Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
PandaCzerowna

Mazurski cug alkoholowy

Polecane posty

2 minuty temu, Mi a napisał:

Ona ma zwykłą usługę księgową za pewnie 300zl, a nie prywatną księgową, która myśli za nią. Coś doradzi za dodatkową kasę, ale żadna księgowa za taką kasę nie będzie się narażać i księgować wszystko co oba dostarcza. Poza tym jak ona przesyła na ostatnią chwilę mnóstwo faktur to raczej jest nielubiana. 

W sumie w punkt. Zapominam, że jej Żyd korbą kręci na każdym kroku 🙈

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Mi a napisał:

Haul z rzeczami z moo*nsisters. Ile tego nabrała, nawet koleżanki musi wykorzystać finansowo. I jeszcze gada, że to nie jest współpraca, że dostała te rzeczy za darmo, ale to jest tylko koleżeńska przysługa (pewnie chodzi o JEJ reklamę, a nie to, że dostała prezent za free). Wzięła dwie talie kart mimo iż ma ich mnóstwo i nawet prezent dla kogoś. A pokazała to bez polotu na odwal się. A jeszcze nie tak dawno zdjęła wszystko z szyi i zamawiała badziewie z zar*y, może to była manipulacja w kierunku sisterek, że dawno nie było prezentu od nich i reklama się zaraz skończy? 

Przecież ten złom jest warty 5 złotych, siostry ściągają to hurtem z Chin, więc żadne poświęcenie dla koleżanki. Pokazała tyle rzeczy, żeby na każdą złapać jakąś naiwną wickę. Zwróć uwagę, że są z różnych parafii: a to biżuteria, a to kamyki, a to karty, a to kadzidełka... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ta_z_1_ napisał:

Ona ona. A ja jestem bezrobotna 🤣🤭

Agentka, przecież Ty siedzisz na tym forum OD LAT (początkowo twierdziłaś, że spędzasz tu całe dnie, bo jesteś na zwolnieniu i odejdziesz po dwóch tygodniach). Mamy wierzyć, że Ty masz jakiekolwiek sensowne zajęcie zawodowe, które pozwala Ci przebywać tu całymi dniami? O Twoich możliwościach intelektualnych nawet nie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, mirabella123 napisał:

