Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Czy jeśli ktoś ma co jeść i gdzie spać i jest nieszczęśliwy z powodu braku miłości, to znaczy, że mu się w doopie przewraca, bo ma za dobrze? Serio pytam

Polecane posty

1 minutę temu, Wymiana płynów ze stypiarą napisał:

Ja myślę że jak pies jest spokojny i dobry to nigdy tam nie trafi 

To tylko Twoje pobożne życzenie. Fakty zapewne są inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Jestem Jaka Jestem napisał:

😳

Nie wiem co bierzesz, ale bierz tego tylko połowę 😆

Zwierzęta zabijają żeby przeżyć, a człowiek z chęci zysku. Poczytaj historię ile tam mordobicia na faktach 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Wymiana płynów ze stypiarą napisał:

Moja druga sooka nigdy mnie nie ugryzla mogłem jej jeść twarza z miski 

Porządny pies nie da się dotknąć nawet właścicielowi jeżeli żre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Zwierzęta zabijają żeby przeżyć, a człowiek z chęci zysku. Poczytaj historię ile tam mordobicia na faktach 😁

Już lecę o tym czytać 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jestem Jaka Jestem napisał:

Już lecę o tym czytać 😆

Niedosłownie bo w szkole miałaś chyba historię 😁

 

1 minutę temu, Wymiana płynów ze stypiarą napisał:

Chyba że w jego oczach jesteś alfom 

No to jest gudłaj nic nie warty jeżeli pozwala sobie w kaszę dmuchać. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Klitek napisał:

Na świecie są wojny, ludzie giną, zostają ranni, bezdomni, giną im bliscy

Gdzie indziej jest głód, brud i straszne choroby

Żeby mieć spokojne miejsce do mieszkania, spania i jedzenie to nieosiągalne marzenie dla tych ludzi, a jeszcze dostęp do komputera i internetu i to stałego łącza to już luksus

Ale i ci w Polsce, którzy dziś mają internet, gdzie mieszkać, co jeść i jako takie zdrowie, które pozwala im z tego korzystać oraz żyją w warunkach pokoju, a nie wojny - takie osoby jak ja - mogą w każdej chwili to stracić i wtedy będzie dopiero tragedia.

Jak sobie wyobraziłem jak niewiele mnie od tego dzieli to się przeraziłem i pomyślałem, że muszę wziąć się w garść i do roboty

A poczucie nieszczęścia z powodu braku miłości romantycznej, które towarzyszy mi całe życie? Może to faktycznie bzdura i jeśli straciłbym dach nad głową, jedzenie, poważnie zachorował lub byłaby wojna, to sam zobaczyłbym, że brak miłości to błachostka i fanaberia?

Może faktycznie wielu ludzi przeżywa całe życie bez miłości i to nie jest powód ani do narzekania ani nawet do smutku?

Do mnie matka dokładnie tak mówiła "masz co jeść masz gdzie spać to się ciesz ". Tak to można na emeryturze ale młody człowiek powinien mieć marzenia i do nich dążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Urmaj napisał:

Do mnie matka dokładnie tak mówiła "masz co jeść masz gdzie spać to się ciesz ". Tak to można na emeryturze ale młody człowiek powinien mieć marzenia i do nich dążyć.

Matki się nie słucha, bo to jest inne pokolenie i najczęściej ma zryty beret. Po osiągnięciu pełnoletności odcina się pępowinę. A ty się zachowujesz jakby starzy cię trzymali na łańcuchu i robisz za stajennego wobec krów. Tragedia i nawet bym ci współczuł , ale pewnie nawet zawodówki nie masz skończonej to co od ciebie wymagać.😁

Btw. Mnie jak mama powiedziała onegdaj  , że trzeba mieć marzenia to by skoczyła gdyby usłyszała jakie to marzenia. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Urmaj napisał:

Do mnie matka dokładnie tak mówiła "masz co jeść masz gdzie spać to się ciesz ". Tak to można na emeryturze ale młody człowiek powinien mieć marzenia i do nich dążyć.

