Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kalg0n

mam coraz mniej czasu na srafe, bo lejdi swietlanka do mnie pisze, i pracuje dla niej i z innymi sysadminami pisze i mi szkoda czasu juz na srafe :-(

Polecane posty

A poza tym mam paskudna morde, oblesne spasione uda od siedzenia w domu i wielka doope i zamiast siedziec przy kompie calymi dniami to musze sie ruszac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu wpadlem to widzialem same baby, napisalem temat to znowu sie zlecialy facety, ehh spadam stad, nie chce mi sie pisac z facetami na babskim srorum, ide sobie do Lejdi Swietlanki, papa

Edytowano przez kalg0n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, kalg0n napisał:

A poza tym mam paskudna morde, oblesne spasione uda od siedzenia w domu i wielka doope i zamiast siedziec przy kompie calymi dniami to musze sie ruszac 😞

Wyślij mu fote swojej zwiędłej pasztetowej to nie będzie pisał

Edytowano przez kaimow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wrzucilbym fote topless bo mam dzisiaj fajny kaloryfer nawet i fajna klate ale duupa za wielka i uda i nie wyglada to dobrze, ja teraz spalam duupe i uda, dzisiaj cale miasto na rowerze objechalem i plywalem w rzece, jak tak codziennie bedzie, to zrzuce w koncu doope i uda i bede mial zajeebista V figure i wygladal jak marzenie, wtedy wrzuce selfie do oceny, a poki co to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×