Gdzie tam, nie zmieniły się jej priorytety.Gdyby się zmieniły to zainwestowałaby więcej w remont szopy.Bieda aż piszczy ( hydraulik mega drogi, spłuczka będzie najtańsza i niepasująca do kibla , drzwi do szopy to według niej koszty małego samochodu, pękniętą szybę zakleja od dłuższego czasu taśmą w Łodzi,pralka , suszarka najlepiej za darmo w barterze, ona nic nie kupi,za drogo,płytek na tarasie też nie wymieniła, bo wszystkie za drogie).Siwa absolutnie nic nie chce inwestować w nieruchomości, wszystko po taniości.Ostatnio wspominała jak to marzy o drogie torebce ( nawet pokazała dokładnie konkretny model za ponad 10 tys), ale jak powiedziala musi zbierać kasę na remont szopy bo za rok będzie znowu przeprowadzała jakieś kosmetyczne zmiany na Mazurach.Widać, że jest spłukana.Wspominała też, że będzie wyprzedawać luksusowe ciuchy z lat świetności.Nawet pytała jak to się robi na vinted.Nigdy nie powiedziała ile zapłaciła za działkę.Jedynie, że zakupiła ją zaraz przed rozwodem na siebie już bez Lwa, być może chciała tym samym wydać swoje oszczędnósci, aby nie musieć dzielić kasy, którą zgromadziła na koncie.Jak sama mówiła to ona ciągnęła wózek, a Lew z gałgana opłacał tylko wakacje ( których było mnostwo) oraz zakupy spożywcze ( pamiętne zapasy na 2 tygodnie, czyste marnotrawstwo ).Po rozwodzie analizowała cenę arbuza przez 15 minut, bo tak drogo , a wakacji 0.Jakoś to co zarobił Lew z gałgana to nie było takie nic.Sam pomidorex to typ , który jest niezłym lawirantem, ale kasę potrafi zarobić.Lubi trzymać  się z ludźmi znaczącymi i przyklejać do towarzystwa np. politycznego ( Pani Zdanowska, ten kolega chyba wiceprezydent Łodzi, Pani burmistrz Zgierza).Obecnie ma agencję reklamową od kilku lat ( ona prawdopodobnie ogarniała współprace Szusz, rok temu Szusz mówiła, że część reklam zleca  tej agencji miasto Łódz np. reklamowała ona orientarium i cateringi dietetyczne.Zakolak apelował rok temu do pomidorexa, żeby nie reklamował pod jej filmami tych cateringów ( to był czas gdy prosiła w komentarzach o polecanie cateringow).Pomidorex to niezły cwaniak, ale to on ogarniał wszystko.Siwa to dziecko we mgle.Teraz pracuje w PKP. Prawdopodobnie wkręcił się znowu do państwowej spółki bo ma kontakty.Jest dyrektorem oddziału w łódzkiej federacji przedsiębiorców.Ma w tej chwili więcej kasy od Siwej, bo jest obrotny , a Szusz sama się niszczy.Żółć ją zalewa ,bo to ona miała mieć teraz 10 lat młodszego modela przy boku, a nie były mąż.Rok temu w filmie gadała jak to towarzystwo się posra, bo ma na nich nagrania ( myślę, że jest zdolna do nagrywania ludzi i szantażu ) i wyśmiewała byłe koleżanki zdradzane przez facetów z politycznego środowiska Łodzi  ( wtedy padły konkretne nazwiska kobiet zdradzanych).Mówiła nawet o kobiecie, która była molestowana w tym towarzystwie i dało się ją zidentyfikować z imienia i nazwiska.To było już całkowicie okrutne.Pomidorex siedzi cicho bo wysoce prawdopodobne jest,że Siwa coś na niego ma , a on działa w polityce i marketingu.Może chodzić np. o powiązania w spółkach itd.W sumie żal faceta, bo musiał ją niańczyć w związku i nadal będzie mu robić syf.Sama szusz jest w Łodzi obiektem żartów i kpin.W maju bała się iść do Manufaktury bo będą dzieci , które są szczere i wyśmieją gwiazdę, a przecież tylko ona może zażartować z  rozmiarów byłego.W Manufakturze spotkała też wtedy strzygi, czyli byłe koleżanki z towarzystwa.Sama się przyznała, że szybko uciekła , gdy one do niej podeszły.Wygadana jest tylko w czterech ścianach po procentach przed kamerą.Na żywo potrafi powiedzieć tylko miłe dzień dobry  Pani w kasie i założyć słuchawki, żeby przemknąć niepostrzeżenie po Łodzi.

 

To co piszesz, to się nazywa zaklinanie rzeczywistości 🙂 Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Herbstt napisał:

To co piszesz, to się nazywa zaklinanie rzeczywistości 🙂 Współczuję.

Ale ten dom się nie rozlatuje? Widziałaś tę pleśń i grzyba na suficie, który ciągle tam jest mimo rzekomego remontu?

https://zapodaj.net/plik-WpTEqdPsYO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lem nakręcił o Siwej film rok temu.Za 2 mln wyświetleń miała zarobić ok.19 tys.Teraz ma 1 mln więc zarabia mniej niż 10 tys.Siwa ma jeszcze kredyt na psczkomat, który pewnie spłaca kasą z wynajmu pierwszego mieszkania.Ona teraz tworzy patofilmy,dlatego hajs za wyświetlenia z reklam tzn.przelicznik  z yt jest niski.Firmy nie chcą reklamować się obok pogadanki o szkodliwości szparagów i bzdur na temat tarota.Może mieć nawet dużo mniej niż 10 tys., chociaż tych wyświetleń nie jest mało.Yotuberzy ogarnięci zarabiają na czymś innym.Np. taka msdoncellita wstawia 6 filmów miesięcznie, które mają do 20 tys. wyświetleń każdy.W prawie  każdym na współpracę za ok. 10-25 tys, ma firmę odzieżową.W tej chwili dorobiła się już chyba 3- 4  nowych mieszkań we Wrocławiu , w tym roku kupiła auto za ponad 300 tys.Jej wycieczki zagraniczne na rok to z 5-6 wyjazdów za 30 tys każdy .Zarabia wyłącznie na wspólpracach i firmie odzieżowej.Taka wiskola,guella są mega leniwe wstawiają 1,2 filmy co 2 miesiące, które mają bardzo mało wyświetleń,  a żyją na poziomie lepszym niż dawna szusz w 2018.Np.guella wybudowała teraz dom i myśli o kupieniu w tym samym czasie apartamentu.Mowię tutaj o tzw. beautyinfluencerkach w wieku 27-30 lat, które dorobiły się majątku na poleceniach  błyszczyku itd. i mają nienaganny wizerunek.