Jeśli zaryzygujesz i ci się nie uda żaden lachon tego nie doceni jeszcze ci pocisna od nieudacznika, masz krowy masz z tego co do gęby włożyć nie musisz codziennie w hipermarket wykladac towaru wiadomo każdy z nas by chciał pochwe penetrowac codziennie 5x dziennie takie sa samce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Matki się nie słucha, bo to jest inne pokolenie i najczęściej ma zryty beret. Po osiągnięciu pełnoletności odcina się pępowinę. A ty się zachowujesz jakby starzy cię trzymali na łańcuchu i robisz za stajennego wobec krów. Tragedia i nawet bym ci współczuł , ale pewnie nawet zawodówki nie masz skończonej to co od ciebie wymagać.😁

Btw. Mnie jak mama powiedziała onegdaj  , że trzeba mieć marzenia to by skoczyła gdyby usłyszała jakie to marzenia. 😁

Jedna krowa to 6-8tys on ma 28szt to ćwierć miliona w samym bydle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wymiana płynów ze stypiarą napisał:

Jedna krowa to 6-8tys on ma 28szt to ćwierć miliona w samym bydle 

Wątpię czy on zdaje sobie z tego sprawę, bo już za jedną krowę mógłby się nieźle zabawić w mieście i nawet by nie zauważyli że jednej krowy brakuje. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ćwierć miliona na podwórku chodzi , a on nawet nie uda się prywatnie przebadać co mu właściwie dolega. Tyle kasy i nawet nie poruсha , to jest obrazą intelektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Matki się nie słucha, bo to jest inne pokolenie i najczęściej ma zryty beret. Po osiągnięciu pełnoletności odcina się pępowinę. A ty się zachowujesz jakby starzy cię trzymali na łańcuchu i robisz za stajennego wobec krów. Tragedia i nawet bym ci współczuł , ale pewnie nawet zawodówki nie masz skończonej to co od ciebie wymagać.😁

Btw. Mnie jak mama powiedziała onegdaj  , że trzeba mieć marzenia to by skoczyła gdyby usłyszała jakie to marzenia. 😁

Liceum mam i maturę. A rozważałem technikum elektryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Urmaj napisał:

Liceum mam i maturę. A rozważałem technikum elektryczne.

Czyli nie masz żadnych kwalifikacji po tylu latach nauki. Przerażające. 

Zawodówka elektryk to  byś miał fach i pieniądze. 

Ile masz dochodu miesięcznie z tych krów? (Jeżeli ta historia jest prawdziwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wymiana płynów ze stypiarą napisał:

Czemu cie ciagnie do miasta tu trzeba pracować chce ci się pracować? 

Po liceum i maturze to jedynie do melioracji łopatą doły kopać, albo na kasę w biedrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ćwierć miliona na podwórku chodzi , a on nawet nie uda się prywatnie przebadać co mu właściwie dolega. Tyle kasy i nawet nie poruсha , to jest obrazą intelektu.

To nie moje. Ja nie chcę tej gospodarki na własność ani domu. Nie poszedłem do lekarza bo chciałem pokazać że jestem do tego stopnia nieszczęśliwy że już mi nie zależy, i dlatego że bałem się że lekarz będzie niemiły. Powie że jak nie mam dziewczyny to po co leczyć. Ale jakbym skojarzył że to może być zapalenie nają drza to bym poszedł a ja się nastawiłem że po prostu przygniotłem udem tylko się zastanawiałem dlaczego drugie też się skurczyło. Za głupi jestem to nie skojarzyłem. Jak wpisałem objawy w chatai to pokazywał zapalenie jako pierwszą możliwość. Tak naprawdę to nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Urmaj napisał:

To nie moje. Ja nie chcę tej gospodarki na własność ani domu. Nie poszedłem do lekarza bo chciałem pokazać że jestem do tego stopnia nieszczęśliwy że już mi nie zależy, i dlatego że bałem się że lekarz będzie niemiły. Powie że jak nie mam dziewczyny to po co leczyć. Ale jakbym skojarzył że to może być zapalenie nają drza to bym poszedł a ja się nastawiłem że po prostu przygniotłem udem tylko się zastanawiałem dlaczego drugie też się skurczyło. Za głupi jestem to nie skojarzyłem. Jak wpisałem objawy w chatai to pokazywał zapalenie jako pierwszą możliwość. Tak naprawdę to nie wiadomo.

