na moj temat, dobrze ze w realu takich przyjaciol nie mam, tylko w internecie takie mendy klamliwe jak sruny albo praaviki B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a katiuszka sama jeechala po kwikernes ze mnie jak kuurwa potraktowala, i sie ze srunem ze mnie wylewali, a teraz to samo praawik z katiuszka robia, tez ze mnie wylewaja, ze swoich klamstw, ktore wymyslaja, zalosne to jest, brzydze sie czyms takim

do konca zycia bede dziekowal Bogu ze nie urodzilem sie taka klamliwa menda jak srun albo praavik albo baba ktora wierzy w takie bajeczki bo jest PRYMITYW xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Munek jest w porządku bo nie daje doopy za kasę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze dla ciebie jest, bo nie wymysla klamstw na twoj temat, dla mnie nie jest, bo od lat wymysla klamstwa na moj temat i klamie jak najety, spamuje mi forum fotami oblesnego fiuuta, ktory nawet nie jest moj, kiedys mmi grozil na mejl i ponizal, do babci jednej wydzwanial, to druga babcia, jak slyszala co on wygaduje na moj temat albo co wypisuje, to sie niezle wkuurwila, ze by mu w ryj od razu przyyjebala, za to jakie klamstwa sruny wymyslaja i inne mendy typu przemo

i to nie jest w porzadku, a od niedawna to samo robi praavik, ktorym sie zawsze brzydzilas, wiec i ty jestes hipokrytka B)

nie chce mi sie w nic klikac, idz sobie srunem porzadz, bo ja juz mam podziurki jak mi baba rozkazuje, druga katiuszka, co mi polecenia bedzie wydawac a ja pieesek mam wykonywac rozkazy, a potem placz i cierpienie, nie mam checi na to juz, pozdro 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha on naprawdę dzwonił do twojej babci? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beka gdyby zadzwonił do mojego taty i opowiedział co tutaj robiłam xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×