Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Czy jeśli ktoś ma co jeść i gdzie spać i jest nieszczęśliwy z powodu braku miłości, to znaczy, że mu się w doopie przewraca, bo ma za dobrze? Serio pytam

Polecane posty

1 minutę temu, marawstala napisał:

A faceci to często wskakują w tryb rywalizacji: ) nie wiem dlaczego ale lubią pokazać, że są lepsiejsi...

Kokieterka miesza... xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wymiana płynów ze stypiarą napisał:

Nie mam cebuli człowieku kupuje tylko niezbędne produkty a i tak już wydałem 11tys przez 6,5 mca.

Cebula jest tania i w kuchni musi być. Jest zdrowa na różne sposoby i w różnych potrawach. Poważnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wymiana płynów ze stypiarą napisał:

Bzdura kompletna albo lachon chce się roochac albo jesteś we frendzone gąbka do towarzystwa. I po drugie też mi nagroda. Dotrzymaj towarzystwa to może ci dam kiedyś dopy. No nie da to tak jak u typa gruba może robić wszystko a on i tak nie rozwazy z nią związku a niezły lachon w autobusie budzi uczucia miłości. 

Trzynasty serio często słyszałam jak któraś mówiła, że chciałaby mieć kolegów lub szuka kolegi... : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, marawstala napisał:

A faceci to często wskakują w tryb rywalizacji: ) nie wiem dlaczego ale lubią pokazać, że są lepsiejsi...

chociaz Urmaj jest podobny do lezaka w nieogarze, ale nie zachlystuje sie swoja meskoscia tylko pewnie jest kobiecy w ich odczuciu za to lezak taki fajny i by gvalcil pod paczkomatem czyli godny szacunku dla Widmoka bo jest podobnie poryty, agresywny, przemocowy i zboczony w chory sposob xD

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

No najgorzej jak pójdę na wymianę ciosów, to lepiej nie podchodzić, bo dla mnie to jest jak ring 😁 Wszystko co robię robię dobrze , ale coraz trudniej mnie sprowokować.

Jestem specyficzny bo muszę kogoś wyczuć i tym się kieruje jak zwierzę, ale do wielu ludzi nic nie mam pod warunkiem że nie skaczą do mnie.... chociaż są z innej bajki. 😄

 

Dokładnie tak właśnie można Cię odebrać : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Wymiana płynów ze stypiarą napisał:

Bzdura kompletna albo lachon chce się roochac albo jesteś we frendzone gąbka do towarzystwa. I po drugie też mi nagroda. Dotrzymaj towarzystwa to może ci dam kiedyś dopy. No nie da to tak jak u typa gruba może robić wszystko a on i tak nie rozwazy z nią związku a niezły lachon w autobusie budzi uczucia miłości. 

Są kobiety asy albo les, lub takie które nie chcą z nikim związku , ale chcą mieć znajomość z gościem bynajmniej nie po to aby go wykorzystywać. Dużo kobiet też nie potrzebuje wcale seksu jak już się z kimś zwiążą i urodzą. Nie wiem może jakaś nowa era nadchodzi , bo zauważ że dużo ludzi nie chce związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Crossroads napisał:

Kokieterka miesza... xd

Na kowbo też zwykle między facetami dochodziło do spięć... najwidoczniej to nieuniknione : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Vlad Srakula napisał:

chociaz Urmaj jest podobny do lezaka w nieogarze, ale nie zachlystuje sie swoja meskoscia tylko pewnie jest kobiecy w ich odczuciu za to lezak taki fajny i by gvalcil pod paczkomatem czyli godny szacunku dla Widmoka bo jest podobnie poryty i zboczony w chory sposob xD

Leżak jest bardziej kumaty od tamtego osła 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Vlad Srakula napisał:

chociaz Urmaj jest podobny do lezaka w nieogarze, ale nie zachlystuje sie swoja meskoscia tylko pewnie jest kobiecy w ich odczuciu za to lezak taki fajny i by gvalcil pod paczkomatem czyli godny szacunku dla Widmoka bo jest podobnie poryty xD

Chyba nie wchodzą sobie aż tak w paradę... : ) 

