Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Teraz przezywacie pewnie powódź ukartowana dawno temu aby wmówić ludziom że polska żywność i leki skażone i aby ukraińskie ścierwo wciskać jako remedium. Huh. Czekam na next czapter maskarady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że to temat o "stypiarze" Leżaka 😉  

Edytowano przez croatian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Caryca z czubrycą napisał:

A przy okazji trzeba budżet okroić o pomoc dla powodzian. Jaki dobry powód dla stop PCK, atom, porty.

Jaka miłość?

Chora ta symulacja. Kosztem ludzi sie bawią. Jesteśmy tylko simsami. Dlatego wyebane jaja bawisz się gra i jest zayebiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie fascynowali ludzie którzy zgłaszają się do tych wszystkich beznadziejnych programów typu wyspa syfu czy inne bibilow. Wtf. Nie rozumie. Ameryka to stan umysłu tam się inaczej zyje ale w Polsce? Karynskie to fchoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Caryca z czubrycą napisał:

A przy okazji trzeba budżet okroić o pomoc dla powodzian. Jaki dobry powód dla stop PCK, atom, porty.

Jaka miłość?

Zatkało kakało po decyzji von der Leyen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Caryca z czubrycą napisał:

A przy okazji trzeba budżet okroić o pomoc dla powodzian. Jaki dobry powód dla stop PCK, atom, porty.

Jaka miłość?

Mi nikt pomocy nie dał na zdarzenie losowe śmierci matki. Dlaczego mam dawać na deszcz. Mam nadzieję że munek się uropi w tym Wrocławiu jeszcze bym mu krany odkrecil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AbsolwentChoroszczy napisał:

Zawsze mnie fascynowali ludzie którzy zgłaszają się do tych wszystkich beznadziejnych programów typu wyspa syfu czy inne bibilow. Wtf. Nie rozumie. Ameryka to stan umysłu tam się inaczej zyje ale w Polsce? Karynskie to fchoi.

Oglądasz je, czy tylko widziałaś zajawki i szlag cię trafia, że na takie badziewie ktoś kasę daje?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, AbsolwentChoroszczy napisał:

Teraz przezywacie pewnie powódź ukartowana dawno temu aby wmówić ludziom że polska żywność i leki skażone i aby ukraińskie ścierwo wciskać jako remedium. Huh. Czekam na next czapter maskarady.

Sroga odklejka, milordzie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Misja rzeczywistości sřaka napisał:

Mi nikt pomocy nie dał na zdarzenie losowe śmierci matki. Dlaczego mam dawać na deszcz. Mam nadzieję że munek się uropi w tym Wrocławiu jeszcze bym mu krany odkrecil.

Twój przypadek w skali ludzkości jest jednostkowy i nie znaczysz dosłownie nic w porównaniu ze szkodami tysięcy ludzi. Zejdź na ziemię. Codziennie umiera czyjaś matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Caryca z czubrycą napisał:

A przy okazji trzeba budżet okroić o pomoc dla powodzian. Jaki dobry powód dla stop PCK, atom, porty.

Jaka miłość?

Komu podpadłaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AbsolwentChoroszczy napisał:

Twój przypadek w skali ludzkości jest jednostkowy i nie znaczysz dosłownie nic w porównaniu ze szkodami tysięcy ludzi. Zejdź na ziemię. Codziennie umiera czyjaś matka.

Technicznie strata głównego zywicuela rodziny jest kleska zywiolowa ale mopsik nie dał nawet zeta. Tylko szwagra paliwo zmarnował mnie podwiezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, przewr(l)otna napisał:

Oglądasz je, czy tylko widziałaś zajawki i szlag cię trafia, że na takie badziewie ktoś kasę daje?

 

Tak naprawdę wiem czemu ale o czymś muszę rozmyślać jeszcze skoro już wszystko rozkminilam od rdzenia. Dobra ide bo stypa nie ma nawet z kim bezbeczyc już. Sajonara. Wole ojciec mateusz obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Qwerty88 napisał:

Zatkało kakało po decyzji von der Leyen?

Hahahahahahahaha. Przecież to nie są żadne nowe pieniądze. Dostaliśmy pozwolenie na przesunięcia w funduszu spójności.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AbsolwentChoroszczy napisał:

Tak naprawdę wiem czemu ale o czymś muszę rozmyślać jeszcze skoro już wszystko rozkminilam od rdzenia. Dobra ide bo stypa nie ma nawet z kim bezbeczyc już. Sajonara. Wole ojciec mateusz obejrzeć.

Fakt. Nie ma na czym oka zawiesić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, przewr(l)otna napisał:

Fakt. Nie ma na czym oka zawiesić.

Oczy mam już nasycone aż ślepnę. Potrzebuję innych podniet niż wizualne. To nudne po czasie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Caryca z czubrycą napisał:

Zielonemu chińczykowi od prześladowania starych ouszczalskich bab.

To pomogłaś. I wiem, że nic nie wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, AbsolwentChoroszczy napisał:

Oczy mam już nasycone aż ślepnę. Potrzebuję innych podniet niż wizualne. To nudne po czasie. 

Dlatego napisałam: nie ma na czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ostatnio najbardziej interesująca na forumku jest postępująca degrendolada umysłowa leżaka, coraz bardziej (i zabawniej?) dająca się we znaki. ciekawi mnie do czego to doprowadzi. absorbujące z punktu czysto psychologicznego.

Edytowano przez Klaudius Meridus Decimus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Caryca z czubrycą napisał:

Hahahahahahahaha. Przecież to nie są żadne nowe pieniądze. Dostaliśmy pozwolenie na przesunięcia w funduszu spójności.

Pis by pewnie nadal próbował zrobić UE w wała i przesuwać by mogli co najwyżej  dodrukowane pieniadze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×