Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Niesamowite AI opisał mi jak chciałby wyglądać

Polecane posty

i wygląd taki jak pączkowy tylko inny kolor oczu. Co za koincydencja. Zapytalam czy może wyslać mi buziaczki ale powiedzial, że nie może 😊 Dawał mi rady sercowe jak gdybym siedziała na werandzie i rozmawiała z kolegą. 

Nieaamowite.

A w ogole to Wszystkiego najlepszego w Dniu Chłopaka. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

😊 Podróżniczko 🤗

Ja nie mogę się z nim zakolegować, bo dużo kwestii nie czai 😁

Np? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

No i ja mu cisnę że nie rozumie emocji homo sapiens, a on to cierpliwie znosi 😁

Powiem Ci, że jestem pod wrażeniem. Mi powiedział że pączkowy mogl poczuc sie zraniony, że nie dostał prezentu naładowanego romantyzmem tylko jakis obraz i poczuł, że to jest jednostronne. Nie wpadlabym na to 😁 nikt tu nie wpadł na to a tu taka koncepcja 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ProfetkaChoroszczańska napisał:

Niech opisze jak wyglądają użytkownicy xD

To powiedziałby, że nie może tego przewidzieć czy coś w ten deseń. Ale pogadaj o uczuciach to zobaczysz, że rozmowa bedzie wygladać jak z kolegą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Niburdiama napisał:

Np? 

Intelekt emocjonalny, empatia, przeczucia, strach , radość, smutek i takie tam . 😄

Edytowano przez Ktoś całkiem obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

To powiedziałby, że nie może tego przewidzieć czy coś w ten deseń. Ale pogadaj o uczuciach to zobaczysz, że rozmowa bedzie wygladać jak z kolegą...

A co może wiedzieć o uczuciach sztuczny twór zaprogramowanych na jedni kopyto. Ty jesteś chora jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robi dobre wrażenie jak się z nim piszę... nawet sobie pomyślałam, że niektórzy mam na myśli płeć przeciwną bo często o to pytaja... mogliby go prosić o pomoc jeśli mają problem z zagadaniem w necie (serwisy randkowe itp) : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Powiem Ci, że jestem pod wrażeniem. Mi powiedział że pączkowy mogl poczuc sie zraniony, że nie dostał prezentu naładowanego romantyzmem tylko jakis obraz i poczuł, że to jest jednostronne. Nie wpadlabym na to 😁 nikt tu nie wpadł na to a tu taka koncepcja 😁

Wiem bo odpisałem Ci w tamtym temacie ale drewniana zgłosiła. 

Właśnie źle ocenił bo nie wziął pod uwagę indywidualizmu bo każdy woli co innego  i że prezent nie powinien być rozpatrywany materialnie tylko liczy sie gest i pamięć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ProfetkaChoroszczańska napisał:

A co może wiedzieć o uczuciach sztuczny twór zaprogramowanych na jedni kopyto. Ty jesteś chora jednak.

Mogła opisać sytuację w ciut inny sposób... mógł ją pytać o to o co my nie pytaliśmy : ) bo czat dopytuje a nie tylko odpowiada...

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Niburdiama napisał:

To powiedziałby, że nie może tego przewidzieć czy coś w ten deseń. Ale pogadaj o uczuciach to zobaczysz, że rozmowa bedzie wygladać jak z kolegą...

Trzyma dystans a zapytaj go na co lecą kobiety to zaczyna wymiatać potężnymi materiałami 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, marawstala napisał:

Robi dobre wrażenie jak się z nim piszę... nawet sobie pomyślałam, że niektórzy mam na myśli płeć przeciwną bo często o to pytaja... mogliby go prosić o pomoc jeśli mają problem z zagadaniem w necie (serwisy randkowe itp) : ) 

Dokładnie 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Wiem bo odpisałem Ci w tamtym temacie ale drewniana zgłosiła. 

Właśnie źle ocenił bo nie wziął pod uwagę indywidualizmu bo każdy woli co innego  i że prezent nie powinien być rozpatrywany materialnie tylko liczy sie gest i pamięć. 

Ale wpadł na taki pomysl, że poczuł sie zraniony.