No nie ma w tym logiki żadnej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Urmaj napisał:

To nie moje. Ja nie chcę tej gospodarki na własność ani domu. Nie poszedłem do lekarza bo chciałem pokazać że jestem do tego stopnia nieszczęśliwy że już mi nie zależy, i dlatego że bałem się że lekarz będzie niemiły. Powie że jak nie mam dziewczyny to po co leczyć. Ale jakbym skojarzył że to może być zapalenie nają drza to bym poszedł a ja się nastawiłem że po prostu przygniotłem udem tylko się zastanawiałem dlaczego drugie też się skurczyło. Za głupi jestem to nie skojarzyłem. Jak wpisałem objawy w chatai to pokazywał zapalenie jako pierwszą możliwość. Tak naprawdę to nie wiadomo.

Raczej tak nie powie a jeśli to zmień na profesjonalny co leczy zdrowie a nie píerdoli po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Wymiana płynów ze stypiarą napisał:

Czemu cie ciagnie do miasta tu trzeba pracować chce ci się pracować? 

Przed skurczeniem się chciało bardzo pracować. W mieście są dziewczyny a ja potrzebowałem zeksu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Po liceum i maturze to jedynie do melioracji łopatą doły kopać, albo na kasę w biedrze. 

Można płytki układać albo armaturę montować tylko trzeba się nauczyć. Ja nie mam talentu do niczego jestem bardzo przeciętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Urmaj napisał:

Można płytki układać albo armaturę montować tylko trzeba się nauczyć. Ja nie mam talentu do niczego jestem bardzo przeciętny.

No właśnie trzeba się nauczyć i jak się nauczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Urmaj napisał:

Przed skurczeniem się chciało bardzo pracować. W mieście są dziewczyny a ja potrzebowałem zeksu. 

A ile ty masz lat w końcu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Urmaj napisał:

Przed skurczeniem się chciało bardzo pracować. W mieście są dziewczyny a ja potrzebowałem zeksu. 

No są ale co weźmiesz ją za włosy i przelecisz pod inpostem to cie psy zawinom i pójdziesz siedzieć. A jak będziesz zaczepial to też cię ktoś zglosi albo jeszcze po mordzie dostaniesz. Ogólnie to nic z tego nie ma w zasadzie to lachony doluja człowieka bo to tak jakbyś przechodzil obok szczęścia i nie mógł se wziąć. 

A teraz są takie poo...e typiary że nie dogodzisz tyle wymagan ostatnio słyszałem że typ skoczyl i się zabił. Młody chłopak w naszym wieku. To że lachon odstrzelony idzie obok to jeszcze bardziej doluje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wymiana płynów ze stypiarą napisał:

No są ale co weźmiesz ją za włosy i przelecisz pod inpostem to cie psy zawinom i pójdziesz siedzieć. A jak będziesz zaczepial to też cię ktoś zglosi albo jeszcze po mordzie dostaniesz. Ogólnie to nic z tego nie ma w zasadzie to lachony doluja człowieka bo to tak jakbyś przechodzil obok szczęścia i nie mógł se wziąć. 

A teraz są takie poo...e typiary że nie dogodzisz tyle wymagan ostatnio słyszałem że typ skoczyl i się zabił. Młody chłopak w naszym wieku. To że lachon odstrzelony idzie obok to jeszcze bardziej doluje. 

Bo kobietę trzeba poderwać ułomie. I na pewno obleśne teksty nie pomagają. Jakoś większość facetów ma kobiety, więc miej pretensje do siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Trochę więcej wiary w siebie.

Szybko biegałem zdecydowanie powyżej średniej.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×