Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kingeczka

Spuchnięta Pampucha z domku czarownicy

Polecane posty

59 minut temu, PandaCzerowna napisał:

Czy ona kiedykolwiek wypowiedziała się o czymś z sensem, mając wiedzę albo doświadczenie w danej kwestii, albo chociaż teoretycznie tylko ale w sposób przemyślany i sensowny, konstruktywny albo ciekawy...? Sięgam pamięcią i nic nie przychodzi mi do głowy. Same pogadanki na poziomie mało rozciągniętego za to bardzo zarozumiałego dziecka.

Zarozumiały bachor -dobrze to ujelas. Nieśmiertelne czarne szorty plus nieprana pościel z biedronki dla ciebie 😂😅

Edytowano przez Szara mysz
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Sowa z Mazur napisał:

To tak jak rodzic i topiące się dziecko. Poświęci swoje życie i zdrowie by ratować dzieci. Nie myśli o sobie. Nawet jeślia Werka kazałaby ratować zwierzęta to strażak i tak musi wpierw ratować ją. Takie jest prawo.

Jak się boję wody tak myślę, że wskoczyłabym za dzieckiem swoim, bo jak jemu się coś dzieje, to mnie też boli tak w takiej sytuacji pewnie nie bałabym się, bo czułabym się, jakbym to ja w tej wodzie się topola, jeśli ktoś zrozumiał 0 co mi chodzi 🤔

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szara mysz napisał:

Zarozumiały bachor -dobrze to ujelas. Nieśmiertelne czarne szorty plus nieprana pościel z biedronki dla ciebie 😂😅

Te upierdziane szorty symbol lata 2024.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kingeczka napisał:

Te upierdziane szorty symbol lata 2024.

Czekam na kurtkę Lejkersów w rozmiarze XXL (haul z crocksbojkami) gacie od pidżamy i czarne klapki 😂😂😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ona sobie oberwała włosy tymi kitkami i koczkami, na live widać całe kępki co się oberwały nad czołem. 

Edytowano przez Kingeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisze, że od tego upiecia robią się zakola a nasza mądralińska na to że "nie, nie wierze w to"🫠

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Karolajnaaaaa napisał:

Ktoś pisze, że od tego upiecia robią się zakola a nasza mądralińska na to że "nie, nie wierze w to"🫠

Bo jej zywot w ostatnich latach to wyparcie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Karolajnaaaaa napisał:

Ktoś pisze, że od tego upiecia robią się zakola a nasza mądralińska na to że "nie, nie wierze w to"🫠

Nasza jo jo siwa 😂😂😂😂

  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, kinga2208 napisał:

Live na tt

Mam bloka, pooopowiadajCe, larewki, co tam u kiszki 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, kinga2208 napisał:

Live na tt

Mam bloka, pooopowiadajCe, larewki, co tam u kiszki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Sowa z Mazur napisał:

Nasza jo jo siwa 😂😂😂😂

Jojo siwa, kocham to określenie, hahahahaha. Smaczek dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siwa na grzybobraniu. Poszła z pieskami pokazać wickom okolice jeziora, gdzie chodzi z pieskami, plażę. Przy ścieżce znalazła grzyby, ponoć maślaki i je zbiera.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W świetle dziennym wygląda całkiem jak menelica

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ivetka napisał:

W świetle dziennym wygląda całkiem jak menelica

W każdym świetle tak wygląda 

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, saturninapiacha napisał:

W każdym świetle tak wygląda 

Szczególnie z wózeczkiem na kołach 😁 ciekawe czy wychodzi gdzieś w tych kowbojkach z ostrogami 😏 na swoim dwukołowym koniu elektrycznym 😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, FashFash napisał:

Jojo siwa, kocham to określenie, hahahahaha. Smaczek dla Ciebie!

Obie szalone z zakolami i podobną fryzurą 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siwa nie musi robić dramy żeby mieć więcej wyswietleń😂. "Mogę pokazać wam 5 takich owłosionych szczotek!" 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwaliła w wysrywie jakąś tackę i oczywiście twierdzi, że to przez jej astygmatyzm, ADHD i nie wie co jeszcze. To ja ci siwa powiem przez co to - jesteś po prostu niegramotna pie.rdolą, nienauczona jakiejkolwiek pracy i tutaj żadne astygmatyzmy etc. nie mają nic do rzeczy.

