Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Kiedy włącza się jesień to u mnie włącza się refleksja nad przemijaniem

Polecane posty

22 minuty temu, Qwerty88 napisał:

mój Janusz mi sie patrzył na du.pe i cy.cki i już trzeci rok nam leci razem

znaczy sie jestes traktowana jako facet, kolega, partner.... wielu innych woli jednak miec do czynienia z plcia przeciwną...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, WychodzeNaChwile napisał:

dla siebie

 

musiałabym wiecej o tobie wiedzieć tryb życia, co lubisz czego nie itp.

Ale uniwersalnie to z doświadczenia warto  bywac w różnych miejscach i poznawac różnych ludzi. No i być otwartym na nowe znajomości, a nie szukać ideału. Często ideałem moze sie okazać ktoś pozornie nieidealny.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nemesio Cervantes napisał:

znaczy sie jestes traktowana jako facet, kolega, partner.... wielu innych woli jednak miec do czynienia z plcia przeciwną...

bycie w zwiazku partnerskim to jest zarzut, jak rozumiem, w świecie samców-smalców??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Metaforycznie ale ty ciężko trybisz 😄

Oczywiście, że metaforycznie. Przecież nie jesteś typem, co dopiero od roku zaczął zarabiać na siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

Oczywiście, że metaforycznie. Przecież nie jesteś typem, co dopiero od roku zaczął zarabiać na siebie. 

Co nie zmienia faktu że ciężko trybisz i trzeba dużo oczywistości ci tłumaczyć, a to już nie jest krzepiące. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

znaczy sie jestes traktowana jako facet, kolega, partner.... wielu innych woli jednak miec do czynienia z plcia przeciwną...

Zaskoczę Cię teraz, to, ze Ty patrzysz kolegom na doopę i cycki nie znaczy, ze wszyscy tak robią.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2024 o 12:07, Żaba Monìka napisał:

Jesli chodzi o przemijanie to tak, mysle o tym czasem, ale nie tylko jesienia.

Wczoraj sluchalam fajnej ksiazki "Seven Brief Lessons on Physics" by Carlo Rovelli, opisuje generalne zasady fizyki post-newtonowskiej, ale troche tez jest filozoficzna o znaczeniu zycia ludzkiego czy w ogole cos znaczy i jak bardzo nasze intuicyjne postrzeganie swiata jest ograniczone, a najczesciej wrecz bledne. Jest krotka, chyba niecale 2 godziny sluchania, polecam jakby cos. 

Co to znaczy fizyka post-newtonowska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Chyba najbardziej lubię jesień że wszystkich pór roku, bo latem w upały organizm musi walczyć żeby pozbyć się nadmiaru temperatury. Później zimę lubię pod warunkiem że jestem najedzony i mam ciepło w chacie . Później wiosnę że względu na świeże warzywa a na końcu lato bo jest dużo jedzenia w polu. 😊😁

Książka mi dzisiaj przyszła Artystko 😊 

Super. Też bym poczytała, ale jak zwykle przedłużyła mi się pilna sprawa i jak zwykle musiałam coś odłożyć na później Promyku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Super. Też bym poczytała, ale jak zwykle przedłużyła mi się pilna sprawa i jak zwykle musiałam coś odłożyć na później Promyku 😘

Na razie pobieżnie przeleciałem i to jest jest o poziomach rozwoju świadomości. Ciężki orzech do zagryzienia i nie wiem czy odnośników nie trzeba szukać w innych książkach. Albo Ty przyjdziesz z odsieczą 😘bo na ten czas sam to ugryzę i zobaczę co jest. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

A w tym kierunku zamierzam zapisac sie na kołko szachowe 😁

Grasz w szachy nie wiedziałem , bo ja kiedyś grałem ale nie było z kim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka głębszego sensu życia to w sam raz i jest też o afirmacjach to w domu jestem , bo podświadomość już mam dawno przerobioną. Coś opieram się podświadomie , bo tam gdzie pójde chyba dowiem się kim jestem co też ciekawość może gnać mnie. Kosmos i natura duzo o tym też jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, oubli napisał:

Co to znaczy fizyka post-newtonowska?

Ta, która wychodzi poza schematy fizyki klasycznej, np. teoria względności albo mechanika kwantowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Jak ktoś szuka głębszego sensu życia to w sam raz i jest też o afirmacjach to w domu jestem , bo podświadomość już mam dawno przerobioną. Coś opieram się podświadomie , bo tam gdzie pójde chyba dowiem się kim jestem co też ciekawość może gnać mnie. Kosmos i natura duzo o tym też jest....

Może jutro uda mi się rozwinąć temat. A na razie idę spać 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×