.

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szatanowska napisał:

Ale ten dom się nie rozlatuje? Widziałaś tę pleśń i grzyba na suficie, który ciągle tam jest mimo rzekomego remontu?

https://zapodaj.net/plik-WpTEqdPsYO

Ale wiesz, że największą wartość ma lokalizacja i działka, a nie dom? Dla mnie to logiczne, że w niego nie inwestuje. Ktoś kto kupi działkę, to ten domek zaora i postawi sobie nowy, taki jak te obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, mirabella123 napisał:

Za 2 mln wyświetleń miała zarobić ok.19 tys.Teraz ma 1 mln więc zarabia mniej niż 10 tys.

Brednia, brednia, brednia. Nie da się przeliczyć ilości wyświetleń na zarobki. Nie ma takiego przelicznika. Ilość zmiennych i czynników jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szatanowska, ale Ty chyba zdajesz sobie sprawę, że największą wartość ma lokalizacja i działka, a nie dom? Dla mnie to logiczne, że w niego nie inwestuje. Ktoś kto kupi działkę, to ten domek zaora i postawi sobie nowy, taki jak te obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Herbstt napisał:

szatanowska, ale Ty chyba zdajesz sobie sprawę, że największą wartość ma lokalizacja i działka, a nie dom? Dla mnie to logiczne, że w niego nie inwestuje. Ktoś kto kupi działkę, to ten domek zaora i postawi sobie nowy, taki jak te obok.

Herbstt, ale Ty chyba zdajesz sobie sprawę, że krytykowałaś zdanie "bieda aż piszczy", więc pokazuję Ci, że bieda aż piszczy? Syf na suficie, dom jak z lat 80, sprzęty najtańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, szatanowska napisał:

Herbstt, ale Ty chyba zdajesz sobie sprawę, że krytykowałaś zdanie "bieda aż piszczy", więc pokazuję Ci, że bieda aż piszczy? Syf na suficie, dom jak z lat 80, sprzęty najtańsze.

Ja też nie pakuje w uj kasy w remonty, a biedna nie jestem. Jak się utopi milion w ''dopieszczanie'' nieruchomości, to przy sprzedaży stopa zwrotu będzie na minusie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, szatanowska napisał:

Agentka, przecież Ty siedzisz na tym forum OD LAT (początkowo twierdziłaś, że spędzasz tu całe dnie, bo jesteś na zwolnieniu i odejdziesz po dwóch tygodniach). Mamy wierzyć, że Ty masz jakiekolwiek sensowne zajęcie zawodowe, które pozwala Ci przebywać tu całymi dniami? O Twoich możliwościach intelektualnych nawet nie wspominam.

No pewnie. Bezrobotna jestem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wierzcie Siwej.Zarabia 80 tys. miesięcznie, a w tym roku na wiosnę narzekała ze jedzenie na wynos typu fastfood za 50- 70 zl to krocie, paznokcie  fryzjer, rzesy to aż do tysiaka miesięcznie, dlatego nie robi.Teraz nie ma już niczego z tego, co było w jej złotych czasach z Lwem.Wtedy co tydzień wjeżdżały zakupy z Wiednia za 15 -20 tys, a teraz  nivby zmieniły się jej priorytety?Rok temu za kase za szkalowanie Lwa i jej byłego  towarzystwa kupila okulary gucci, loewe , torbę balenciagi, bo wtedy zarobiła x2 z uwaga czytam.Chyba jesteście ślepe jeśli tego nie widzicie.Wjechała jej frustracja, bo widzi,że będzie coraz gorzej, a to przez to ,że rok temu sama zniszczyła swój wizerunek.Teraz to patoyoutuberka, a nie beautyguru.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby tyle zarabiała to nie mieszkałaby w tej zapyziałej chatce, no błagam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, mirabella123 napisał:

Tak wierzcie Siwej.Zarabia 80 tys. miesięcznie

Ja nie twierdzę, że ona zarabia dużo. Ja od zawsze twierdziłam, że ona zarabia drastycznie mniej niż deklaruje i byłam krytykowana, że twierdziłam, że aż tak mało.

