Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Qwerty88

Czego żałowałbyś gdyby

Polecane posty

1 minutę temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

Dlaczego tak ciężko jest ludziom zrozumieć że ktoś może pasjonowac się czymś innym a do stanow za darmo by się nie przejechał bo po chooj

nie wiem po co ale pisales ze mogles caly swiat zwiedzic za 200k wiec ci pisze ze nie mogles

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

nie wiem po co ale pisales ze mogles caly swiat zwiedzic za 200k wiec ci pisze ze nie mogles

 

Nie pierwszy raz leżak ma potężny problem z liczeniem pieniędzy. Nie wróży to dobrze jego giełdowemu hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, sebix libedowsky napisał:

no az tak koilorowowo to nie ma 😄 ale ty chyba mozesz pracowac zdalnie wiec to nie powinien byc problem. jak sie chce tanie bilety to trzeba leciec wtedy kiedy sa a nie kiedy sie chce 😄 chociaz np. ostatnio air arabia sprzedawala 500k biletow po kosztach wiec mozna bylo leciec z europy do azji po 200 euro wiec da sie tez kupic z wyprzedzeniem no ale zwykle nie na sztywny termin ze mam urlop od 1-10.11 i wtedy musze

bo to trzeba patrzec na dwa dni przed wylotem a nie na dwa miesiace 😄 zobaczysz na przelomie listopad i grudnia na stronach itaki czy rainbowa na bank sie pojawi cos po 3k albo 3,5k

z budapesztu bylo po 2,5zł chinczykiem wlasnie. mozna wziac dluzszy stop i np. na mur pojechac bo te ich stopu i tak trwaja po 6h to lepiej wziac 12 i wyjsc z lotniska. nie polecam chinola trzepia bagaze wywalaja np. baterie z aparatow itd. ogolnie to syfiaste linie i mentalnosc tez 😄

byly tylko terminy na sierpien i wrzesien tego roku i to wybrane do kupna w czerwcu.

 

Na dwa dni przed wylotem to moge sobie kupic bilet do Europy a nie na Kube gdzie trzeba zabukowac chociaz tydzìen wakacji i jakies noclegi. Nie wiem jak jest teraz, ale wtedy z netem tam bylo kiepsko, poza tym nie jade na wakacje zeby pracowac i siedziec w pokoju. I to jeszcze o jakichs dziwnych godzinach.

Edytowano przez Żaba Monìka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Na dwa dni przed wylotem to moge sobie kupic bilet do Europy a nie na Kube gdzie trzeba zabukowac chociaz tydzìen wakacji i jakies noclegi. Nie wiem jak jest teraz, ale wtedy z netem tam bylo kiepsko, poza tym nie jade na wakacje zeby pracowac i siedziec w pokoju.

no tam chyba booking nie dziala wiec moze byc ciezko ale w kazdym innym miejscy z dnia na dzien bez problemu sobie nocleg ogarniesz na tydzien. pisalem o pracy zdalnej bo nie kazdy ma tyle urlopu zeby mu wystarczalo 😄

zyjemy w 21 wieku poczytaj o esimach arialo i internecie na jednej karcie w 135 panstwach mozesz pracowac na plazy 😄 zwykle roznica czasu jest wiec da sie polacyc prace z odpoczynkiem

jendak masz racje w tych 135 panstwahc kuby nie ma sa tylko jakies wyspy karibskie 😄

 

Edytowano przez sebix libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

no tam chyba booking nie dziala wiec moze byc ciezko ale w kazdym innym miejscy z dnia na dzien bez problemu sobie nocleg ogarniesz na tydzien. pisalem o pracy zdalnej bo nie kazdy ma tyle urlopu zeby mu wystarczalo 😄

zyjemy w 21 wieku poczytaj o esimach arialo i internecie na jednej karcie w 192 panstwach mozesz pracowac na plazy 😄 zwykle roznica czasu jest wiec da sie polacyc prace z odpoczynkiem

 

 

Tam maja airbnb gdybys sie wybieral, my przez to rezerwowalismy pokoje w casa particular chyba tak sie to nazywalo, czyli mieszka sie u ludzi. Tylko w 2 miejscach niczego nie zarezerwowalismy, ale znalezlismy nocleg, za to w Havanie moze byc z tym problem, bo spotkalismy Amerykanow, ktorzy przyjechali w ciemno i nic nie mogli znalezc, w koncu wyladowali w jakims drogim hotelu na zadoopiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, sebix libedowsky napisał:

nie wiem po co ale pisales ze mogles caly swiat zwiedzic za 200k wiec ci pisze ze nie mogles

 

Wolę iść do burdelu niż z tobą na wycieczkę do Zimbabwe wgl jak gdzieś jestem to myślę kiedy wrócę do mojego telewizorka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

No jakieś zadupie daleko od hipermarket właściwie dla mnie to napad paniki czy mi starczy michy wrócić 

Co za pisda 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

Wolę iść do burdelu niż z tobą na wycieczkę do Zimbabwe wgl jak gdzieś jestem to myślę kiedy wrócę do mojego telewizorka 

Brawo leżak. Usługa skończy wsypujesz 200 zł po 1 zł w dùpiu jako zapłata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

No jakieś zadupie daleko od hipermarket właściwie dla mnie to napad paniki czy mi starczy michy wrócić 

Jakos mnie to nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×