Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
EatShitDie

Widzieliście jak na wykopie śmieją się teraz z tej Pauliny co jechała samochodem z Łukaszem żakiem?

Polecane posty

7 minut temu, selkie napisał:

Inna rzecz, że oczywiście Iskra ma obsesję, napędzaną jej własnym bólem tyłka.

O to to to 😂 i tylko ona wierzy, że tego nie widać. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 91bb7f33cf napisał:

Pokazanie cycków prawolowi jest znacznie gorszym przestępstwem 😅

Bo nie Tobie😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, przewr(l)otna napisał:

Nie trzeba się ubierać wyzywająco żeby wyrywać facetów.

Oczywiście że nie trzeba, ale jak już pisałam- to najprostsza metoda, nie potrzeba nawet być faktycznie atrakcyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Isk^a napisał:

O moim ajkju świadczy że nie jechałam z patusem po % aby teraz walczyć o życie.

Ale robiłaś inne rzeczy na które pozwalają sobie jedynie mentalne karyny. Wspomniane obnażanie się przed patusami bez zębów bo proszą o nudesy do nich z pewnością należy. Brak wyglądu karyny nie świadczy bynajmniej że nia nie jesteś. Normalna kobieta nie pokazuje ciala nieznajomym. A już zwłaszcza takim. I w czym ty niby jesteś lepsza od tych kobiet które łapią na wygląd? Niczym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, EatShitDie napisał:

Przeglądam właśnie jego fb, mnóstwo zdjęć z wakacji aż się zastanawiam czy nie chciałbym się z nim zamienić. Typ w wieku 26 lat miał już tyle szparek ile nigdy przez całe życie, teraz tylko idzie na 8 lat do wiezienia ale jak wyjdzie to znowu wróci do normalności. Dziewczyny go bronią że każdemu sie moze zdarzyć to co on zrobił a mnie by najchętniej zabiły jak niechcący się na nie spojrze.

Dla niego, z jego brakiem sumienia taki wypadek to nic, 8 lat więzienia to czasowa niedogodność, dla mnie całe życie to niekonczace sie pasmo porażek i poniżenia.

To ty facio jesteś bo brzmisz jak dziunia jakaś. 

Wcześniej wyjdzie jak dostanie wokandę, albo może nie wrócić z przerwy/przepustki w karze i nikomu nie będzie się go chciało deportować z jakiegoś Dubaju gdyby uciekł.  A w więzieniu może mieć nawet intymne widzenia z kobietami i teraz dopiero będzie miał branie jeszcze większe niż wcześniej. A wy na wykopie będziecie śledzić jego wyczyny i w jego blasku fleszy 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a gdybyście musiały wybrać, powiedzmy że zostało dwóch ostatnich facetów na ziemii, Łukasz żak i nudny, smutny piwniczak to którego byście wybrały? Nie ma odpowiedzi że żadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Isk^a napisał:

Oczywiście że nie trzeba, ale jak już pisałam- to najprostsza metoda, nie potrzeba nawet być faktycznie atrakcyjną.

Taką metodą można wyrwać chłoptasia na raz.

Atrakcyjność zatrzyma faceta na dłużej.

Bardzo podziwiam twoją pewność siebie głosząc "mądrości życiowe". 

Psychiatrzy  i naukowcy potrzebują wieloletnich badań by znaleźć przyczynę zachowań ludzkich i nigdy nie uznają tego za pewnik.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Isk^a napisał:

Oczywiście że nie trzeba, ale jak już pisałam- to najprostsza metoda, nie potrzeba nawet być faktycznie atrakcyjną.

No i jak się skończyła ta twoja historia? 

Wyrwałaś szczerbatego owsika na nudesy? 🤪

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, selkie napisał:

Żeby ten typ jeszcze był przystojny (typowy, już zapasiony knur, z przeciętną, tępą mordą).

To wolała byś przystojnego nudnego piwniczaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, EatShitDie napisał:

Dziewczyny a gdybyście musiały wybrać, powiedzmy że zostało dwóch ostatnich facetów na ziemii, Łukasz żak i nudny, smutny piwniczak to którego byście wybrały? Nie ma odpowiedzi że żadnego

A bramki numer 3 nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ZbanowanaSalowa napisał:

No i jak się skończyła ta twoja historia? 

Wyrwałaś szczerbatego owsika na nudesy? 🤪

Nie bo zmieniłam zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Śliwka Jukońska napisał:

Żebyś ty jeszcze był taki mądry i spostrzegawczy wobec samego siebie.

Ja nie mam sobie nic do zarzucenia przestrzegając litery prawa. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, przewr(l)otna napisał:

A bramki numer 3 nie ma?

No nie ma wlasnie, albo Łukasz albo nudziarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, EatShitDie napisał:

To wolała byś przystojnego nudnego piwniczaka?

Rozumiesz jelopie że oprócz 2 skrajności istnieje jeszcze cała paleta mężczyzn? Tylko dėbile zawsze widzą wybór albo albo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Isk^a napisał:

Nie bo zmieniłam zdanie.

Słuszna decyzja, bo nie miałabyś przy nim życia. Skoro bije matkę, to ciebie też by bił. No i musiałabyś utrzymywać go 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, przewr(l)otna napisał:

Taką metodą można wyrwać chłoptasia na raz.

Atrakcyjność zatrzyma faceta na dłużej.

