Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Niektórzy i niektóre z was nie rozumieją dlaczego istnieją jednostki, które mnie lubią na tym forum - już tłumaczę dlaczego tak jest

Polecane posty

Otóż największym tzw "pussy magnet" są u mężczyzny cechy zaliczające się do tzw. "mrocznej triady", a tak się składa, że ja posiadam je wszystkie - ot i sprawa wyjaśniona raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Nie zauważyłam tych jednostek jak dotąd.

To jest rodzaj choroby jak hemofilia i daltonizm, dotyka tylko męskich osobników na forum. Podstawowym objawem jest, że gdy kobiety każą im spierdalać bo są obleśnymi trollami to oni to czytają jako objaw seksualnego zainteresowania. 

 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

11:11 biczys

Tak, czas na kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Chochlik napisał:

To jest rodzaj choroby jak hemofilia i daltonizm, dotyka tylko męskich osobników na forum. Podstawowym objawem jest, że gdy kobiety każą im spierdalać bo są obleśnymi trollami to oni to czytają jako objaw seksualnego zainteresowania. 

Kobiety też mogą miec daltonizm.

Dużo rzadziej ale jednak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Kobiety też mogą miec daltonizm.

Dużo rzadziej ale jednak. 

Takie przypadki to ewenementy, bo to choroba recesywna sprzężona z płcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Cus tam wiem bo znam kilku facetów mających daltonizm.

Spoko, rzuciłam ogólną idee, detale mnie zazwyczaj mało interesują .

Aż kilku? Podobno dotyka  tylko 4,5% populacji.

Z drugiej strony leworęczni stanowią 8-15%, a każdy mój facet był leworęczny choć nie było to kryterium wyboru 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Chochlik napisał:

Spoko, rzuciłam ogólną idee, detale mnie zazwyczaj mało interesują .

Aż kilku? Podobno dotyka  tylko 4,5% populacji.

Z drugiej strony leworęczni stanowią 8-15%, a każdy mój facet był leworęczny choć nie było to kryterium wyboru 😂

1 na 12 mężczyzn ma daltonizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Klitek napisał:

Otóż największym tzw "pussy magnet" są u mężczyzny cechy zaliczające się do tzw. "mrocznej triady", a tak się składa, że ja posiadam je wszystkie - ot i sprawa wyjaśniona raz na zawsze

Pisałaś chodzisz do szkoły masz mniej niż 18 lat. Co się stało nie chodzisz? zakończyłeś swoją edukację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

1 na 12 mężczyzn ma daltonizm.

To by się zgadzało, 4,5% populacji gdzie połowa to mężczyźni a kobiety chorują rzadziej.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Wzięłam co miałam pod ręką żeby zmienić poprzedni avatar.

W sensie nogę? 😉 Aha 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Tak.

Przez komentarz Boni? 😉 A te mejkapy na lata 90-te znowu niby modne 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Klitek napisał:

Otóż największym tzw "pussy magnet" są u mężczyzny cechy zaliczające się do tzw. "mrocznej triady", a tak się składa, że ja posiadam je wszystkie - ot i sprawa wyjaśniona raz na zawsze

Nie, nie i nie

ale chociaż dowiedziałem się co to jest mroczna triada:

Termin Mroczna Triada (ang. Dark Triad) wprowadzony został do psychologii przez Paulhusa i Williamsa (2002) jako określenie trzech społecznie awersyjnych i niepożądanych cech osobowości: subklinicznej psychopatii, subklinicznego narcyzmu oraz makiawelizmu. Cechy triady, choć pojęciowo odrębne, w pewnym stopniu empirycznie nakładają się na siebie (Furnham, Richards, Paulhus, 2013). Narcyzm charakteryzuje się poczuciem uprzywilejowania, egoizmem i przekonaniem o własnej wyższości. Makiawelizm manifestuje się poprzez cynizm, oszustwo i manipulację innymi w celu osiągnięcia własnych korzyści. Psychopatia przejawia się głównie przez tendencję do zachowań impulsywnych i antyspołecznych oraz brak poczucia winy. Cechy te związane są m.in. z egocentryzmem, skłonnością do wykorzystywania innych, bezdusznością, deficytami w zakresie empatii (Jones, Paulhus, 2011), rasizmem (Jones, 2013; Jonason, 2015), obniżoną samokontrolą (Jonason, Tost, 2010), skrajną formą sprawczości (Kocaj, Klimczak, 2017) oraz tendencją do angażowania się w zachowania kontrproduktywne w pracy (Spain, Harms, Leberton, 2014; Klimczak, Kocaj, 2017).

 

Psychopatyczni mężczyźni przejawiają większe deficyty w zakresie empatii niż psychopatyczne kobiety (Jonason i in., 2013), dlatego też mogą oni wykazywać się mniejszą wrażliwością na krzywdę czy niesprawiedliwość. Ponadto, poprzez mniejszą kontrolę impulsów, mężczyźni mogą angażować się w przelotne relacje, co koresponduje z poglądem (Jonason i in., 2009), że cechy triady facylitują krótkoterminową strategię łączenia się w pary, która jest korzystna dla mężczyzn, ale nie dla kobiet.


Polskie Forum Psychologiczne, 2019, tom 24, numer 1, s. 25–41
DOI: 10.14656/PFP20190102

MROCZNA TRIADA A KODY MORALNE: MEDIACYJNA ROLA KODÓW MORALNYCH W RELACJI MIĘDZY PŁCIĄ A PSYCHOPATIĄ
Agnieszka Klimczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Klitek napisał:

Otóż największym tzw "pussy magnet" są u mężczyzny cechy zaliczające się do tzw. "mrocznej triady", a tak się składa, że ja posiadam je wszystkie - ot i sprawa wyjaśniona raz na zawsze

Otóż jedyne co posiadasz to ewentualnie narcystyczne zaburzenia osobowości, jesteś nudnym trollem, którego karmi Żaba i Mara z litości, reszta ci się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Klitek napisał:

Otóż największym tzw "pussy magnet" są u mężczyzny cechy zaliczające się do tzw. "mrocznej triady", a tak się składa, że ja posiadam je wszystkie - ot i sprawa wyjaśniona raz na zawsze

Ja mam bardziej zasadne pytanie - czy istnieją na tym świecie jednostki, czy to w realu czy wirtualu które Cię lubią i są w stanie tolerować Twoje towarzystwo i to smętne  piêrdolenie przez dłużej jak 15 minut? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzałabym z tym "pussy magnet", jestem po prostu kulturalna. Przynajmniej jak na tutejsze standardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydajesz się być lezakiem na trochę wyższym poziomie bo sporo piszesz i umiesz to uargumentować nie będąc bełkotliwym grafomanem ale bez przesady z tym przyciąganiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vlad Srakula napisał:

Wydajesz się być lezakiem na trochę wyższym poziomie

dokładnie moje przemyślenia. cope przyciąga ludzi w internecie, bo pokazuje słabość, a tutaj większość jest po to aby się na kimś wyżyć online. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×