Dobrej nocy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Vlad Srakula napisał:

chociaz Urmaj jest podobny do lezaka w nieogarze, ale nie zachlystuje sie swoja meskoscia tylko pewnie jest kobiecy w ich odczuciu za to lezak taki fajny i by gvalcil pod paczkomatem czyli godny szacunku dla Widmoka bo jest podobnie poryty xD

Co ty ...isz ja mam ogar najlepszy na neogafie ty chyba nie ogarniasz jak ja żyję jaki tu jest poziom twój konin lata 90te i kiecka na krzesle może spíerdalac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marawstala napisał:

Na kowbo też zwykle między facetami dochodziło do spięć... najwidoczniej to nieuniknione : )

To zakodowane jest w genach takie zachowania 🤭To biologia Maro 😊 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marawstala napisał:

Na kowbo też zwykle między facetami dochodziło do spięć... najwidoczniej to nieuniknione : )

Nie w tym sensie to napisałem. Ogólnie to śmieszne, że o takich 2+2=4 często się tutaj dyskutuje. Serio to tutaj przypomina trochę koniec kowbo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Są kobiety asy albo les, lub takie które nie chcą z nikim związku , ale chcą mieć znajomość z gościem bynajmniej nie po to aby go wykorzystywać. Dużo kobiet też nie potrzebuje wcale seksu jak już się z kimś zwiążą i urodzą. Nie wiem może jakaś nowa era nadchodzi , bo zauważ że dużo ludzi nie chce związku.

iPhone jest atrakcyjniejszy jeszcze teraz gdy dostał moc laptopa fajnie się świeci światło niebieskie wciaga lachony mi się też w sumie już nie chce dopiero jak zobaczę sřake mi się chce bo taka miękka ale jakbym miał grazyne brac to wole sam byc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Wymiana płynów ze stypiarą napisał:

Mnie na keczup nie stać 

To niezły milioner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Wymiana płynów ze stypiarą napisał:

Próbuję zakupy co tydzień zrobić na tydzień zawsze za 50 a i tak czasem 60 coś wydam 

Roleski i Heinz jak będziesz brał ketchup , bo jest bez polepszaczy czyli nawet dzieci mogą go jeść. Jeszcze jakieś organic bio są muszę obczaić. Za pięć dych na tydzień to zniszczysz zdrowie jakimś syfem. Ale jak ty palisz papierosy to masz wywalone na to co zdrowe. 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Roleski i Heinz jak będziesz brał ketchup , bo jest bez polepszaczy czyli nawet dzieci mogą go jeść. Jeszcze jakieś organic bio są muszę obczaić. Za pięć dych na tydzień to zniszczysz zdrowie jakimś syfem. Ale jak ty palisz papierosy to masz wywalone na to co zdrowe. 😁

Człowieku to cud że na ulicy nie jestem mops nic nie pomógł rodzina też nie wszyscy patrzą jak bankrtuje dobrze że tą darowiznę mieszkania ogarnąłem przed giełdzie i że jeszcze mam trochę kapitału 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Wymiana płynów ze stypiarą napisał:

Człowieku to cud że na ulicy nie jestem mops nic nie pomógł rodzina też nie wszyscy patrzą jak bankrtuje dobrze że tą darowiznę mieszkania ogarnąłem przed giełdzie i że jeszcze mam trochę kapitału 

Utrzymuje cię ciotka z siostrą i na szczęście jeszcze trochę i będziesz na ulicy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Wymiana płynów ze stypiarą napisał:

Próbuję zakupy co tydzień zrobić na tydzień zawsze za 50 a i tak czasem 60 coś wydam 

Ja pierrdole to ja dziennie za więcej jem 🤣🤣🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Wymiana płynów ze stypiarą napisał:

Chyba cie poojebalo 

No chyba nie mitomanie, widzę że masz chwilę szczerości to możesz w końcu się przyznać 

Edytowano przez Tej nocy byłaś moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Możesz nie hańbić mojego zdjęcia?

A TY możesz nie straszyć ludzi po nocy tym co masz w awatarze 

Edytowano przez Tej nocy byłaś moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Mogę, proponuje wymianę. ;))

Dobra

Edytowano przez Tej nocy byłaś moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×