Ja po prostu zwracam uwagę, że "przeliczanie" tyle wyświetleń to tyle zarobków (lub "youtuber X ma Y wyświetleń i zarabia kwotę Z, więc ona przy swoich wyświetleniach będzie mieć...") to kompletna bzdura. Dwa różne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy ''piszczącą biedą'', a byciem milionerem jest jeszcze dużo przestrzeni. Dla mnie do jednego i do drugiego jej daleko, tak jak większości z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przelicznik za wyświetlenia jest różny.Znajdz filmik Lema.Tłumaczy tam jak to działa i zna stawki.Za 2 mln wyświetleń mogła mieć od 19 do 38 tys.Jesli miałaby reklamy w ciągu filmów dobrze płacych firm np. Lancome, chanel itd. to przelicznik jest wysoki.Jesli jest patokontent to niski.Teraz zarabia ok.10 tys, bo produkcji jest dużo ,ale w okresie styczeń- luty publikowało 1,2 filmy tygodniowo.Biorąc pod uwagę rok 2024 to zarbia teraz dużo mniej niż we wcześniejszych latach.Nie stać jej już nawet na dresiki z adidasa za 500zl, które rok temu kupowała namiętnie ( z 10 par) , czy markowe buty sportowe.Wszystko kupuje teraz w barterze za pokazanie w filmie np.Primark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mirabella123 napisał:

Przelicznik za wyświetlenia jest różny.Znajdz filmik Lema.Tłumaczy tam jak to działa i zna stawki.Za 2 mln wyświetleń mogła mieć od 19 do 38 tys.

Od wielokrotnego powtarzania nie stajesz się bardziej przekonująca. 😉 Znam temat od środka, bo zawodowo jestem związana z social mediami i mówię Ci, co możesz zweryfikować samodzielnie szukając informacji w internecie lub zakładając własny kanał - ŻADEN PRZELICZNIK NIE ISTNIEJE. Przeliczanie ilości wyświetleń na możliwe zarobki jest bez sensu. Na takiej zasadzie możesz przeliczyć przechodniów przed sklepem i tak oszacować zarobki właściciela... to tak nie działa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, sylwia napisał:

Jakby tyle zarabiała to nie mieszkałaby w tej zapyziałej chatce, no błagam. 

dokładnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałam,że nie ma na chleb.Bieda piszczy odnosi się do tego co było wcześniej w jej życiu, a to jak ona zakłamuje rzeczywistośc.W grudniu kręciła tiktoki jak śmieje się na rolce na insta, że może sobie kupić wszystko i niczego nie chce na święta. W styczniu publikuje film jestem milionerką.Jako postanowienie noworoczne stawia sobie likwidację karty kredytowej.To pewnie wtedy zauważyła, że jej poziom życia znacznie spadł i będzie dużo gorzej.Teraz pozostaje jej jedynie publikacjia codziennie filmu o długości ok.1h, bo kasa z wyświetleń to jej jedyny dochód.Taka Ekipa Friza za czasow swietności zarobiła mnóstwo kasy.Dochody z milionowych wyświetleń z yt za każdy film to 1-2% z całości tego co zarobili.Kazdy ogarnięty youtuber ma swoje produkty i na tym zbija kokosy.Siwa tez chciała spróbować i wypuściła szybko ebooka, który był totalną klapą.Nigdy nie powiedziała,ile go sprzedała bo pewnie nawet nie pokryły się jej z niego koszty sklepu, który musiała otworzyć tzn.koszt i informatyka.Potem chciała zarobić na tiktoku, bo wyobraziła sobie, że zarobi kokosy jak Olfa w 2022 i 2023 na bitwach, ale tutaj też klapa.Musiałyby być bitwy,a ona boi się konfrontacji z ludźmi.Pewnie liczyła na uniwersa od fanek na  każdym live, a tej fanki to chyba właśnie same biedaczki, które tak zawsze wyśmiewała.Widac po niej,że od października do lutego ( kiedy wyszedł ebook w grudniu i zaczęła tt w lutym) szukała nowej formy zarobku, bo kasa zaczęła się nie.zgadzac, po jej wjekszym przypływie w okresie kwiecień- kupiec 2023, gdy były 2 filmy dziennie uwaga czytam i same produkcję o przemocowcu u ekipie.

