Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Monalisa12.

Czym Waszym zdaniem jest zycie czlowieka ?

Polecane posty

Czlowiek sie rodzi , zyje , umiera . 

Sa rozni ludzie inni bardziej zamozni , inni mniej , sa ludzie uczuciowi inni mniej albo wcale . Gdy czlowiek umiera trzeba z jego cialem cos zrobic czyli zakopac jego cialo , przeciez nie mozna go zostawic tak sobie po prostu . To kosztuje bardzo duzo , ale zauwazylam ze te firmy pogrzebowe sa zayebiste naprawde wywiazuja sie z obowiazkow i w sumie ta zaplata naprawde nalezy sie ! Natomiast nie rozumiem kosciola .... pochowek w sumie kosztuje strasznie drogo a sama ceremonia pogrzebowa prowadzona przez ksiedza tzn samo to ze on wyjdzie po urne i ja zaprowadzi do kosciola i ja odprowadzi na cmentarz to jest w sumie ta prawie sama cena co firma pogrzebowa robi robote czyli przygotowuja zwloki cala impreze pogrzebowa a to kosztuje !!!! co qrwa taki ksiadz sobie wyobraza ? Podam przyklad ! Bardzo biedna rodzina prosila ksiedza o pomoc w pochowku najblizszej ich osoby byli bardzo biedni wiec no nie mieli kasy na pogrzeb i zapytali czy byloby to mozliwe jakos w miare taniej ? Ksiadz odpowiedzial a macie moze krowe ? No tak ale my bardzo biedni krowa to jedyny zywiciel naszej rodziny , jeszcze tylko mamy kartofle buraki i to wszystko a ksiadza na to .... to prosze sprzedac krowe i bedzie pogrzeb , bo jak nie to pogrzebu nie bedzie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Monalisa12. napisał:

Czlowiek sie rodzi , zyje , umiera . 

Sa rozni ludzie inni bardziej zamozni , inni mniej , sa ludzie uczuciowi inni mniej albo wcale . Gdy czlowiek umiera trzeba z jego cialem cos zrobic czyli zakopac jego cialo , przeciez nie mozna go zostawic tak sobie po prostu . To kosztuje bardzo duzo , ale zauwazylam ze te firmy pogrzebowe sa zayebiste naprawde wywiazuja sie z obowiazkow i w sumie ta zaplata naprawde nalezy sie ! Natomiast nie rozumiem kosciola .... pochowek w sumie kosztuje strasznie drogo a sama ceremonia pogrzebowa prowadzona przez ksiedza tzn samo to ze on wyjdzie po urne i ja zaprowadzi do kosciola i ja odprowadzi na cmentarz to jest w sumie ta prawie sama cena co firma pogrzebowa robi robote czyli przygotowuja zwloki cala impreze pogrzebowa a to kosztuje !!!! co qrwa taki ksiadz sobie wyobraza ? Podam przyklad ! Bardzo biedna rodzina prosila ksiedza o pomoc w pochowku najblizszej ich osoby byli bardzo biedni wiec no nie mieli kasy na pogrzeb i zapytali czy byloby to mozliwe jakos w miare taniej ? Ksiadz odpowiedzial a macie moze krowe ? No tak ale my bardzo biedni krowa to jedyny zywiciel naszej rodziny , jeszcze tylko mamy kartofle buraki i to wszystko a ksiadza na to .... to prosze sprzedac krowe i bedzie pogrzeb , bo jak nie to pogrzebu nie bedzie . 

U mnie było co laska nie mniej niż 900 chyba 1200 daliśmy no i dobrze gwiazdorzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Moc heblowania stypiar napisał:

U mnie było co laska nie mniej niż 900 chyba 1200 daliśmy no i dobrze gwiazdorzyl

U nas wzial 3500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Monalisa12. napisał:

Czlowiek sie rodzi , zyje , umiera . 

To pytanie Czym Waszym zdaniem jest zycie czlowieka ?

Chutliwce (niełazki) uprawiają rodzaj seksu, który gwałtownie wyczerpuje ich ograniczoną podaż plemników i powoduje, że ich ciała dosłownie się rozpadają. Tracą futro, krwawią wewnętrznie. Umierają, nim doczekają pierwszych urodzin.
	Ale to nie jedyne stworzenia, które żyją tylko po to, żeby rozmnożyć się i umrzeć. Czasem to jeden sezon godowy, czasem wyłącznie jeden stosunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Monalisa12. napisał:

U nas wzial 3500

Ksiądz tyle wziął?

Dobre żarty

Edytowano przez STULEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Moc heblowania stypiar napisał:

W miłości bym se pozyl ale nie ma chętniej 

I nie bedzie do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Monalisa12. napisał:

U nas wzial 3500

Pamiętam że były nas straszyl 5000 bo matka nie wpuszcza kolendy coś tam ale kopnal w kalendarz młody chciał 900 minimum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostawie dla mojej sp cioci .... od niej znam duzo muzyki i w ogole od  znajomych wiadomosc bardzo mila . 

