Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
cebulka09

Rozmowy emocjonalne z facetem, zamknięty w sobie

Polecane posty

Cześć wszystkim!

Z moim facetem jestem 7 miesięcy.

On ma 31 lat, ja 24.

Wszystko w związku jest ok, układa się, wzajemnie się wspieramy, i jesteśmy dla siebie w pełni oddani. Lecz każdy jest inny jak to człowiek, i ma inny charakter. Rozumiem to doskonale. Akceptuje go i kocham jakim jest. Lecz jako facet, odczuwam ze jest bardzo zamknięty. Ciężko rozmawia mu się o swoich uczuciach. Na ogół jest wojownikiem, z ogromną siłą wewnętrzną, i walki ducha(Jeśli chodzi o życie i sport). Nigdy się nie poddaje, jest niezależny.

Wiem że z facetami tak jest, ze ciężko im się rozmawia o uczuciach i są na ogół zamknięci, lecz nie wszyscy. W każdym razie jak ma jakiś problem, to walczy i rzadko mi o nim mówi. Czy wszyscy tak mają? Czy z czasem się otworzy przede mną i przed szczerymi rozmowami? Ja zawsze się otwieram w pełni, dużo wiem o mnie, o historii mojej rodziny, poprzednich związkach, lecz w drugą stronę ja wiem bardzo mało.

Czy to może być spowodowane problemem z dzieciństwa? Wiem że w domu nie było kolorowo, mama wychowywała go sama, tak jak i jego 2 rodzeństwa, a z ojcem nie ma kontaktu, z tego co mi kiedyś napomknął miał problemy z alkoholem i nie utrzymują kontaktu.

Miłego wieczorku!🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mężczyźni nie lubię za długo i wyczerpująco i wnikliwie rozmawiać. Najważniejsze jest jaki jest i co robi a nie co mówi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilość wyświetleń tematu  może świadczyć o chęci dyskusji. Niestety, opowieści z mchu i paproci już nie działają.

Tu trzeba wyciągnąć cięższy kaliber, żeby ludziom chciało się chcieć.

😎

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cebulka09 napisał:

W każdym razie jak ma jakiś problem, to walczy i rzadko mi o nim mówi.

 

1 godzinę temu, cebulka09 napisał:

Ja zawsze się otwieram w pełni, dużo wiem o mnie, o historii mojej rodziny, poprzednich związkach, lecz w drugą stronę ja wiem bardzo mało.

Klasycznie. Nic nadzwyczajnego. Zdziwiłabym się gdyby mężczyzna paplał o emocjach a kobieta dusiła je w sobie. Daj mu przestrzeń to się lekko otworzy ale nie licz na zbytnią wylewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy... podział na introwertyków, ambiwertykow i ekstrawertyków... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Qwerty88 napisał:

 

Klasycznie. Nic nadzwyczajnego. Zdziwiłabym się gdyby mężczyzna paplał o emocjach a kobieta dusiła je w sobie. Daj mu przestrzeń to się lekko otworzy ale nie licz na zbytnią wylewnosc

Jednak zdziwiłabyś się jak kobieta lekceważona przez wiele lat w pewnym momencie zaczyna dusić emocje w sobie. Przypuszczam, że podobnie jest u mężczyzn, kiedy przez wiele lat nie ma się komu zwierzyć. Pod tym względem jesteśmy równi. 

; ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×