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobieto myśl co chcesz.Ja też ogarniam temat.Mam gdzieś twoją opinię.Przeciez napisałam , że przelicznik jest bardzo różny,ale ona ma też niższy przez to co prezentuje.Nie piszę, że ma dokładnie 10 tys.Opisuje serię jej zakłamań, które prezentuje od dłuższego czasu i które nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.Jej zarobki z tego co mówi to taka sama prawda jak to ,że:

-wszyscy kompletuję jej cerę,

- ma super gęste włosy,

- wszyscy faceci ją podrywają i jak mówiła rok temu dosłownie stoją pod jej drzwiami,

-Lew to przemocowiec, który nic nie zarabiał i obijał się cały dzień, a to ona jako pedantką i sprzątała ( widać jak teraz kocha syf po jego odejsciu i kto sie tym zajmowal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jest napruta w filmiku na Tt w długim kremowym swetrze i topie, język jej się plącze non stop, śmieszna jest kiedy chce udawać trzeźwą. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest w twojej głowie 1 wys. to 1tys , a szusz zarabia rocznie 10 mln.Przelicznik jest z tobą w jednym pomieszczeniu i opowiada ci jak jest naprawdę.Wiemy i wierzymy,że tak właśnie jest.Oczywiście tak jest jak piszesz .To taka prawda jak to, że Szusz nie pije od lat i nie lubi alkoholu.U niej te butelki na filmach nie występują, ty potwierdzisz , że to tylko ja je widziałam.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przeliczymy ile zarabia, ale kokosów na pewno nie ma. Nie bieduje, ale poziomu jak za zaczasow lwa juz nie osiągnie. Liczy się z każdym wydatkiem i ciuła na remont. Współprac brak. Nie bez przyczyny przeniosła się na tiktoka i zrobiła na szybko ezbuka. Szuka sposobności na większy hajs, bo kurek z yt juz mocno przykręcony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko powinna raczej popracować na kontentem kanału i zamiast patologii pokazać coś więcej, a ta myśli, że pójdzie na łatwiznę, pokaże kawałek barlogu, swoją skacowaną facjatę i tym zwabi widzów xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama się załatwiła.Teraz ma w miarę wysokie wyświetlenia, bo patokontent przyciąga widzów, Nie ma drugiej osoby, która zaliczyła taki upadek na yt.Byla np.Ela Gawin, która została teraz zbanowana na wieki, ale ona nigdy nie była na takim poziomie zarobķów jak Szusz, zawsze była w niszy .Jesli szusz zmieni kontent na poprawny tzn.same zakupy spożywcze i psy to wyświetlenia drastycznie jej spadną, a dla większych firm jest już wizerunkowo spalona.Na własne życzenie jest  teraz w tym miejscu .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andz*iaks dodaje 4-5 filmów miesięcznie. Moim zdaniem gdyby  z  wyświetleń były olbrzymie kwoty to tacy twórcy jak wyżej dodawaliby dużo więcej żeby na tym skorzystać. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D

4 minuty temu, Mi a napisał:

Andz*iaks dodaje 4-5 filmów miesięcznie. Moim zdaniem gdyby  z  wyświetleń były olbrzymie kwoty to tacy twórcy jak wyżej dodawaliby dużo więcej żeby na tym skorzystać. 

Dokładnie tutaj chodzi o jakość, a nie ilość np. ELA GAWIN robiła live 6h 2-3 razy w tygodniu z widownią 10 tys - z youtube miała grosze.Ewa o. - codziennie wstawia filmy ponad  0.5h , oglądanosc każdego powyżej 5 tys. - miesięcznie ma z tego  poniżej tysiąca , jak sama mówiła ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×