Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kretyyn

Zycie jest piekne, kiedy mozna sobie siedziec przy komputerze i nie musiec wychodzic z domu do ludzi

Polecane posty

Przed chwilą, Kretyyn napisał:

to pracuj nie majac szefa, bo ty w korpo robisz zreszta nie chce mi sie tutaj z wami pisac i tracic czasu, bo zaraz znowu temat ktos skasuje, wiec spadam, a wy hejtujcie sobie, marnujcie zycie na hejty, zegnam

Chciałbyś zrobić trzeciego bękarta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ci to nie przeszkadza to nie jestes nawet tego swiadom w jakim spieerdoleniu tkwisz obecnie, tak jak Sokrates powiedzial "wiem ze nic nie wiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kretyyn napisał:

beka to jest z faceta elci, ze wzial sobie rozplodowa maciore ktora ma 2 bachory, kazde z innym xD

to musi byc ponizenie dopiero taka dziewczyne miec 😄

ale elcia sie cieszy ze trafila na balwana impotenta eunucha 😄

Coś ci się pojеbаło bo jedno to my mamy wspólne, jak on jest impotent to ja nie chce wiedzie jak wygląda nie impotent. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kretyyn napisał:

to pracuj nie majac szefa, bo ty w korpo robisz zreszta nie chce mi sie tutaj z wami pisac i tracic czasu, bo zaraz znowu temat ktos skasuje, wiec spadam, a wy hejtujcie sobie, marnujcie zycie na hejty, zegnam

Ja mam szefa, ale mozna przeciez samemu zalozyc firme i nie miec szefa. Mnostwo ludzi tak pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

karmcie sobie bajeczkami o zalozeniu firmy i zostaniu milionerem od zera innych, nie mnie, bo jestem za madry na takie bajeczki jakichs karyn, zreszta nie bede z wami pisal, bo macie chlopakow i dajecie im doopy, wiec piszcie sobie z masculinescent, zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kretyyn napisał:

beka to jest z faceta elci, ze wzial sobie rozplodowa maciore ktora ma 2 bekarty, kazde z innym xD

to musi byc ponizenie dopiero taka dziewczyne miec 😄

ale elcia sie cieszy ze trafila na balwana impotenta eunucha 😄

ale wy głupi jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

ale wy głupi jesteście

Potostream na kafe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Coś ci się pojеbаło bo jedno to my mamy wspólne, jak on jest impotent to ja nie chce wiedzie jak wygląda nie impotent. ;D

Ostatnio sexu nie ma w ogóle bo już mu nie staje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi wlasnie siedza codziennie przyjaciele sysadmini od serwerow nad glowa i mnie opieerdalaja, ze sie nie ucze tylko gram w tibie albo postuje tutaj i trace czas, i maja racje

wczoraj sie do tibii zalogowalem a tam polaczki zebym przyjaciol zmienil, jak to mi w tibie przyjaciele nie pozwalaja grac?

nie dzieki, tutaj tez nie moge pisac, wiec spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi wlasnie siedza codziennie przyjaciele sysadmini od serwerow nad glowa i mnie opieerdalaja, ze sie nie ucze tylko gram w tibie albo postuje tutaj i trace czas, i maja racje

wczoraj sie do tibii zalogowalem a tam polaczki zebym przyjaciol zmienil, jak to mi w tibie przyjaciele nie pozwalaja grac?

nie dzieki, tutaj tez nie moge pisac, wiec spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaprosilem przed chwila Lejdi Swietlanke do mnie na #bsdforall i sobie piszemy z Lejdi Swietlanka i AncientWisdom o tym co sie dzieje na swiecie haha :D

a jak zapraszalem Lejdi Katiuszke na irc, to ona nawet nie widzialem o czym pisze

a pravik nawet nie umial sie polaczyc z serwerem, mimo ze mu wyslalem poradnik jak sie polaczyc ze zdjeciami, ja prdl, a bedzie taki deebil sie smial ze mnie i mnie wkuurwial, a z podstawowymi rzeczami ma problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

glupi to wy jestescie, wystarczy poczytac o czym piszecie codziennie tutaj, o niczym madrym ani ciekawym, tylko same BREDNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kretyyn napisał:

glupi to wy jestescie, wystarczy poczytac o czym piszecie codziennie tutaj, o niczym madrym ani ciekawym, tylko same BREDNIE

to ciekawe po co tutaj wchodzisz poczytać te brednie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie trace czas i fajnie bedzie gdy stad znikniecie i pojdziecie do pracy w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Żaba Monìka napisał:

Teraz duzo ludzi pracuje zdalnie z domu, witamy w XXI wieku.

tylko ze ja sobie robie co chce, a inni ludzie ktorzy pracuja zdalnie musza cos robic codziennie dla innych, ja nic nie musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeebac to nowe srafe z ignorami, powiadomieniami, prywatna skrzynke, google captcha przy rejestracji, piszcie sobie tutaj, mi sie tu nie podoba i ludzie tez sa beznadziejni, to strajk i nie udzielam sie tu juz pajeebac to nowe srafe z ignorami, powiadomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×