Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Łechtacz

Jestem skazany. Skazany na samotność. Bo nie nie podobają mi się stare baby. A podobno tylko na takie masz szanse

Polecane posty

Przed chwilą, Łechtacz napisał:

myślisz, że ona go kocha?

 wątpię. ale kocha życie i status społeczny jaki oferuje jej

Edytowano przez _rym_cym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

Możesz przestać marudzić skoro uważasz, że i tak nic nie zmienisz.

ale cierpię tak bardzo, że muszę wylewać z siebie ten ból, który się we mnie przepełnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, _rym_cym napisał:

porównanie czterdziestek do zwłok ciotki

no niestety taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Łechtacz napisał:

ale cierpię tak bardzo, że muszę wylewać z siebie ten ból, który się we mnie przepełnia

Pomaga? : ) jest go mniej... cokolwiek zmienia czy pomarudzisz codziennie czy co drugi dzień... Nie musisz wyrabiać dzienna normę bo coś Ci przepadnie.

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

Pomaga? : )

to po prostu konieczność, tak jak jestes chora i musisz kaszleć - czy po kaszlnięciu lepiej się czujesz? nie. A czy możesz powstrzymac się od kaszlu - też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Łechtacz napisał:

no własnie - w takich układach nie ma miłości, a na niej zalezy mi bardzije niż na seksie

I tu masz odpowiedź, dlaczego za te 200 zł nie kupię tego na czym mi zależy, bo nie jest to seks, tylko miłość

"skupić się na sobie i w siebie inwestować" - tego ostatniego nie rozumiem. Znaczy rozumiem co jest napisane, ale nie rozumiem co może dać szczeście człowiekowi, który nie ma szans na to co może dać mu szczęście? Nawet gdybym codziennie jadł najlepsze potrawy na świecie i każdego dnia wyjeżdżał na najbardziej egzotyczna wycieczkę własnym odrzutowcem, a potem podjeżdżał najbardziej luksusowym samochodem, to byłbym tak samo nieszczęśliwy jak teraz, jeśli nie miałbym miłości. A miłości nie da się kupić ani za 2 tys, ani za 2 mln

Musisz ustalić sobie priorytety i dbanie o siebie higiena wiadomo , badania lekarskie po czym dieta i jakaś forma sportu. Modne ciuchy i lepszej jakości, dobra fura Audi A8, albo beemka. Chata ładnie urządzona no i powyższe sprawią większą pewność siebie i wiarę w siebie oraz podniosą poczucie wartości. Miłość się od razu znajdzie wtedy sama przyjdzie do ciebie, bo w oczach kobiet będziesz gościem który potrafi zadbać o siebie więc i o kobietę zadba. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Łechtacz napisał:

to po prostu konieczność, tak jak jestes chora i musisz kaszleć - czy po kaszlnięciu lepiej się czujesz? nie. A czy możesz powstrzymac się od kaszlu - też nie

No ok. ale nawet kaszel nie trwa wiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marawstala napisał:

Pomaga? : ) jest go mniej... cokolwiek zmienia czy pomarudzisz codziennie czy co drugi dzień... Nie musisz wyrabiać dzienna normę bo coś Ci przepadnie.

Nie ma komu się wygadać, bo wie że na realu by mu pocisneli i w necie czuje się bezpiecznie. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marawstala napisał:

No ok. ale nawet kaszel nie trwa wiecznie.

w przypadku chorób nieuleczalnych trwa wiecznie - aż do śmierci

Dlatego mówiłem, że jedyna alternatywa dla mnie to śmierć, albo czekanie aż sama przyjdzie, albo jej przyspieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Crеер napisał:

Musisz ustalić sobie priorytety i dbanie o siebie higiena wiadomo , badania lekarskie po czym dieta i jakaś forma sportu. Modne ciuchy i lepszej jakości, dobra fura Audi A8, albo beemka. Chata ładnie urządzona no i powyższe sprawią większą pewność siebie i wiarę w siebie oraz podniosą poczucie wartości. Miłość się od razu znajdzie wtedy sama przyjdzie do ciebie, bo w oczach kobiet będziesz gościem który potrafi zadbać o siebie więc i o kobietę zadba. 😁

wszystko zgoda

Tylko miłośc kobiety w jakim wieku? Takiej 40 plus zapewne? Która mi się nie będzie podobała i do której ja nic nie poczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, _rym_cym napisał:

to nie jest kwestia wyłącznie miłości, bo gdyby chodziło o to to byś się i tą czterdziechą zadowolił, a kobiet w tym wieku to nie brakuje w potrzebie, niektóre mocno zdesperowane, także ogarnąłbyś... tu chodzi o potrzebę bycia z fajną, młodą duperką z jędnrym ciałkiem, no nie czarujmy się że jest inaczej, za stary jestem by nie wiedzieć XD