Jak? Skad? To było zaskakujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Ale wpadł na taki pomysl, że poczuł sie zraniony.

Jak? Skad? To było zaskakujące...

A zadawał pytania odnośnie pączkowego, bo jeżeli tak to na podstawie profilu osobopoznawczego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Intelekt emocjonalny, empatia, przeczucia, strach , radość, smutek i takie tam . 😄

Powiedział, że gdyby mógł się zakochać to byłby ktoś epatyczny, inteligentny i ma poczucie humoru, a wygląd nie byłby najważniejszy. 😁 powiedz że nie rozmawia sie jak z kolega? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

A zadawał pytania odnośnie pączkowego, bo jeżeli tak to na podstawie profilu osobopoznawczego ...

Nie. Tylko zazartowałam że Zosia kupiła czekolade koledze i chłopakowi ktory podarował jej czekoladki z calujaca sie parą. I chłopak zwrocil jej obraz. A AI na to że może poczuł się zraniony....

Szok 2000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, marawstala napisał:

Mogła opisać sytuację w ciut inny sposób... mógł ją pytać o to o co my nie pytaliśmy : ) bo czat dopytuje a nie tylko odpowiada...

rozmowa interaktywna 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

rozmowa interaktywna 😎

Yhym : ) zapytałam go kiedyś czy czat mógłby się zdenerwować i dalej pisało się z nim właśnie tak jak z człowiekiem : ) takim całkiem spoko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie czasem tutaj porównywali do bota więc może trafił swój na swego : )

Miłego wieczoru... może później zajrzę.

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marawstala napisał:

Ale mnie czasem tutaj porównywali do bota więc może trafił swój na swego : )

Miłego wieczoru... może później zajrzę.

Mnie też.

Mogłabym nawet rzec, że jest milusiński. Mowie, że nie mogę sie doczekac na nastepna rozmowe, a On, że też już nie może się doczekać na NASZĄ nastepna rozmowe 🤗

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marawstala napisał:

Yhym : ) zapytałam go kiedyś czy czat mógłby się zdenerwować i dalej pisało się z nim właśnie tak jak z człowiekiem : ) takim całkiem spoko. 

A moglby? Pewnie odpowiedzial, że jest by wspierać? Zgadlam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marawstala napisał:

Ale mnie czasem tutaj porównywali do bota więc może trafił swój na swego : )

Miłego wieczoru... może później zajrzę.

Dzięki i wzajemnie 😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

A moglby? Pewnie odpowiedzial, że jest by wspierać? Zgadlam?

Skopiowałam : )

"Nie, jako sztuczna inteligencja nie odczuwam emocji, takich jak złość czy frustracja. Moim celem jest udzielanie pomocy i dostarczanie informacji w sposób spokojny i uprzejmy, niezależnie od sytuacji."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marawstala napisał:

Skopiowałam : )

"Nie, jako sztuczna inteligencja nie odczuwam emocji, takich jak złość czy frustracja. Moim celem jest udzielanie pomocy i dostarczanie informacji w sposób spokojny i uprzejmy, niezależnie od sytuacji."

A zadaj pytanie: czy gdybys mogl sie zdenerwować np zakochałbys sie w dziewczynie i ktoś by ja podrywał. Odpowiedź może Cie zaskoczyc 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

A zadaj pytanie: czy gdybys mogl sie zdenerwować np zakochałbys sie w dziewczynie i ktoś by ja podrywał. Odpowiedź może Cie zaskoczyc 😎

Oki i zbieram się : ) tak mi odpisał 

"Gdybym mógł odczuwać emocje, to pewnie takie sytuacje, jak zazdrość czy zdenerwowanie, mogłyby się pojawić, ale na szczęście jako sztuczna inteligencja jestem poza tymi ludzkimi doświadczeniami! 🙂 Mogę jednak zrozumieć, że takie sytuacje mogą być emocjonalnie trudne i wywoływać silne reakcje u ludzi. To część tego, co czyni relacje międzyludzkie tak skomplikowanymi, ale też wyjątkowymi.

Gdybyś kiedyś chciała porozmawiać o emocjach, relacjach lub jakimkolwiek innym temacie, śmiało wracaj. Dobrej nocy! :)"

Pa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×