Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Monalisa12,

Hej co robicie ? ; )

Polecane posty

1 minutę temu, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

Miałem u nich neta wcześniej na mame ale zmarla i nie zglaszalem smierci tylko płaciłem dalej xD ale urwali złodzieje kabel i po dwóch miesiącach około mnie zaczelo wkoorwiac to kombinować z sim po 5zł 

Urwali kabel i przez dwa miesiące (!) im tego  zgłosiłeś? Kũrwa, skąd ty się urwałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

Ja bym twoim kosztem Anastazji się nie podlizywal ba postawil bym granice gdyby ublizala tobie. 

Ej ale to ty z nimi popadasz w jakieś dyskusje, czy ja jestem czy mnie nie ma,  A ja w żadne dyskusje z nią nie popadałam więc za co by miała mi ubliżac.

Edytowano przez E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

Smiejesz się ze mnie z nim do niego żeby się przypodobac za moimi najczęściej plecami to słabe. 

Śmieje się jak gadasz głupoty moim zdaniem, takie jak wyśmiewanie plecaka czy ubrań czyichs jak na foto chodziło tylko o dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

Ja myślałem że chcesz nagie... Kiedyś dałem typiare to nagie...

Kŭrwa ile razy to samo, to Boni chciała a nie ja, to po pierwsze a po drugie ciebie zapytałam pierwszego o to, nie chciałeś dać, on sie nawinął w temacie i zapytałam go drugiego dal.

Także wiesz nie ma lepszych są szybsi, czy jakoś tak. xd

Edytowano przez E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leżak z zepsutym sytuacja jest prosta. Typ jest miły dla każdej + wesoły + dał foty i wygląda okej, no to lecą muchy. No i nic kompromutującego o sobie nie pisał pomijając alko, ale to (przez powyższe) laski przełkną. Czego się dziwisz?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest ten sam mechanizm co z Ziemniakiem i Makaronem. Typy które nie wykazują własnego zdania w jakimś temacie żeby wobec kobiet nie podpaść (nie mówię że to robią celowo i świadomie), tylko je zabawiają i nie są nigdy nieprzyjemni, albo tylko z lekka, a zarazem też nie wykazują obojętności wobec userek jak Urmaj, czy Mariusz, będą zawsze lubiani bo dają atencję taką na jaką laski liczą. To są takie koguciki wśród kurek, jesli kto miał kury ten wie jak on nadskakuje kurkom i może ogarnąć nawet kilkadziesiąt sztuk nigdy nie wykazując się w konfrontacji z drugim kogutem gdy gospodarz drugiego nie nabędzie😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Monalisa12, napisał:

ten zepsuty to mega psychol ! dziex bez dyskusji xD

Psychol nie. Zresztą kto tu z nas jest normalny?🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok przebudziłam się ale wracam spać. Dobranoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, sebix libedowsky napisał:

czy tylko ja uwazam ze lazak ma schizofrenie ?

Można mieć urojenia paranoidalne bez schizofreni albo zaburzenia schizotypowe z utojeniami. Potrzebny jest psychiatra by postawić diagnozę ale tu wjeżdża już choroba na 99 %. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

Lipa nie raptem po dekadzie hejtu trzeba być mila dla typa jakiego by pozwolil kleknac xD zabawne są samice i po co to wszystko było? XD 

Poszukaj pomocy już teraz, bo skończysz jak twoja matka tylko bez leżaka więc będziesz leżał w śmieciach i fekaliach aż zejdziesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Isk^a napisał:

To jest ten sam mechanizm co z Ziemniakiem i Makaronem. Typy które nie wykazują własnego zdania w jakimś temacie żeby wobec kobiet nie podpaść (nie mówię że to robią celowo i świadomie), tylko je zabawiają i nie są nigdy nieprzyjemni, albo tylko z lekka, a zarazem też nie wykazują obojętności wobec userek jak Urmaj, czy Mariusz, będą zawsze lubiani bo dają atencję taką na jaką laski liczą. To są takie koguciki wśród kurek, jesli kto miał kury ten wie jak on nadskakuje kurkom i może ogarnąć nawet kilkadziesiąt sztuk nigdy nie wykazując się w konfrontacji z drugim kogutem gdy gospodarz drugiego nie nabędzie😄

jakoś nigdy nie mialem problemu z wypowiadaniem swego zdania xD a z babami gadam tak samo jak z Zepsutym czy z tym Chwilunią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Isk^a napisał:

