Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Czy jeśli ktoś ma co jeść i gdzie spać i jest nieszczęśliwy z powodu braku miłości, to znaczy, że mu się w doopie przewraca, bo ma za dobrze? Serio pytam

Polecane posty

8 minut temu, Wymiana płynów ze stypiarą napisał:

Ciekawe to jest 8-50 litrów jedna x 28 x 31 dni 

20-130tys przychodu dla hipermarket ale on na pewno zbywa po np zeta 

To podziel przez 3

A teraz koszty zra pewnie sporo 

On podał cenę mleka średnią sklepową i jedna krowa nie wyda 50 litrów mleka nie ma takiej opcji . Przecież ten baran nic nie wie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

On podał cenę mleka średnią sklepową i jedna krowa nie wyda 50 litrów mleka nie ma takiej opcji . Przecież ten baran nic nie wie 😁

Może to jakiś troll ja mając takie gospodarstwo miałbym wszystko na a4 w pamięci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wymiana płynów ze stypiarą napisał:

No coś tu smierdzi 

Niech se odłoży milion i do miasta jak dobra kasa z tego 

On chyba nie wie jak wygląda życie na wsi i tego typu farmy. 😁 U nas tacy hodowcy z dotacji unijnych ciągną flotę i kredyty zaciągają na zakup sprzętu, ciągniki , maszyny etc. Raczej opłacalny biznes skoro się tego trzymają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

On chyba nie wie jak wygląda życie na wsi i tego typu farmy. 😁 U nas tacy hodowcy z dotacji unijnych ciągną flotę i kredyty zaciągają na zakup sprzętu, ciągniki , maszyny etc. Raczej opłacalny biznes skoro się tego trzymają. 

Jak on kiełbasę je wiejska a ugryzie z miasta z bambusa i smalcu to się przewroci z niedizywienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Trzeba wyczuć kiedy jest luźno i nie naciskać na znajomość, tylko zamieniać parę słów, to z czasem druga strona też wychodzi z inicjatywą. Żadne wciskanie numeru telefonu ani zapraszanie gdzieś, tylko budowanie stopniowo żeby nie osaczać kogoś. To się nazywa skracanie dystansu. 

Miłego Maro 😊 

Dlatego babeczki często szukają sobie kolegów .) ileż ja razy ten tekst słyszałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Wymiana płynów ze stypiarą napisał:

Albo ojciec go traktuje jak upośledzony i tylko krowy karmi odpali mu 3k i on nic nie wie też tak może być 

Coś w tym stylu może być prawdopodobnie też , a prawdziwe grubsze  pieniądze z tej gospodarki przytula ktoś kto ma łeb na karku .😄 Wiesz ile ziemi muszą mieć żeby wyżywić tyle krów i jeszcze lokum żeby zmagazynować pokarm dla zwierząt na zimę. Budynek dla krów też musi spełniać normy unijne , bo inaczej państwu zamknęło by ten lokal. Przy takiej ilości zatrudnia się też pracowników. Jeżdżę po mleko w takie miejsca stąd wiem jak to wygląda. 

Wiesz teraz na wioskach jest produkcja masowa o konkretnym profilu która generuje zyski potężne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Co ja wiem o życiu napisał:

Jeszcze będę heblować nie chodzę spać z kurami. 

Ciebie oblechu powinni wykastrować zanim komuś krzywdę zrobisz. 

to jest przerazajace co on pisze, dobrze ze sie izoluje od spoleczenstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Wymiana płynów ze stypiarą napisał:

Ciekawe czy jego organizm wgl przyswoi miastowe jedzenie po tylu latach porządnego 

Powiem ci po sobie patrząc ja kupuję u lokalsów takie podstawowe produkty , plus owoce i warzywa to z marketu mi śmierdzi albo nie smakuje delikatnie mówiąc. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, marawstala napisał:

Dlatego babeczki często szukają sobie kolegów .) ileż ja razy ten tekst słyszałam...

Ja tam lubię mieć koleżanki 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Wymiana płynów ze stypiarą napisał:

Ale do sexu czy do czego 

Często ci ok. koledzy przestają być kolegami, a stają się... chłopakami na chwilę lub dłużej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ja tam lubię mieć koleżanki 😁

: ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Wymiana płynów ze stypiarą napisał:

Jakas mucha mnie atakuje koorwa jeebana 

Przekrój cebulę na puł i zestaw w kuchni , muchy a nawet komary uciekną do sąsiada 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Stąd moje obycie z kobietami 😁😊

Zauważyłam, zdarza Ci się tutaj hejtowac, ale jak nie hejtujesz i nie masz z kimś kosy to owszem... możesz być całkiem ok kolegą : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Wymiana płynów ze stypiarą napisał:

Jak by lachon powiedział że ma 12 koła mc z mleczka to by inaczej piszczaly 

Mając większą farme czegoś jeździ się mietkiem es klassa albo audi A 8 

Dzisiaj kobieta na wsi nie robi w polu , bo od tego są maszyny i ciągniki. Więc jak gość dobrze prosperuje, to nie ma problemy ściągnąć kobietę do siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, marawstala napisał:

Dlatego babeczki często szukają sobie kolegów .) ileż ja razy ten tekst słyszałam...

Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marawstala napisał:

Zauważyłam, zdarza Ci się tutaj hejtowac, ale jak nie hejtujesz i nie masz z kimś kosy to owszem... możesz być całkiem ok kolegą : ) 

jest dobrym kolega tylko dla facetow takich jak lezak, innych nie toleruje, potrzebuje przydoopasow a kobiety lubi elokwentne i gadatliwe 😂

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, marawstala napisał:

Często ci ok. koledzy przestają być kolegami, a stają się... chłopakami na chwilę lub dłużej. 

Bzdura kompletna albo lachon chce się roochac albo jesteś we frendzone gąbka do towarzystwa. I po drugie też mi nagroda. Dotrzymaj towarzystwa to może ci dam kiedyś dopy. No nie da to tak jak u typa gruba może robić wszystko a on i tak nie rozwazy z nią związku a niezły lachon w autobusie budzi uczucia miłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Urmaj napisał:

Dlaczego?

To był komentarz w nawiązaniu do... wystarczy tam zerknąć. Dlaczego (?) może właśnie chodzi o czas by kogoś lepiej poznać i ewentualnie zdecydować czy pozostanie kolega czy kimś więcej... w sumie ma to sens : )

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marawstala napisał:

Zauważyłam, zdarza Ci się tutaj hejtowac, ale jak nie hejtujesz i nie masz z kimś kosy to owszem... możesz być całkiem ok kolegą : ) 

No najgorzej jak pójdę na wymianę ciosów, to lepiej nie podchodzić, bo dla mnie to jest jak ring 😁 Wszystko co robię robię dobrze , ale coraz trudniej mnie sprowokować.

Jestem specyficzny bo muszę kogoś wyczuć i tym się kieruje jak zwierzę, ale do wielu ludzi nic nie mam pod warunkiem że nie skaczą do mnie.... chociaż są z innej bajki. 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Vlad Srakula napisał:

jest dobrym kolega tylko dla facetow takich jak lezak, innych nie toleruje, potrzebuje przydoopasow a kobiety lubi elokwentne 😂

A faceci to często wskakują w tryb rywalizacji: ) nie wiem dlaczego ale lubią pokazać, że są lepsiejsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Przekrój cebulę na puł i zestaw w kuchni , muchy a nawet komary uciekną do sąsiada 😁

Nie mam cebuli człowieku kupuje tylko niezbędne produkty a i tak już wydałem 11tys przez 6,5 mca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×