Na wszystko musi mieć jakieś ...e wytłumaczenie, tworzy sobie choroby żeby nie było, że to jej wina. Wina zawsze leży po stronie czegoś/kogoś. Siwy łeb zawsze niewinny. 

Natomiast prawda jest taka, że chorobę to ona ma jedną - psychiczną, w stadium mocno zaawansowanym, ale do tego akurat się nie przyzna. 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kaszka manna na czole i bujne wlosy. Afera o szczotce, bo niby tak specjalnie pokazala.:classic_laugh: WTF????

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, MagdaLena87 napisał:

Zwaliła w wysrywie jakąś tackę i oczywiście twierdzi, że to przez jej astygmatyzm, ADHD i nie wie co jeszcze. To ja ci siwa powiem przez co to - jesteś po prostu niegramotna pie.rdolą, nienauczona jakiejkolwiek pracy i tutaj żadne astygmatyzmy etc. nie mają nic do rzeczy.

Na wszystko musi mieć jakieś ...e wytłumaczenie, tworzy sobie choroby żeby nie było, że to jej wina. Wina zawsze leży po stronie czegoś/kogoś. Siwy łeb zawsze niewinny. 

Natomiast prawda jest taka, że chorobę to ona ma jedną - psychiczną, w stadium mocno zaawansowanym, ale do tego akurat się nie przyzna. 

Jest taka dziewczyna na YT, Nadia Farmulska. Ogólnie sympatyczna, zaradna ale ma ten sam problem co siwa - zaburzenia psychiczne a dokładniej to szukanie co raz to nowych. Non stop nowa diagnoza. Może jej to coś daje ale według mnie w przyszłości może stanowić spory problem. Siwa wybiera sobie choroby paluszkiem z encyklopedi zdrowia nie mając diagnozy psychiatry. Gdyby w tej bajce był psychiatra to ona byłaby w szpitalu na obserwacji.

A tak poza tym to siwa jest pierdołowata, porusza się jak słoń w składzie porcelany, jest niezbyt rozgarnięta, ma braki w podstawowej wiedzy, ubogie słownictwo, jest bezczelna, niechlujna, złośliwa, zgorzkniała, dziecinna, pozbawiona gustu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sowa z Mazur napisał:

Jest taka dziewczyna na YT, Nadia Farmulska. Ogólnie sympatyczna, zaradna ale ma ten sam problem co siwa - zaburzenia psychiczne a dokładniej to szukanie co raz to nowych. Non stop nowa diagnoza. Może jej to coś daje ale według mnie w przyszłości może stanowić spory problem. Siwa wybiera sobie choroby paluszkiem z encyklopedi zdrowia nie mając diagnozy psychiatry. Gdyby w tej bajce był psychiatra to ona byłaby w szpitalu na obserwacji.

A tak poza tym to siwa jest pierdołowata, porusza się jak słoń w składzie porcelany, jest niezbyt rozgarnięta, ma braki w podstawowej wiedzy, ubogie słownictwo, jest bezczelna, niechlujna, złośliwa, zgorzkniała, dziecinna, pozbawiona gustu.

 

Wyszukiwanie sobie coraz to nowych chorób to jedna z możliwych odmian zaburzeń lękowych. Tak do kompletu z innymi, które ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Syreni śpiew napisał:

Wyszukiwanie sobie coraz to nowych chorób to jedna z możliwych odmian zaburzeń lękowych. Tak do kompletu z innymi, które ma. 

