Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sratuszczak

CIEKAWE CZY TAKIE PRAWICZKI JAK FILIP W SENSIE ŻE ROBIŁ SEKS ALE TYLKO Z FACETAMI TEŻ NABYWAJĄ CZARODZIEJSKICH MOCY PO 30 TCE

Polecane posty

nigdy nie robilem seeksu z facetami, ale ty oczywiscie wiesz wszystko najlepiej, buahah 😄

odchodze stad juz na zawsze, powaznie 😄 jestem zajety 😄 mam duzo do nauki bardzo i perspektywy na przyszlosc 😄

a ty nic nie masz, poza vpn ktorych uzywasz do zakladania tutaj kont codziennie hahah i przegladarka vivaldi 😄

i dobrze ci tak

papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gn00Y napisał:

nigdy nie robilem seeksu z facetami, ale ty oczywiscie wiesz wszystko najlepiej, buahah 😄

odchodze stad juz na zawsze, powaznie 😄 jestem zajety 😄 mam duzo do nauki bardzo i perspektywy na przyszlosc 😄

a ty nic nie masz, poza vpn ktorych uzywasz do zakladania tutaj kont codziennie hahah i przegladarka vivaldi 😄

i dobrze ci tak

papa

W uk ruuchasz się codziennie za mieszkanie chyba ze masz okres to wtedy wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ruucham sie za mieszkanie i nigdy sie z nikim nie ruuchalem 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gn00Y napisał:

nie ruucham sie za mieszkanie i nigdy sie z nikim nie ruuchalem 😄

 

Ruuchasz sam pisałeś i nawet nowe łóżko do seksu ci kupil alfons 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam zadnych alfonsow, tylko przyjaciol, a nowe lozko bylo dla mnie i katiuszki, ktora pisala ze do mnie przyleci i bedziemy razem spali u mnie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gn00Y napisał:

nie mam zadnych alfonsow, tylko przyjaciol, a nowe lozko bylo dla mnie i katiuszki, ktora pisala ze do mnie przyleci i bedziemy razem spali u mnie 😄

Ona tak żartowała tylko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sratuszczak napisał:

Ona tak żartowała tylko 

nie zartowala, ty za to wszystko zjeebales i sie nie kochamy juz z katiuszka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam wener, bo nigdy z nikim nie spalem ani nie uprawialem seeksu, jestem czysty jak lza i praawiczy jak dziewica orleanska 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 lata mieszkalem w lesie w namiocie i bylem zdany sam na siebie, az anglikom zaczelo mnie byc mnie szkoda i zaczeli mi pomagac i mnie przygarneli, i tak juz zostalo 😄

nudzicie mnie w ogole juz dlatego spadam stad, bo ziewam juz 😄 zmiencie plyte, bo ja w UK co godzine zmieniam plyte w wiezy i sie dobrze bawie, a z wami sie nudze 😄

rozbawcie mnie jakos albo spadajcie, bo mnie juz nudza te gadki o geejach i alfonsach od kilku miesiecy codziennie to samo 😄

masakra 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gn00Y napisał:

3 lata mieszkalem w lesie w namiocie i bylem zdany sam na siebie, az anglikom zaczelo mnie byc mnie szkoda i zaczeli mi pomagac i mnie przygarneli, i tak juz zostalo 😄

nudzicie mnie w ogole juz dlatego spadam stad, bo ziewam juz 😄 zmiencie plyte, bo ja w UK co godzine zmieniam plyte w wiezy i sie dobrze bawie, a z wami sie nudze 😄

rozbawcie mnie jakos albo spadajcie, bo mnie juz nudza te gadki o geejach i alfonsach od kilku miesiecy codziennie to samo 😄

masakra 😄

TO RUSCY W POSLCE ONI CALY CZAS PISZA O PEDALSTWIE I KURRWIENIU SIE BO TO JEDYNE CO ZNAJA WIEM BO JEEBALEM ICH KOBIETY ICH KOBIETY (PIJACZKI I NARKOMANKI CHOCIAZ ACLKIEM LADNE) ICH NIENAWIDZA A ONI IM SLUZA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wylece z rynku, bo codziennie sie kapie na outdoor w lodowatej wodzie, a alfonsow tez zadnych nie mam i nie bede mial nigdy, a moimi przyjaciolmi sie znamy od wielu lat i po prostu mi ufaja, dlatego mnie przygarneli 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gn00Y napisał:

nie wylece z rynku, bo codziennie sie kapie na outdoor w lodowatej wodzie, a alfonsow tez zadnych nie mam i nie bede mial nigdy, a moimi przyjaciolmi sie znamy od wielu lat i po prostu mi ufaja, dlatego mnie przygarneli 😄

Przykro mi, ale nikt w to nie uwierzy, Filipku. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale mnie to nie interesuje czy ktos w to uwierzy czy nie, bo ja mam wyjeebane, i ja staad odchodze na zawsze, wiec piszcie beze mnie sobie, a ja sobie ide do dziewczyn z reala, bo na fotach tak fajnie nie wygladam hehe 😄

to papa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja przed chwila i to ostatnie selfie jakie tutaj wrzucam, nigdy juz tutaj nic nie wrzuce 😄

https://monsieur.bsdforall.org/pub/BEKA123.jpg

mam sine oczy bo wczoraj wypilem w chooy kofeiny i malo spalem 😄 a do tego praawicza menda mnie ostatnio niezle wkurza ale ja juz nie bede sie denerwowal przez ta france, bo potem mam wory pod oczami 😄

a przed chwila sobie wordpress wgralem do testowania na swoim serwerze haha i ustawilem baze danych mariadb, teraz dwa fora bede testowal tez i potem chooy wie, a potem zostane glownym adminem dedykowanego serwera i bede mial wszystko swoje 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ziomeczki sysadmini wzywaja, nie pozwalaja mi grac w tibie albo tutaj postowac tylko mam sie uczyc i konfigurowac serwery, wiec zegnajcie na zawsze 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gn00Y napisał:

nie mam wener, bo nigdy z nikim nie spalem ani nie uprawialem seeksu, jestem czysty jak lza i praawiczy jak dziewica orleanska 😄

dajesz analnie, robisz lody, promki masz lepsze niż lidl walczący z biedronką... sam to opisywałeś... ale najlepiej udawać, że nie było, haha... 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nikomu nigdy nie dawalem i nikomu nic nie daje i nigdy loda nikomu nie robilem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic sobie nie przypominam, ze cos takiego pisalem, a jesli pisalem, to zartowalem, tak jak gaja pisala, ze tydzien temu miala seeks z kolega, tez zartowala 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ZbanowanaSalowa napisał:

Filip zima za pasem, więc bierz swój los w ręce i usta 😅

Ty jako kobieta zdana na łaskę męża (?) powinnaś się solidaryzować z Filipem. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, James Sunderland✓ napisał:

Ty jako kobieta zdana na łaskę męża (?) powinnaś się solidaryzować z Filipem. 

Nigdy nie byłam zdana na łasce żadnego z trzech moich mężów 😜Jestem samodzielna, niezależna i błagam nie porównuj mnie to tego schizofrenika 😄Patrz na siebie 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i nigdy sie nie sprzedalem nikomu za nic, nie jestem niczyim niewolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×