Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
everhard

ale najeeeebany a 4 piwo dopijam dopiero

Polecane posty

4 minuty temu, Gn00Y napisał:

wlasnie, ze jest, jezdzisz do niemiec dawac arabom za alkohol 😄

niezla projekcja wleciala widze xDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, everhard napisał:

niezla projekcja wleciala widze xDDDD

oo ale jestes zabawny bo sobie pijesz piwko w sobote juz 4, smierdzisz ale jestes taki fajny 😄

chlej dalej 😄 do niczego wiecej sie nie nadajesz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gn00Y napisał:

wali pewnie od ciebie teraz tak alkoholem ze sie zrzygac idzie ty pijaczy robalu 😄

lepiej byc pijakiem trzezwym na umysle niz trzezwym leniem xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, everhard napisał:

lepiej byc pijakiem trzezwym na umysle niz trzezwym leniem xDDD

jestes smierdzielem i podczlowiekiem, ktory chleje, bo do niczego wiecej sie nie nadaje 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gn00Y napisał:

oo ale jestes zabawny bo sobie pijesz piwko w sobote juz 4, smierdzisz ale jestes taki fajny 😄

chlej dalej 😄 do niczego wiecej sie nie nadajesz 😄

nie bede ze ...em pisac bo widze ze masz wachlarz tekstow a ja taki wygadany nie jestem, bo wole dzialac niz gadac, spieeerrrdalaj.

te sluchawki co kupowales ostatnio z chin to myslisz kto ci przywiozl chuuuuujjuuu ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, everhard napisał:

nie bede ze ...em pisac bo widze ze masz wachlarz tekstow a ja taki wygadany nie jestem, bo wole dzialac niz gadac, spieeerrrdalaj.

te sluchawki co kupowales ostatnio z chin to myslisz kto ci przywiozl chuuuuujjuuu ????

idz tam lepiej po kolejne piwka, kup w butelce i wsadzaj sobie w doope 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyboraz sobie swiat pelen takich jak ty, skad wezniesz te sluchawki jak wszyscy siedza na galeziach i kompia sie w blocie ??? kto ci je zrobi, a kto przywiezie do anglii, a kto dostarczy pod dom ?? i na tym zakoncze nasza dyskusje z pasozytem xDD kek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gn00Y napisał:

idz tam lepiej po kolejne piwka, kup w butelce i wsadzaj sobie w doope 😄

no i peeedalskiee docisnki sie zaczynaja, glodnemu chleb na mysli, to nie mo j poziom xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, everhard napisał:

wyboraz sobie swiat pelen takich jak ty, skad wezniesz te sluchawki jak wszyscy siedza na galeziach i kompia sie w blocie ??? kto ci je zrobi, a kto przywiezie do anglii, a kto dostarczy pod dom ?? i na tym zakoncze nasza dyskusje z pasozytem xDD kek

idz tam chlej lepiej z twoimi kolegami arabami, potem bedziecie robic seeks 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, everhard napisał:

no i peeedalskiee docisnki sie zaczynaja, glodnemu chleb na mysli, to nie mo j poziom xD

nom, to chlej dalej i spadaj 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic nie robisz nic nie przyslugujesz sie spoleczenstwu i pisze to nie zeby cie zdolowac tylko zeby tobie pomoc, zastanow sie nad soba i poczuc ta chec byc potrzebny dla swiata, chyba ze nienawidzisz swiata to idz sie zajeeeeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, everhard napisał:

nic nie robisz nic nie przyslugujesz sie spoleczenstwu i pisze to nie zeby cie zdolowac tylko zeby tobie pomoc, zastanow sie nad soba i poczuc ta chec byc potrzebny dla swiata, chyba ze nienawidzisz swiata to idz sie zajeeeeb

idz tam chlej dalej, truj sie bo tylko to potrafisz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gn00Y napisał:

idz tam chlej lepiej z twoimi kolegami arabami, potem bedziecie robic seeks 😄

tyle wyzywasz polaczkow a sam sie zachowujesz jak polaczek, bo ciagle projektujesz wlasne wady na innych, a arabowie sa spoko w choooj ci pracujacy legalnie na magazynach, i bym chetniej bym ich kumplem niz twoim polackiego lesera na angielskim socjalu.. niczym sie nie roznisz od nielegalnych imigrantow z afryki, jedynie kolorem skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gn00Y napisał:

idz tam chlej dalej, truj sie bo tylko to potrafisz 😄

zdarta plyta, "chlej"cCH"chlej:" chlej" i tyle masz do powiedzenia haha xD a ja wytrzezwieje i ci przywioze sluchawki z chin, chamie xDDD a ty co? nawet chleba nie upieczesz dla babci xD jestes spolecznie niepotrzebny, a nawet gorzej bo tylko zuzywasz zasoby wytworzone przez innych. w normalnych czasach wypedzano by cie od wioski do wioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oho maciora z dwoma nieslubnymi bekartami oraz alkoholik podludz maja bool doopy hahahah

