Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wszechświata internetu!

Wreszcie mam neta 0,5Gbps i podłączyłem ps2 fat

Polecane posty

10 minut temu, Vlad Srakula napisał:

W ogóle opowiadał że z żoną miał pierwszy raz słaby że aż się popłakał że ona w sumie miała instynkt macierzyński i tylko dlatego byli razem i że to był platoniczny związek ale go zgvalcila żeby zrobić sobie dziecko 

idz ty dumbo do psychiatry bo jestes tak najwna ze kwestia czasu jest az jakis zbok z internetow bedzie cie karmil kiszonka i trzymal w piwnicy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolność jest the best 

Fajny księżyc i jest sam bez pary, nie ma dwóch księżycow na niebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wszechświata internetu! napisał:

Isp typ mi żółwia przybil na koniec mówi że też ma ps5tke 

a nie dostał depresji? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

usuneli temat wiec zapytam tu. zapomnialem imienia ale agent jest z miasta na s ? i nie chodzi o sosnowiec

a beny ma na imie wiktor ?

bo internet mi podsuwa czasami ludzi ktorych moge znac a ten adres ip przegladarke etc uzywam tylko do kafeterii tych dwoch mi pasuje do nich ten pierwszy bezimienny ma dlugie wlosy czasami i widze ze lubie sie stylizowac na babe a ten drugi pasuje do benego

 

Pierwsze nie i drugie pytanie też nie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

idz ty dumbo do psychiatry bo jestes tak najwna ze kwestia czasu jest az jakis zbok z internetow bedzie cie karmil kiszonka i trzymal w piwnicy

 

Ale ja na niego nie lecę a on jest sam taki naiwny i prosty człowiek, nie kombinujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dogadam się z kombinatorami i manipulantami bo ich naiwność i prostota doprowadzi do szału i zabijo mnie na wejściu tylko z podobnie naiwnym typem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ty tez za piekna nie jestes, do sreosi to nie masz wystartu nawet, moje wymagania podskoczyly bardzo i ego tez odkad sreosia mnie do siebie zapraszala, teraz pragne naprawde cudownej ksiezniczki, kogos lepszego od sreosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt fajni ludzie tacy hm oportunistyczni materialiści som mocno obrzydzeni albo napaleni na baranki boże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leżak skrzynki blokuje z zemsty że się pomyliłam że zwłoki z nabitą pochwa to jego. Kurde no wszystko się zgadzało, smród, śródmieście, obrażenia strażaka od tego smrodu. Nie moja wina 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, sebix libedowsky napisał:

idz ty dumbo do psychiatry bo jestes tak najwna ze kwestia czasu jest az jakis zbok z internetow bedzie cie karmil kiszonka i trzymal w piwnicy

 

A ty kiedy masz wizytę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałam czasem że przyjazn jest możliwa a typ jest bardzo naiwny no ale też zdesperowany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Agent przypomnę pochodził z Warszawy, dopiero później sie przeprowadził, ale nic więcej nie będę pisać bo to akurat on sam pisał na forum a wszystko co pisał na priv już musi pozostać tylko tam.😉

Mi też na fb podsuwało takiego a la agenta długowłosy jakiś coacho- psycholog o imieniu Michał 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@klaudiurz_from_mencikal

no i po co takie rzeczy pisać, w jakim celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Leżak skrzynki blokuje z zemsty że się pomyliłam że zwłoki z nabitą pochwa to jego. Kurde no wszystko się zgadzało, smród, śródmieście, obrażenia strażaka od tego smrodu. Nie moja wina 

Nie wiem o czym piszesz i nic nie blokuje lecz schizofrenie pije kawę bardzo zmęczony stygnie mi obiad 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

w tym tygodniu małolat kończy 27 lat, toć to już stara dŭpa z niego. 😄

27 lat dla faceta to jest nic 😄

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wszechświata internetu! napisał:

Nie wiem o czym piszesz i nic nie blokuje lecz schizofrenie pije kawę bardzo zmęczony stygnie mi obiad 

Ta jasne i akurat ten jeden temat zasrales i moją skrzynkę. Oj trzynasty prawdomównością to ty nigdy nie grzeszyłeś 😄

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Trochę chūjowo, przynajmniej dla mnie by było, a właśnie w tym tygodniu małolat kończy 27 lat, toć to już stara dŭpa z niego. 😄

Można się zmuszac nie czując bluesa tylko po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×