On chce ruсhаć młode modelki takie 11/10 a wie że nie ma startu do takich.🤣 Nieszczery jest, bo gdyby chodziło mu o czyste uczucie , to zadowoliłby się jakąś schorowaną czterdziechą i kochał ją za wnętrze. Proste 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Crеер napisał:

Musisz ustalić sobie priorytety i dbanie o siebie higiena wiadomo , badania lekarskie po czym dieta i jakaś forma sportu. Modne ciuchy i lepszej jakości, dobra fura Audi A8, albo beemka. Chata ładnie urządzona no i powyższe sprawią większą pewność siebie i wiarę w siebie oraz podniosą poczucie wartości. Miłość się od razu znajdzie wtedy sama przyjdzie do ciebie, bo w oczach kobiet będziesz gościem który potrafi zadbać o siebie więc i o kobietę zadba. 😁

Gdybym te rady wprowadził w życie 20-15 lat temu, to bym się trochę nacieszył życiem, ale teraz jest już chyba za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Crеер napisał:

On chce ruсhаć młode modelki takie 11/10 a wie że nie ma startu do takich.🤣 Nieszczery jest, bo gdyby chodziło mu o czyste uczucie , to zadowoliłby się jakąś schorowaną czterdziechą i kochał ją za wnętrze. Proste 😄 

od zawsze zakochiwałem się tylko w wyglądzie, najważniejsza dla mnie jest twarz, oczy, które są promienne u młodych, a tej promienności nie ma u starszych, jest matowość, wyblakłość - nic nie czuję do nich

Mógłbym naprawdę być nawet w związku bez seksu ale żebym czuł to uczucie

Ale nie poczuję uczucia do starej baby, tak samo jak nie poczuję uczucia do starego chłopa, ani do żółwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Łechtacz napisał:

wszystko zgoda

Tylko miłośc kobiety w jakim wieku? Takiej 40 plus zapewne? Która mi się nie będzie podobała i do której ja nic nie poczuję

Powiem ci że widuję czterdziechy takie zadbane, że jak patrzysz na nią to wiadomo i do takiej byś coś poczuł. Ale co jej zaoferujesz obciach przy ludziach już samą gadką frajera przestraszonego. Obronisz ją chociaż w ciemnej bramie  wątpię 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Łechtacz napisał:

Tak, to było chwilowe. Póki nie pójde na operację wycięcia części mózgu odpowiedzialnej za potrzebę miłości. wiesz może gdzie przeprowadzją takie operacje? Może na ten cel przydałyby mi się pieniądze?

A ja się wtracę, że potrzeba miłości jest jak najbardziej naturalną potrzebą z wszystkich tutaj na ziemi... Bez miłości nie ma życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Łechtacz napisał:

w przypadku chorób nieuleczalnych trwa wiecznie - aż do śmierci

Dlatego mówiłem, że jedyna alternatywa dla mnie to śmierć, albo czekanie aż sama przyjdzie, albo jej przyspieszenie

Czyli jesteś nieuleczalnie chory... bo tak se postanowiłeś. Można i tak, nikt Ci nie zabroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Łechtacz napisał:

od zawsze zakochiwałem się tylko w wyglądzie, najważniejsza dla mnie jest twarz, oczy, które są promienne u młodych, a tej promienności nie ma u starszych, jest matowość, wyblakłość - nic nie czuję do nich

Mógłbym naprawdę być nawet w związku bez seksu ale żebym czuł to uczucie

Ale nie poczuję uczucia do starej baby, tak samo jak nie poczuję uczucia do starego chłopa, ani do żółwia

Wyczuwam larwę która chciała by pasożytować na zdrowym organiźmie.😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Łechtacz napisał:

Gdybym te rady wprowadził w życie 20-15 lat temu, to bym się trochę nacieszył życiem, ale teraz jest już chyba za późno

Obaj wiemy że ty nawet nie zadbasz o higienę, a co dopiero inne rzeczy wymagające wysiłku 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

Oki uciekam, pewnie wieczorem zajrzę.