'

 Nous avons été extrêmement attristés d'apprendre le départ de notre chère amie Jadwiga. Les mots ne suffisent pas à exprimer à quel point nous sommes désolés de cette perte. Nous savons que c'est un moment extrêmement difficile et douloureux pour vous.  

 

 Nous voulons que vous sachiez à quel point nous aimions Jadwiga et à quel point elle était spéciale pour nous.  

 

 Nous prions pour vous et votre famille, afin que vous trouviez la paix et le réconfort.   

 

 Nous avons envoyé une note à tous les résidents de l'immeuble pour les informer du décès de Jadwiga, car nous avons passé plus de 40 ans à vivre avec elle. Elle faisait partie de nos vies, de la France. Polonaise de corps et d'esprit, mais française de cœur.   

 

 Et comme le disait Jadwiga : « Il faut continuer doucement, très doucement ».

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Monalisa12. napisał:

Czlowiek sie rodzi , zyje , umiera . 

Sa rozni ludzie inni bardziej zamozni , inni mniej , sa ludzie uczuciowi inni mniej albo wcale . Gdy czlowiek umiera trzeba z jego cialem cos zrobic czyli zakopac jego cialo , przeciez nie mozna go zostawic tak sobie po prostu . To kosztuje bardzo duzo , ale zauwazylam ze te firmy pogrzebowe sa zayebiste naprawde wywiazuja sie z obowiazkow i w sumie ta zaplata naprawde nalezy sie ! Natomiast nie rozumiem kosciola .... pochowek w sumie kosztuje strasznie drogo a sama ceremonia pogrzebowa prowadzona przez ksiedza tzn samo to ze on wyjdzie po urne i ja zaprowadzi do kosciola i ja odprowadzi na cmentarz to jest w sumie ta prawie sama cena co firma pogrzebowa robi robote czyli przygotowuja zwloki cala impreze pogrzebowa a to kosztuje !!!! co qrwa taki ksiadz sobie wyobraza ? Podam przyklad ! Bardzo biedna rodzina prosila ksiedza o pomoc w pochowku najblizszej ich osoby byli bardzo biedni wiec no nie mieli kasy na pogrzeb i zapytali czy byloby to mozliwe jakos w miare taniej ? Ksiadz odpowiedzial a macie moze krowe ? No tak ale my bardzo biedni krowa to jedyny zywiciel naszej rodziny , jeszcze tylko mamy kartofle buraki i to wszystko a ksiadza na to .... to prosze sprzedac krowe i bedzie pogrzeb , bo jak nie to pogrzebu nie bedzie . 

DLATEGO LEPIEJ ZROBIĆ ŚWIECKĄ CEREMONIE POGRZEBOWĄ I NIE PŁACIĆ NIC TYM SKURRWYSYNOM Z MAFII KOŚCIELNEJ. ALE NAIWNI  LUDZIE SZCZEGÓLNIE STARSI WIERZĄ ŻE PEEDOFIL W SUUKIENCE WPROWADZI DUSZE ICH ZMARŁEGO BLISKIEGO DO NIEBA PŁACĄ TAKIE DUŻE KWOTY ZA TO.

Edytowano przez fjewf39ewfj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Moc heblowania stypiar napisał:

Tylko matki z dzieckiem mnie atakuja ostatnio od kilku lat nie wiem czy się pakować w coś takiego 

Lepsze to niż te twoje pusie

Bierz póki jeszcze sie podnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Moc heblowania stypiar napisał:

No pewnie nie będzie już 36 zakola się zaczely a ja po turcjach nie będę się rozbijal dl lachona 

I TAK CIE NIE STAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Moc heblowania stypiar napisał:

Tylko matki z dzieckiem mnie atakuja ostatnio od kilku lat nie wiem czy się pakować w coś takiego 

CHCIAŁBYŚ PEEEDOFILU. JUŻ PISAŁEŚ CO BYŚ ROBIŁ Z DZIECKIEM ALE NA SZCZĘŚCIE TO TYLKO TWOJE CHORE UROJENIA.

 CIEKWE PO CO IM UPOŚLEDZONY 40 LETNI DZIECIAK  NA KTÓREGO 800+ NIE DOSTANĄ XD

NAWET ONE NIE SĄ TAKIMI DESPERATKAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Moc heblowania stypiar napisał:

A na mrzy rzuciłem po 20 to mógł se torcik kupić 

KTÓRE CI DAŁA SIOSTRA BO TY NAWET TYLE NIE MIAŁEŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Moc heblowania stypiar napisał:

138150 ale wszystkie cyfrowe nie używam gotówki 

CYFROWE TO TY SE MOŻESZ NAPISAĆ ILE TYLKO WYMYŚLISZ MITOMANIE 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem w jednym słowie planem jest życie nie tylko homo sapiens, ale też wszystkich żyjątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli jest planem, to coś tym steruje coś co nie potrafimy zdefiniować i ogarnąć umysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×