To jest ten sam mechanizm co z Ziemniakiem i Makaronem. Typy które nie wykazują własnego zdania w jakimś temacie żeby wobec kobiet nie podpaść (nie mówię że to robią celowo i świadomie), tylko je zabawiają i nie są nigdy nieprzyjemni, albo tylko z lekka, a zarazem też nie wykazują obojętności wobec userek jak Urmaj, czy Mariusz, będą zawsze lubiani bo dają atencję taką na jaką laski liczą. To są takie koguciki wśród kurek, jesli kto miał kury ten wie jak on nadskakuje kurkom i może ogarnąć nawet kilkadziesiąt sztuk nigdy nie wykazując się w konfrontacji z drugim kogutem gdy gospodarz drugiego nie nabędzie😄

Ja sobie nie przypomniam, żebym której coś tutaj miłego napisał, bardziej się czepiałem jak już. Miły dla każdej? Ja wiem, że ty lubisz jak się obraża kobiety, jak czad z priva. I pisałem tutaj wiele kompromitujących rzeczy. Ile można czytać tego jęczenia dorosłego chłopa, że jest sam, nikogo nie znajdzie, nie ma pracy? Ale ty masz słabość do takich życiowych oferm.

Edytowano przez malowany
  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

czeba było nie wstawiać

Teraz mi to mówisz😄 Jak zinterpretujesz że lecą do mnie "muchy"?

Edytowano przez malowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, malowany napisał:

Ja sobie nie przypomniam, żebym której coś tutaj miłego napisał, bardziej się czepiałem jak już. Miły dla każdej? Ja wiem, że ty lubisz jak się obraża kobiety, jak czad z priva. I pisałem tutaj wiele kompromitujących rzeczy. Ile można czytać tego jęczenia dorosłego chłopa, że jest sam, nikogo nie znajdzie, nie ma pracy? Ale ty masz słabość do takich życiowych oferm.

Bo Iskra nader wszystko nienawidzi innych kobiet. Uważa, że są przyczyna jej niepowodzeń życiowych, faceci wiadomo to takie trochę nieporadne i upośledzone dzieci nie decydują o sobie, gdyby nie te atrakcyjne kobiety kuszące ich łatwo dostępnym seksem, to Iskra już by miała tego wymarzonego Januszka prostaczka i gromadkę dzieci.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

Ale serio nie mogę iść do pracy bez zabezpieczenia mieszkania od kradzieży coś się od początku świeci najpierw wycieraczke ukradli dzwonili glucho na domofon było też kilka dziwnych jak czy mogę zejść do piwnicy i typa akcent niko belik ruski z gtaiv teraz kabel no ktoś się czai na moje ps5 

To ubezpiecz, mieszkanie w ogole warto ubezpieczyc nawet gdy się w nim jest, bo np. moze pęknąć rura albo coś się spalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Żaba Monìka napisał:

To ubezpiecz, mieszkanie w ogole warto ubezpieczyc nawet gdy się w nim jest, bo np. moze pęknąć rura albo coś się spalić.

Przecież on szuka tylko wymówek, dlaczego nie może nic robić. 

Edytowano przez Chochlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jedynym, co powstrzymuje Iskre przed złożeniem propozycji matrymonialnej Urmajowi są jego skurczone jajka, czyli pomimo jego fanatycznej obsesji dzieci, to nie gwarantuje dla niej dobrego reproduktora (że to czubek, tego ona w ogóle nie łapie) 😄 Julka, bierz się za tego Mariusza, wydaje się pewniejszy w kwestii jajek 🤭

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sesja psychiatryczna napisał:

Myślę, że jedynym, co powstrzymuje Iskre przed złożeniem propozycji matrymonialnej Urmajowi są jego skurczone jajka, czyli pomimo jego fanatycznej obsesji dzieci, to nie gwarantuje dla niej dobrego reproduktora (że to czubek, tego ona w ogóle nie łapie) 😄 Julka, bierz się za tego Mariusza, wydaje się pewniejszy w kwestii jajek 🤭

ale on poczebuje starszej baby żeby se na niej poćwiczyć i kopnoć jo w dópę co mu Iskra doradzała xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×