Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Co sądzicie o tym jak facet swój pierwszy raz ma z prostytutką

Polecane posty

Jak wiadomo facetowi ciężko o seks dlatego wielu jak już ma około 20 lat I nadal tego nie robiła to z desperacji korzysta z usługi prostytutki aby zaliczyć ten pierwszy raz. Co myślicie o tym czy jakbyście się dowiedziały o takim facecie to byłby skreślony czy raczej macie to gdzieś?

Ja swoj 1raz tez mialem dopiero w wieku 20lat i też był to taki jakby przypadek. Nagralem sobie starszą o 8 lat panienkę z internetu na seks, pisalem z nią przez 3 miechy bo miala doła po rozstaniu i ramach podziekowania mnie rozpraviczyła 🙂 ja oczywiście zdążyłem się zakochac w niej na zab0j po tym razie, ale ona zerwala ze mną totalnie kontakt potem bo widziala ze gnojek się zakochal 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to są prostytutki. To ile masz lat teraz? Powinienem zrobić to co ty. Czy to był dobry se ks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko w życiu - to zależy...

Może mieć to jakieś konsekwencje w jego życiu, a może nie mieć żadnych.

 

Wydaje mi się, że dla wielu mężczyzn może to być ośmielające doświadczenie.

Również dla wielu to może być rozczarowanie - jeżeli w życiu brakuje Ci uczuć, bliskości, czułości i intymności i utożsamiasz te uczucia z seksem to prostytutka Ci tego nie da.

Dostaniesz to za co płacisz - > 'dziurkę' do dyspozycji na umówiony czas -> może okazać się, że seks jest a pustka w sercu dalej nie zapełniona i to będzie to rozczarowanie -> mam seks, a nie jestem szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×