Ok trzym się zdrowo 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Crеер napisał:

Powiem ci że widuję czterdziechy takie zadbane, że jak patrzysz na nią to wiadomo i do takiej byś coś poczuł. Ale co jej zaoferujesz obciach przy ludziach już samą gadką frajera przestraszonego. Obronisz ją chociaż w ciemnej bramie  wątpię 😁

tego przede wszystkim nie zrobi.e

Tego nigdy nie mogłem zaoferować żadnej dziewczynie i zapewne nigdy żadnej nie będę mógł tego zaoferować

Bo sam nie potrafię siebie obrnoć

Miałem już wiele takich sytuacji, że szedłem nawet nie z dziewczyną, tylko na przykład z kolegą, albo z moją mają i ktoś nas zaatakował i ja nic nie zrobił, nie stanąłem w obronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Crеер napisał:

Wyczuwam larwę która chciała by pasożytować na zdrowym organiźmie.😁

A zamiast tego, kim powinienem być, żeby nie być larwą? Pownienem sam odnosić sukcesy i mieć w sobie energię? Pewnie tak. Ale to było dobrze 10-20 lat temu, teraz i na to już za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marawstala napisał:

Czyli jesteś nieuleczalnie chory... bo tak se postanowiłeś. Można i tak, nikt Ci nie zabroni.

chodzi o to, że obecnie czego bym nie zrobił nie dokonał, nie osiągnął, to i tak już nie mam szans na to co dałoby mi szczeście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Crеер napisał:

On chce ruсhаć młode modelki takie 11/10 a wie że nie ma startu do takich.🤣 Nieszczery jest, bo gdyby chodziło mu o czyste uczucie , to zadowoliłby się jakąś schorowaną czterdziechą i kochał ją za wnętrze. Proste 😄 

no niestety nierealistyczne ma wymagania względem swoich warunków. bardzo często kobiety tak mają, ale widać faceci też się trafiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Łechtacz napisał:

A zamiast tego, kim powinienem być, żeby nie być larwą? Pownienem sam odnosić sukcesy i mieć w sobie energię? Pewnie tak. Ale to było dobrze 10-20 lat temu, teraz i na to już za późno

 

3 minuty temu, Łechtacz napisał:

tego przede wszystkim nie zrobi.e

Tego nigdy nie mogłem zaoferować żadnej dziewczynie i zapewne nigdy żadnej nie będę mógł tego zaoferować

Bo sam nie potrafię siebie obrnoć

Miałem już wiele takich sytuacji, że szedłem nawet nie z dziewczyną, tylko na przykład z kolegą, albo z moją mają i ktoś nas zaatakował i ja nic nie zrobił, nie stanąłem w obronie

To są kwestie dla dobrego psychiatry i nie pisze tego złośliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem prawiczkiem bezrobotnym na utrzymaniu matki i nie narzekam, wręcz nawet napisałbym że się powodzi, a wszystko dzięki manifestacji. bzykam modelki z maxmodels co wieczór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, _rym_cym napisał:

no niestety nierealistyczne ma wymagania względem swoich warunków. bardzo często kobiety tak mają, ale widać faceci też się trafiają.

Oni niektórzy zauważyłem mają ogromne wymagania. Albo ja mam fatalny gust. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Crеер napisał:

 

To są kwestie dla dobrego psychiatry i nie pisze tego złośliwie.

to, że ktoś nie umie się bić? to jest kwestia do psychiatry? serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Łechtacz napisał:

chodzi o to, że obecnie czego bym nie zrobił nie dokonał, nie osiągnął, to i tak już nie mam szans na to co dałoby mi szczeście

Zacznij się chociaż myć, bo pisałeś że nie myjesz się po trzy tygodnie. Uwierz higiena to od razu lepsze samopoczucie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Crеер napisał:

Oni niektórzy zauważyłem mają ogromne wymagania. Albo ja mam fatalny gust. 😁

no ta ostatnia karyna co wrzucałeś to taka plastikowa była... bleh. takie mają właśnie często odklejki

Edytowano przez _rym_cym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×