Bardzo podziwiam twoją pewność siebie głosząc "mądrości życiowe". 

Psychiatrzy  i naukowcy potrzebują wieloletnich badań by znaleźć przyczynę zachowań ludzkich i nigdy nie uznają tego za pewnik.

Obserwuję ludzi. Nic trudnego. 

Nie na raz chłoptasia, to zależy od tego czego ona i on chce i jacy są. 

Na dłużej faceta przede wszystkim zatrzyma dość dobry charakter i dbanie o siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, EatShitDie napisał:

To wolała byś przystojnego nudnego piwniczaka?

W moim poście chodziło o motywy tej dziewczyny do bycia z nim, a w wieku 20 lat kryterium wyglądu jest kluczowe. Ale być może  jej się wizualnie podobał, wygląda jak tyjący sebix z dyskoteki, więc może dla niej ok. Natomiast z tego, co piszą o jego stylu życia, imponowały jej też zapewne pieniądza zdobyte z handlu narkotykami, imprezowy styl życia, także niewątpliwie, widziały gały, co brały, tyle, że ona zapłaciła wyższą cenę, niż przeciętna karyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tej historii to jest tragedia tej rodziny z drugiego auta. Żaka i jego ekipa mnie mało co intetesuje, bo wątpię by byli lepsi od niego. Nikt z nich typa nie przystopował w piciu i nie potrafił ubera zamówić, zwyczajnie jarało ich co robią, bo myśleli że są panami życia i śmierci. Jak mawiał Libed- patola się sama wykasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, AbsolwentChoroszczy napisał:

Sam fakt że pomyślałaś i pokazałaś świadczy dobitnie o twojej mentalności. 

Sprzed 4 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, EatShitDie napisał:

No nie ma wlasnie, albo Łukasz albo nudziarz

Z mostu skoczyć też nie mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej bawią takie rzekomo wierzace poprawne dziewczynki. Doszukują się patoli u innych kobiet a same robią rzeczy moralnie niskie. No bo jaki mental ma baba która świeci cyckami Przed menelstwem w necie? Skąd to poczucie bycia wyżej od karyn? Śmieszne i obłudne. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Isk^a napisał:

Sprzed 4 lat.

I co to zmienia? 20 letnia karyna ma większe szanse na zmianę mentalności niz kobieta Przed 40 która zachowuje się jak siksa. Amnestia po 4 latach nie występuje wobec czynów godnych pustaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, AbsolwentChoroszczy napisał:

I w czym ty niby jesteś lepsza od tych kobiet które łapią na wygląd? Niczym. 

W tym, że Iskra się wyspowiadała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, EatShitDie napisał:

Zazdroszczę mu poniekąd, jak powyżej napisałem w poście. Sugerując się tym że zaraz po wypadku pojechał na balety i bawił się na nich dobrze i jeszcze opowiadał kolegom jak połamana została jego dziewczyna, jakby chwaląc się tym. Myślę że taki w życiu nie zginie, jeszcze będzie się z tego śmiał, dla niego to chwilowy kryzys, ale wyjdzie niedługo i jeszcze sobie zycie ułoży, koledzy odbiorą go z puchy i pojadą na balety i poroochać

To nie jest żaden autorytet ani wzór do naśladowania, bo to jest chore zachowanie i masz chyba mental dziecka jeżeli ci imponuje jakiś przygłup który kalekę z kogoś robi i idzie dalej się bawić jak gdyby nigdy nic. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Isk^a napisał:

Obserwuję ludzi. Nic trudnego. 

Nie na raz chłoptasia, to zależy od tego czego ona i on chce i jacy są. 

Na dłużej faceta przede wszystkim zatrzyma dość dobry charakter i dbanie o siebie. 

Też obserwuję, żyje wśród nich i co z tego wynika? 

 

"Wiedza daje pokorę 

wielkiemu,

dziwi przeciętnego, nadyma małego".

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AbsolwentChoroszczy napisał:

I co to zmienia? 20 letnia karyna ma większe szanse na zmianę mentalności niz kobieta Przed 40 która zachowuje się jak siksa. Amnestia po 4 latach nie występuje wobec czynów godnych pustaka.

No chyba ja wiem najlepiej co zmienia. Człowiek może zmienić myślenie na różne tematy w jeden dzień, a co dopiero w 4 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iskrze się tylko dodają te lata w zakresie tego, kiedy wysyłała nudesy pravolowi ;) Jeszcze wczoraj były trzy lata, dziś już są cztery 😎 Jakby to coś zmieniało (to zmieniać mogłoby, gdyby dotyczyło nastolatki, a nie 40-letniej 'julkiroblox'', iks de xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, selkie napisał:

W tym, że Iskra się wyspowiadała 😉

Ksiadz może i wybaczył ale menatl golaski zostaje. Baba się śmieje ze karyny szczują ciałem żeby wyrwać typa ale sama nago pozuje dla tych najgorszego sortu. Rozumiem że to w celach naukowych i badawczych a pravik mógł zobaczyć damskie części ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, AbsolwentChoroszczy napisał:

Ksiadz może i wybaczył ale menatl golaski zostaje. Baba się śmieje ze karyny szczują ciałem żeby wyrwać typa ale sama nago pozuje dla tych najgorszego sortu. Rozumiem że to w celach naukowych i badawczych a pravik mógł zobaczyć damskie części ciała.

Wiadomo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×