Czas by zamówiła sobie na Temu kaftan 

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Sowa z Mazur napisał:

Czas by zamówiła sobie na Temu kaftan 

I perukę.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Sowa z Mazur napisał:

Jest taka dziewczyna na YT, Nadia Farmulska. Ogólnie sympatyczna, zaradna ale ma ten sam problem co siwa - zaburzenia psychiczne a dokładniej to szukanie co raz to nowych. Non stop nowa diagnoza. Może jej to coś daje ale według mnie w przyszłości może stanowić spory problem. Siwa wybiera sobie choroby paluszkiem z encyklopedi zdrowia nie mając diagnozy psychiatry. Gdyby w tej bajce był psychiatra to ona byłaby w szpitalu na obserwacji.

A tak poza tym to siwa jest pierdołowata, porusza się jak słoń w składzie porcelany, jest niezbyt rozgarnięta, ma braki w podstawowej wiedzy, ubogie słownictwo, jest bezczelna, niechlujna, złośliwa, zgorzkniała, dziecinna, pozbawiona gustu.

 

Kojarzę tą Nadię, straszna manipulatorka, ma border. Żal mi jej matki strasznie bo co sobie nie wymyśli ta zaburzona jednostka to matka musi spełniać jej zachcianki. A matka wydaje się być ok, ojciec jest narcyzem podobno i tak tej Nadii namieszał w głowie. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MagdaLena87 napisał:

Zwaliła w wysrywie jakąś tackę i oczywiście twierdzi, że to przez jej astygmatyzm, ADHD i nie wie co jeszcze. To ja ci siwa powiem przez co to - jesteś po prostu niegramotna pie.rdolą, nienauczona jakiejkolwiek pracy i tutaj żadne astygmatyzmy etc. nie mają nic do rzeczy.

Na wszystko musi mieć jakieś ...e wytłumaczenie, tworzy sobie choroby żeby nie było, że to jej wina. Wina zawsze leży po stronie czegoś/kogoś. Siwy łeb zawsze niewinny. 

Natomiast prawda jest taka, że chorobę to ona ma jedną - psychiczną, w stadium mocno zaawansowanym, ale do tego akurat się nie przyzna. 

Gdyby ta osoba miała faktycznie astygmatyzm, ktory utrudnia jej życie codzienne, to już by dawno była po wizycie u okulisty.

Gdyby ta osoba miała adhd, ktory utrudnia jej zycie codzienne, to juz by dawno byla u specjalisty.

 

gadać bzdury to każdy potrafi. a szczegolnie taki niebieski ptak jak cesarzowa. 🤢🤮

 

 

Edytowano przez Hellena.De.Vil
  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kinga2208 napisał:

Siwa nie musi robić dramy żeby mieć więcej wyswietleń😂. "Mogę pokazać wam 5 takich owłosionych szczotek!" 🤣

Siwa, nam nie musisz pokazywać. Wystarczy, że potencjalny amator twoich wdzięków zobaczy te szczotki, zafajdaną kabinę prysznicową, spleśniałą kiszkę w lodówce, zaciągnie się zapachem psich sików..

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hellena.De.Vil napisał:

Gdyby ta osoba miała faktycznie astygmatyzm, ktory utrudnia jej życie codzienne, to już by dawno była po wizycie u okulisty.

Gdyby ta osoba miała adhd, ktory utrudnia jej zycie codzienne, to juz by dawno byla u specjalisty.

 

gadać bzdury to każdy potrafi. a szczegolnie taki niebieski ptak jak cesarzowa. 🤢🤮

No niekoniecznie, bo:

- ma nadwagę, a nie była u dietetyka

- ma krzywy kręgosłup i problemy z nogą, a na rehabilitację nie poszła

- ma problemy z cerą, a do dermatologa nie poszła

- ma problemy z łysieniem, a nie odwiedziła trychologa

Itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Syreni śpiew napisał:

No niekoniecznie, bo:

- ma nadwagę, a nie była u dietetyka

- ma krzywy kręgosłup i problemy z nogą, a na rehabilitację nie poszła

- ma problemy z cerą, a do dermatologa nie poszła

- ma problemy z łysieniem, a nie odwiedziła trychologa

Itd. itp.

Bo jej to aż tak nie przeszkadza w codziennym barłożeniu, a wręcz ma wytłumaczenia

"kupiłam za duzo sera, bo mam astygmatyzm" XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×