Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kracken32

Samotne imprezy - problem zazdrości

Polecane posty

Na wstępie zaznaczę, że wiem, że być może moje podejście jest złe, ale proszę o opinię. 
 

Jestem w związku z dziewczyną, dzieli nas pewna różnica wieku, pomimo tego wydaje się że jest dosyć inteligentna, jednak pojawiają się problemy z „dotarciem” się ze względu na charaktery. 
 

merium: 

Dziewczyna dzisiaj rozpoczyna studia. Pisałem czy znajdzie czas żeby się spotkać, ale odpisała że ma na dzisiaj plany - idzie na before i pozniej impreze rozpoczynajaca rok akademicki. Problem w tym, że trzyma sie w grupie osób, w ktorej jest chłopak ktory sie jej kiedys mocno podobał. Tłumaczy to próbą „wmieszania” się w środowisko, bo to jedyne osoby które zna. 
Niby mówi że nic już do tego chłopaka nie czuje, (on również jest w zwiazku), ale pojawiło się pytanie „czy nadal jesteśmy razem” co rzekomo miało być usprawiedliwione tym, że wcześniej z nim rozmawiała i trafili na momenty w których oba związki miały gorszy okres. Z tego co wiem, to ten drugi facet „flirtował” w delikatnej wersji pomimo iż nadal był i jest w związku. 
 

pytanie: czy to ja mam zbytni problem z zaufaniem? Jak Wy byście rozwiązali te sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×