Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Damonaaq

Zmysłowa niespodzianka na pierwszej randce.

Polecane posty

Cześć kobietki ! Pomóżcie mi wymyślić jakby niespodziankę/prezent urodzinowy który jest zmysłowy, sprośny na pierwsza randkę. 🍆🎁Ale zanim napisze o co chodzi, opiszę sytuację abyśmy mogły mi coś odpowiedniego podpowiedzieć. Poznałam w internecie o 6 lat młodszego chłopaka, z którym będzie nas łączył tylko seks, podkreśliłam na samym początku to oraz wyznaczyłam swe granice. mieszkam za granicą a on w moim rodzinnym mieście. Jeszcze się nie widzieliśmy, narazie piszemy, często bardzo sprośne wiadomości i nie tylko 🤫, mieliśmy nawet jeden jakby sextelefon..📞

podczas któryś z pierwszych rozmowy powiedzieliśmy sobie kiedy mamy urodziny, jego okazy się być za kilka dni i chciałam coś sprezentować a on ciągle podkreśla że nie chce żadnych rzeczy materialnych ode mnie, a ja jestem kreatywna a on bardzo dominujący i przez to zdradziłam mu, że chciałam mu dać moje majtki które zostaną ściągnięte przy nim i to będzie taki symbol, że jak mnie zapragnie to ma je ściskać a wtedy moje telepatyczne pocałunki będą całować gdzie chcą. I podkreśliłam że może malutkie moje zdjęcie (oczywiście w bieliźnie bez twarzy) jemu bardzo się to spodobało. Wolałabym go zaskoczyć i nie mogę wymyślić czegoś, co mu da przysmak mnie bo chcąc nie chcą, każdy pomysł wymyka mi się spod kontroli i kończy się tak jakbym nie chciała  (podkreślałam wam i jemu już dawno, że nie chce tak szybko seksu szczególnie na pierwszej randce , że mnie podnieca wszystko takie stopniowe, wszystko w swym czasie). Co myślcie, może macie inny pomysł? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×