Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

W jaki sposób obecni nastoletni chłopcy są w stanie zorientować się która dziewczyna im się podoba a która nie?

Polecane posty

3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Jak chcesz mi prawić o Promyku to naprawdę dziekuje, ale nie skorzystam. I dziekuje za dobre chęci 😁

Dobra tu mi tak odpowiesz żeby promyk nie zasłabł że stresu a potem przemyślisz 😄 zgadzam Się 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

to zle ci sie wydaje

jeden i drugi to swir chyba croatian to bicu jednak a ten drugi to z erotycznego i chyba to ten dawid czy jak mu tam bylo

obaj prawicowi fanatycy dlatego ci sie zlewaja w jedno bo pisza te same pisowskie brednie

\

Ten croatian przynajmniej sie wiecznie nie dopjerdala ja go nie czytam aż tak uważnie. Bicu permanentny bul dupy

megadeath to bicu a Croatian nie’wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

daria to widmok albo klaudia  a ten mega i croatian to jeden to bicu a drugi ten od nimfy łysy z kudłatym brzuchem ale nie wiem który jest ktory bo juz nie pamietam

 

Buahahaha, już szerlok z du.py się uaktywnił 😄 Ten uber betonek pisał dziś, że ziemniak to Agent. I tyle te jego "trafienia" są warte 😄 Ten trol z inicjałami Dumbo to też wiadomo, że na pewno nie Klaudia, tylko Moon/Bic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ja nie chcę z nimi , bo jedna sprzedaje prywate i zamula, a druga tylko by się kłóciła i afery kręciła. A więc uciekłem tam gdzie mam lepiej proste 😄 

Proste i logiczne. Też bym dokonała takiego wyboru 😁

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Megadeath_ napisał:

Buahahaha, już szerlok z du.py się uaktywnił 😄 Ten uber betonek pisał dziś, że ziemniak to Agent. I tyle te jego "trafienia" są warte 😄 Ten trol z inicjałami Dumbo to też wiadomo, że na pewno nie Klaudia, tylko Moon/Bic.

Ty też widze trafiasz jak łysy grzywka  o

kant kuli. Ten podszyw dumbo to nie moon. 

Edytowano przez klaudiurz_from_mencikal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukają następnego lachonga.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, lobotomia napisał:

nie byliśmy, ja nie znam tego NPC-a nawet. czasami go tylko zagiłem aby zbadać czy jest tak przypierrdolony jak o nim piszą. niestety jest. 

Na pewno tak piszesz bo odrzucil twoje zaloty ! 😄😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, lobotomia napisał:

widmok to totalna spierrdolina z mondrościami ludowymi z duupy. ja generalnie ludziom nie cisnę tylko ich miesiącami obserwuję zanim wyrobię sobie opinię i stwierdzam że te kocopoły które pierrdoli ten stulejarz to jest wyższa liga spierrdolenia umysłowego. 

Jak nie byłeś porobiony prochami to dało się z tobą gadać i może wyczułeś że gardzę tobą karle 😁 

 

7 minut temu, lobotomia napisał:

fałszywe poczucie bezpieczeństwa wynikajace z przebywania w tłumie? znane, lubiane, stosowane do eliminacji słabych. 

To co innego niż w tłumie bo tłum jest obcy, a tutaj każdy każdego zna i nikt nie atakuje słabszych bo ich nie ma 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

to zle ci sie wydaje

jeden i drugi to swir chyba croatian to bicu jednak a ten drugi to z erotycznego i chyba to ten dawid czy jak mu tam bylo

obaj prawicowi fanatycy dlatego ci sie zlewaja w jedno bo pisza te same pisowskie brednie

\

Twoja obsesja anty-pisowska wymaga już leczenia i terapii, serio... Spokojnie, oddychaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

To są momentami jak scenariusze do czarnych komedi zwłaszcza baba która naśladuje Twój styl odzieżowy i jest wielowątkowość 😁

Jak można calkowicie nie miec wlasnego stylu w XXI i kopiować po kimś z zachwytem: oooooo udajac, że to jej pomysl 😁 nie powiem troche mi to pochlebia ale nigdy nie mialam siostry blizniaczki i czuje sie nieswojo z blizniaczo ubrana niesiostra 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Megadeath_ napisał:

Buahahaha, już szerlok z du.py się uaktywnił 😄 Ten uber betonek pisał dziś, że ziemniak to Agent. I tyle te jego "trafienia" są warte 😄 Ten trol z inicjałami Dumbo to też wiadomo, że na pewno nie Klaudia, tylko Moon/Bic.

tak dokladnie tak napisalem co wiecej pisalem to juz kilka miesiecy temu on mi przypomina agenta podobny styl bycia a ty mi przypominasz prawicowego de.bila pamietam jak miales nick z biskupem w awatarze czy czyms podobnym pisales wtedy identycznie i pod tym nickiem trb czy jak on tam brzmial tez.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

🤣🤣🤣
czemu mu ciśniesz ! Na pewno jesteś zazdrosny o zażyłość niby i widmoka! Albo widmok nie chciał się z tobą umówić? 🤣

A jaki masz sensowny powod, bo jakos w tej calej rozprawie go nie widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Proste i logiczne. Też bym dokonała takiego wyboru 😁

Oni muszą mieć coś z głową jeżeli nie rozumią z jakiego powodu ludzie od nich uciekają. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nudy juz na tym forum nawet widmok zdziadział i udaje normlnego nie ma juz tyle ataków schiozofreni i agresje trzyma na wodzy

kafeteria upada.

chyba juz netflix lepszy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vlad Srakula napisał:

Megadeath brzmi jak ksywa metalowca gdzie tam bicu, on musi jakieś disco polo słuchać 🙄

Jedna mądra, bravo 😉 Dokładnie, nazwa od bendu "Megadeth". Trochę przekręciłem nazwę, bo na pierwotny nik ban wjechał. Dumbo zarzucają infantylizm, autyzm itd., a 10 x lepiej orientuje się w tutejszych nikach niż libedy i inne takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lobotomia napisał:

czyl tak jak myślałęm, anarchiczna hołota bez hierachii. do zagazowania. 