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gn00Y napisał:

oho maciora z dwoma nieslubnymi bekartami oraz alkoholik podludz maja bool doopy hahahah

ona dala dwa zycia to jest wiecej warta od pasozyta co tylko wpieeerrdala to co inni zrobili xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ty nawet nie jestes swiadom tego, taki masz juz charakterem dlatego tak jak mowilem w normalnych czasach by cie na stosie palili xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

doopodajka z dwoma nieslubnymi bekartami oraz alkoholik ktory nigdy sie nie rozmnozy haha 😄

Edytowano przez Gn00Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

srun ostatnio pisal, ze elcia podobno karmi swoje nieslubne bekarty nie kaszka a amfetamina haha 😄

Edytowano przez Gn00Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyobraz sobie chamie ze zyjesz z indianami, kobiety szyja przepaski na biodra, piuropusze, starcy rozpalaja ognisko, staruszki gotuja zupe, mlodzi mezczyzni ida do lasu polowac a ty w tym czasie kapiesz sie w blocie.. nie dostal bys jedzenia wszyscy by cie wysmiewali.. ty spieeerrdolino ewolucyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, everhard napisał:

zuzywasz zasoby tylko, TFFFFUUUU

o jej idz tam lepiej placz bo sobie skreta nie zapaliles na holenderskiej granicy buahah co za zalosny pijak 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, everhard napisał:

wyobraz sobie chamie ze zyjesz z indianami, kobiety szyja przepaski na biodra, piuropusze, starcy rozpalaja ognisko, staruszki gotuja zupe, mlodzi mezczyzni ida do lasu polowac a ty w tym czasie kapiesz sie w blocie.. nie dostal bys jedzenia wszyscy by cie wysmiewali.. ty spieeerrdolino ewolucyjna.

hahah kiedy nastepne piwo otwierasz pijaku smierdzielu, co :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Ja nie mam bólu dupy o nic.

jestes zwykla koorwa ktora daje komu popadnie 😄 i plodzi nieslubne bekarty 😄

wspolczuje dzieciom takiej matki 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gn00Y napisał:

doopodajka z dwoma nieslubnymi bekartami oraz alkoholik ktory nigdy sie nie rozmnozy haha 😄

nie przypisuj mnie do niej ani jej do mnie ty infantylny, chamski, dziecinny chamie. prawda jest taka ze oboje jestesmy znacznie wiecej warci spolecznie niz taki pasozyt, nawet grzyb muchomor ma wieksza wartosc niz ty bo ma wlasciwosci psychodeliczne xDDDD haaaa jestes mniej wart niz grzyb ktorego kazdy grzybiarz skopie jak widzi xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, everhard napisał:

nie przypisuj mnie do niej ani jej do mnie ty infantylny, chamski, dziecinny chamie. prawda jest taka ze oboje jestesmy znacznie wiecej warci spolecznie niz taki pasozyt, nawet grzyb muchomor ma wieksza wartosc niz ty bo ma wlasciwosci psychodeliczne xDDDD haaaa jestes mniej wart niz grzyb ktorego kazdy grzybiarz skopie jak widzi xDD

wez idz z elka sie rznac i zrobcie sobie 3 nieslubnego bekarta 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gn00Y napisał:

srun ostatnio pisal, ze elcia podobno karmi swoje nieslubne bekarty nie kaszka a amfetamina haha 😄

bo to hejter na ktorych tak cisniesz a sam nim jestes bo ciagle projektujesz na iannych, alkusie juz nie pamietasz jak sam cydr opieeerrdalales a teraz sie do mnie przypieerrdalasz o piwka ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gn00Y napisał:

srun ostatnio pisal, ze elcia podobno karmi swoje nieslubne bekarty nie kaszka a amfetamina haha 😄

1 minutę temu, Gn00Y napisał:

jestes zwykla koorwa ktora daje komu popadnie 😄 i plodzi nieslubne bekarty 😄

wspolczuje dzieciom takiej matki 😄

Nie rusza mnie to bo nie ma nic wspólnego z prawdą także wymyślaj sobie co chcesz. xD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×