Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
LordOrtalion96

Chciałbym wyjechać do Szwajcarii i poznać tam kobietę

Polecane posty

Leżak pi#rdolisz już od rzeczy o tych kosztach, ja mówię teraz o Szwajcarii tylko i wyłącznie, były płaci po znajomości 800 franków za wynajem pokoju co daje już prawie 4k, bochenek chleba 15 zł w przeliczeniu, plus paliwo i inne wydatki.

Zresztą chyba daruję sobie dalszą gadkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Leżak pi#rdolisz już od rzeczy o tych kosztach, ja mówię teraz o Szwajcarii tylko i wyłącznie, były płaci po znajomości 800 franków za wynajem pokoju co daje już prawie 4k, bochenek chleba 15 zł w przeliczeniu, plus paliwo i inne wydatki.

Zresztą chyba daruję sobie dalszą gadkę...

1. szwajcaria jest bardzo droga... norwegia i islandia to samo - fakt

2. leżak pieerdoli trzy po trzy jak zwykle - fakt

3. z faktami się nie dyskutuje xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Leżak pi#rdolisz już od rzeczy o tych kosztach, ja mówię teraz o Szwajcarii tylko i wyłącznie, były płaci po znajomości 800 franków za wynajem pokoju co daje już prawie 4k, bochenek chleba 15 zł w przeliczeniu, plus paliwo i inne wydatki.

Zresztą chyba daruję sobie dalszą gadkę...

No i? pewnie zarabia 6 razy tyle co w Polsce ale opłaty  na życie przelicza jak polaczek na zł i to wychodzi "dużo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, RymCym+ napisał:

1. szwajcaria jest bardzo droga... norwegia i islandia to samo - fakt

 

 

No i co z tego Szympansie jak za ichniejszą wypłate żyjąc tam  można sobie kupić dużo więcej niż za polską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wampir1 napisał:

No i co z tego Szympansie jak za ichniejszą wypłate żyjąc tam  można sobie kupić dużo więcej niż za polską

wybacz ale nie podejmuję dyskusji z kimś kto większość życia gnije w wiosce zabitej dechami, nie pracuje, żeruje na matce i ma podstawowe niepełne... nie zniżam się do tego

Edytowano przez RymCym+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Leżak pi#rdolisz już od rzeczy o tych kosztach, ja mówię teraz o Szwajcarii tylko i wyłącznie, były płaci po znajomości 800 franków za wynajem pokoju co daje już prawie 4k, bochenek chleba 15 zł w przeliczeniu, plus paliwo i inne wydatki.

Zresztą chyba daruję sobie dalszą gadkę...

A JEDNAK KASE NA UTRZYMANIE CIEBIE  I GÓÓWNIAKA MA, O CZYM W POLSCE PRACUJĄC JAKO ROBOL MÓGŁBY TYLKO POMARZYĆ

Edytowano przez wampir1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, RymCym+ napisał:

wybacz ale nie podejmuję dyskusji z kimś kto większość życia gnije w wiosce zabitej dechami, nie pracuje, żeruje na matce i ma podstawowe niepełne... nie zniżam się do tego

o sobie piszesz? bo ja w wieku 20 lat już jedziłem do roboty w świat a ty pewnie wtedy na góówno mówiłeś papu jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już tam na ciebie czekają 😜

Autorze wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Jeżeli w Polsce nie potrafisz ogarnąć rzeczy oczywistych, to tym bardziej za granicą nie ogarniesz. Zresztą na taki wyjazd potrzeba gotówki i chęci do pracy, a nie marzeń 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Wszechświata nie tylko napisał:

Taka gadka o chlebie jak z siostrą ja wciagam najtanszy za 3zł ona by go nie ruszyla bo nie zdrowe bo nie lubi tej gumy to ja też mogę w piekarni sobie kupić chleb za 15

Twoja siostra też wyjechała za granicę, ale właściwe to uciekła przed komornikiem i wierzycielami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ZbanowanaSalowa napisał:

Już tam na ciebie czekają 😜

Autorze wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Jeżeli w Polsce nie potrafisz ogarnąć rzeczy oczywistych, to tym bardziej za granicą nie ogarniesz. Zresztą na taki wyjazd potrzeba gotówki i chęci do pracy, a nie marzeń 😅

Salowa też trza było  kiedyś jechać zagranice w 2004 roku byłaś już pełnoletnia to może byś miała inne życie a nie pierrdolisz głupoty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Wszechświata nie tylko napisał:

Wiadomo że cię wkreca jak to jest drogo i nie może nic synowi kupic a na koncie drugi milion złotych oszczędności pewnie rośnie 

Nie trzeba jeść chleba spytaj go ile najtańszy blady tostowy hipermarket 

Trzynasty siusiaku masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Wszechświata nie tylko napisał:

Wiadomo że cię wkreca jak to jest drogo i nie może nic synowi kupic a na koncie drugi milion złotych oszczędności pewnie rośnie 

Nie trzeba jeść chleba spytaj go ile najtańszy blady tostowy hipermarket 

Jest drogo, bo bylam niedawno, a ceny jedzenia mozesz sobie sprawdzic w necie jesli nie wierzysz.

https://www.coop.ch/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żaba Monìka napisał:

Jest drogo, bo bylam niedawno, a ceny jedzenia mozesz sobie sprawdzic w necie jesli nie wierzysz.

