Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
PandaCzerowna

Mazurski cug alkoholowy

Polecane posty

18 godzin temu, PandaCzerowna napisał:

Może? A po co innego wypinałaby się na pieska prosto do kamery? Desperacji i błagania o męską uwage ciąg dalszy.

Jakoś przespałam ten fragment 😂

Jakby były stringi to i 🍆 byłyby pod residąs 😂

Sugeruję żeby jeszcze ubijała masło do "my Słowianie" na tik tok 😁😁😁😁😀😁😁 faceci oszaleją 😵🍆😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, szatanowska napisał:

Nie rzuca się kamieniami mieszkając w szklanym domu. Ty twierdzisz, że AI to wyszukiwarka. Dla mnie gracie w podobnej lidze intelektualnej.

Juz wiem, ze nie umiesz w rozumienie tekstu czytanego. I wiem, ze przekrecasz. I wiem, ze nie zrozumiesz, ze wyszukiwarki maja tez AI.

Nie musisz mi tego przypominac z uporem maniaka. Nie bedziemy psiapsi...ale moze sprawdz, czy cie frotka za bardzo nie uciska, bo zaczynam sie martwic o dobrostan twojej kopuły.

/gdyby nie cenzura na forum - to bym sie ograniczyła do jednego słowa. na "s" 🙂 całuski

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, PandaCzerowna napisał:

Może? A po co innego wypinałaby się na pieska prosto do kamery? Desperacji i błagania o męską uwage ciąg dalszy.

Oj. singielka 40+  wiedzie płeć męską na pokuszenie. Naprawde. Czy jest z nami jakis pan larwiarz? Czy może podczytuje kafe pan wicek?

DajCe znać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekcja 1. Być może dla pewnej zbyt zaawansowany poziom. Jednak, szzkoła to szkoła.  🙂

"Przyszłość wyszukiwania informacji już puka do naszych drzwi, a wyszukiwarki oparte na sztucznej inteligencji zdobywają coraz większą popularność. Chociaż nadal są w początkowej fazie rozwoju, ich nieustanny progres stanowi wyzwanie dla trwającej od dwóch dekad dominacji Google i dotychczasowych metod eksplorowania sieci. W tym fascynującym obszarze, gdzie ludzka ciekawość splata się z potęgą AI, przyjrzyjmy się bliżej trzem czołowym graczom na rynku: Perplexity, Microsoft Bing Copilot i You.com."

źrodło: ifirma

 

"W 2024 r. cyfrowy świat szybko się rozwija, co stanowi wyzwanie dla tradycyjnych wyszukiwarek, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na precyzyjne i trafne wyniki. Problem ten został uwypuklony w sposób rozbudowany „The Puzzle of Monogamous Marriage” który sprawdził 7,392 zapytania dotyczące recenzji produktów w Google, Bing i DuckDuckGo, co ujawniło niepokojący spadek jakości wyników wyszukiwania. W związku z tym wyszukiwarki AI wkraczają na scenę jako rewolucyjna odpowiedź. Wprowadzają najnowocześniejsze funkcje, takie jak odwracanie AI i wyszukiwanie produktów, aby zapewnić głębsze i znaczące spostrzeżenia. W związku z tym te nowe wyszukiwarki AI znacznie poprawiły komfort użytkowania."

źródło: unite

"Wyszukiwarki AI – lista najlepszych narzędzi

Najlepsza wyszukiwarka AI – #1 ChatPDF

Najlepsza wyszukiwarka AI – #2 Quotify

Najlepsza wyszukiwarka AI – #3 Murf.ai

Najlepsza wyszukiwarka AI – #4 Heyday

Wyszukiwarki AI – FAQ

Rozważasz potencjał wyszukiwarek AI? Zrozumienie mechanizmów napędzających konkretne programy pozwoli szybciej wyszukiwać konkretne informacje oraz usprawnić Twoją pracę, jeśli jesteś specjalistą działającym w marketingu. Przeczytaj ten artykuł i poznaj najlepsze wyszukiwarki AI."

źrodlo: semcore

 

Praca domowa:

100 razy powtarzać na głos "Wyszukiwarka AI. Naprawde. MEGA. Nooo"

Edytowano przez Hellena.De.Vil
Na słowo mi nie wierzy. Niech czyta z wyszukiwarek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Phoenix_x2 napisał:

Moze myśli, ze kurier ja oglada xd

Pojawia się pytanie dlaczego w takim razie chce go odstraszyć 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×