Aha i rozmowa ze mną jest dobrowolna. Słusznie też zczaiłeś że gardzę tobą 😁 

To przyjedź zagazuj nas ośmieszysz się tylko 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Dobra tu mi tak odpowiesz żeby promyk nie zasłabł że stresu a potem przemyślisz 😄 zgadzam Się 😁

Nie, ponieważ nie mam ochoty na kolejne porcje sensacji. I cieszylam sie ze w koncu skonczyly sie te tematy. A poza tym co było to było i nie jest to moja sprawa ani moj problem. Tylko wasz, mnie to nie dotyczy. Powinniscie sobie to miedzy soba rozwiazac jak to robia dorosli ludzie zamiast krecic dramy na forum..

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

nudy juz na tym forum nawet widmok zdziadział i udaje normlnego nie ma juz tyle ataków schiozofreni i agresje trzyma na wodzy

kafeteria upada.

chyba juz netflix lepszy

 

Zwal sobie i nie marudź świrze szukający awantur 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Megadeath_ napisał:

Jedna mądra, bravo 😉 Dokładnie, nazwa od bendu "Megadeth". Trochę przekręciłem nazwę, bo na pierwotny nik ban wjechał. Dumbo zarzucają infantylizm, autyzm itd., a 10 x lepiej orientuje się w tutejszych nikach niż libedy i inne takie.

Może za tymi nickami są jacyś ludzie (różni) a nie pionki do zdeptania 🙄

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

No to mówię będzie pretekst żebym pokazał aktualne 😊 Fajnie jest wykorzystać broń wroga dla własnych pozytywnych celów.

Badz spokojny. I tak nie jestem ciekawa, ponieważ mam taka filozofię, że nie chce ogladac czegos bez czyjejs zgody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

tak dokladnie tak napisalem co wiecej pisalem to juz kilka miesiecy temu on mi przypomina agenta podobny styl bycia a ty mi przypominasz prawicowego de.bila pamietam jak miales nick z biskupem w awatarze czy czyms podobnym pisales wtedy identycznie i pod tym nickiem trb czy jak on tam brzmial tez.

I kogo jeszcze ci przypominam, paranoiku? I jak kto jeszcze "pisałem identycznie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Megadeath_ napisał:

I kogo jeszcze ci przypominam, paranoiku? I jak kto jeszcze "pisałem identycznie"?

to wszystko nicki jednej osoby przeciez

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może zacznijcie się jakoś nazywać konkretnie a nie zakładacie pierdyliard nicków piszecie z przyczajki jakieś komentarze I analizy i Chój wie kim jesteście, czy to ktoś kto zwykle

siedzi w krzokach czy 60-ty nick tej samej osoby x i wielka beka bo ktos akurat nie trafił.

albo bądźcie barwniejsi bo faktycznie te incelsko prawackie poglądy kopiuj wklej z wykopu  i jak was rozróżniać? Po czym? Po upośledzonym pisaniu ‚ kek ‚? Że ci co bardziej upośledzeni tego używają a ci z iq 60

nie? 😄

Edytowano przez klaudiurz_from_mencikal
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Niburdiama napisał:

Jak można calkowicie nie miec wlasnego stylu w XXI i kopiować po kimś z zachwytem: oooooo udajac, że to jej pomysl 😁 nie powiem troche mi to pochlebia ale nigdy nie mialam siostry blizniaczki i czuje sie nieswojo z blizniaczo ubrana niesiostra 😁

Prawdopodobnie jesteś dla tej osoby w pewnym stopniu autorytetem. Kupuj drogie rzeczy jakieś limitowane serie i będzie spokój z nią 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, lobotomia napisał:

śmiech an sali, NPC bez twarzy mną gardzi. obiekt pogardy kimś gardzi. 

Pomału ci przejdzie , bo ja i tak tutaj nie szukam kolegów.😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

To może zacznijcie się jakoś nazywać konkretnie a nie zakładacie pierdyliard nicków piszecie z przyczajki jakieś komentarze I analizy i Chój wie kim jesteście, czy to ktoś kto zwykle

siedzi w krzokach czy 60-ty nick tej samej osoby x i wielka beka bo ktos akurat nie trafił.

albo bądźcie barwniejsi bo faktycznie te incelsko prawackie poglądy kopiuj wklej i jak was rozróżniać? Po czym? Po upośledzonym pisaniu ‚ kek ‚?

Chyba za bardzo ci się włączyło szeryfowanie , bo obsikałaś  poletko i myślisz że to twój prywatny folwark. 😁 Ludzie cię nie lubią bo jesteś kłótliwa i drugi aferzysta Libed 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Oni muszą mieć coś z głową jeżeli nie rozumią z jakiego powodu ludzie od nich uciekają. 😁

Troche sie wystraszyłam że uciekniesz przez ten temat o zdolnosciach paranormalnych 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Chyba za bardzo ci się włączyło szeryfowanie , bo obsikałaś  poletko i myślisz że to twój prywatny folwark. 😁 Ludzie cię nie lubią bo jesteś kłótliwa i drugi aferzysta Libed 😁

Dobrze że ty jesteś ubóstwiany tutaj 😄 zazdroszczę ci tej ogólnej sympatii i poklasku 😄😂 przypomnij mi - kto tu jeszcze prócz grety i nibu nie ma cię za kawał ch…?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×