I ty też Edzia te ceny przeliczasz na złotówki? a taką światową udajesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wapmir2 napisał:

Trzynasty siusiaku masz racje

dwa chłopki roztropki co zagranicę widzieli na mapie w google wymienili się mundrościami xD kocham to forum... beka bez limitu

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wszechświata nie tylko napisał:

Byłem tam pół roku wcale nie jest drożej se poszedłem do hipermarket kupiłem 5x pączek za 1£ w gamestopie gry po 1£ trzecia gratis w mcd hamburgery po 1£ a szwagier wiadomo obiad za 20£ także jak chcesz gdzieś tanio żyć to bedziesz żyć 

Mam stałą pracę i nie brakuje mi na życie. A za granicę mogę jechać wyłącznie w celach turystycznych ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

Jest drogo, bo bylam niedawno, a ceny jedzenia mozesz sobie sprawdzic w necie jesli nie wierzysz.

na tym polega ambaras, że deebilom co życia nie znają i nigdzie nie byli możesz tłumaczyć, ale oni tego nie przyswajają... dla nich zagranica to raj z ich marzeń, a wypłaty takie wielkie, że nie wiadomo co z pieniędzmi robić... deebilowi pokroju bezzębnego nie przetłumaczysz i tyle XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, RymCym+ napisał:

dwa chłopki roztropki co zagranicę widzieli na mapie w google wymienili się mundrościami xD kocham to forum... beka bez limitu

chyba ty widziałeś przegrywie.

Naewet trzynasty podobno był w UK u siostry a ty jedynie se możesz  śmierdzącą ameryczke na yt pooglądać xD

Edytowano przez wapmir2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wapmir2 napisał:

I ty też Edzia te ceny przeliczasz na złotówki? a taką światową udajesz...

Nie, na funty. Jest drozej niz w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a prawda jest okrutna: jeśli ogarniasz życie w PL to ogarniesz w DE/UK... masz skilla, chęć do pracy, uczenia się języka

a jeśli w PL jesteś zerem, jak przemek, to zostaniesz zgnojony zagranicą, jak filip - idealny przykład... nikt cię za rączkę prowadził nie będzie.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żaba Monìka napisał:

Nie, na funty. Jest drozej niz w UK.

Drożej  2 razy a zarobki 4 razy takie co w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, RymCym+ napisał:

na tym polega ambaras, że deebilom co życia nie znają i nigdzie nie byli możesz tłumaczyć, ale oni tego nie przyswajają... dla nich zagranica to raj z ich marzeń, a wypłaty takie wielkie, że nie wiadomo co z pieniędzmi robić... deebilowi pokroju bezzębnego nie przetłumaczysz i tyle XD

Zwlaszcza, ze nie pracują 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, wapmir2 napisał:

Drożej  2 razy a zarobki 4 razy takie co w UK

Nie jest drozej 2 razy tylko trochę drozej. A zarobki to nie wiem, bo bylam tam na wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli takie nic jak pravol chce ludzi pouczać o życiu zagranicą, gdzie sam boi się do większego miasta jeździć i mamusia musi go po urzędach za rączkę prowadzić... to ja dziękuję za takie doradztwo... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, RymCym+ napisał:

a prawda jest okrutna: jeśli ogarniasz życie w PL to ogarniesz w DE/UK... masz skilla, chęć do pracy, uczenia się języka

a jeśli w PL jesteś zerem, jak przemek, to zostaniesz zgnojony zagranicą, jak filip - idealny przykład... nikt cię za rączkę prowadził nie będzie.

Pierrdoli jak ktoś ogarnia życie w PL to nie potrzebuje żadnego DE/UK  w tycha czasach, bo w Polce można dużo lepiej  żyć...

chyba że jest siię takim tępym chuujem co będzie pracował w PL czy w UK za minimalną jak Edzia, to wtedy wiadomo że UK lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wszechświata nie tylko napisał:

W uk jest taniej niż w wawie siostra to przyznala.

Zalezy gdzie, w Londynie jest drozej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×