Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gn00Y

Filip dzis i Filip 10 lat temu

Polecane posty

Przed chwilą, James Sunderland✓ napisał:

Oświeciło mnie. Brzydal mun jest starym Januszem a ty jak widać jesteś atrakcyjny dla kobiet, może stąd ta jego nienawiść do ciebie. On nienawidzi przystojnych mężczyzn.

Znowu cię tłuścioszku oświeciło, celnie jak zwykle, borderku 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

filip ladny chlopiec, jeszcze ma szanse na prokreacje. szkoda tylko ze jest mentalnym kukoldem jarajacym sie tym ze samce mniej atrakcyjni od niego ale z wiekszymi peenesami i bardziej brutalni pierrdola na jego oczach kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze, ze nie ma tutaj zadnych pieknych dziewic, ktore nie mialy nigdy chlopaka, w czarnych kurtkach north face, pieknymi malutkimi drobniutkimi mniam stopkami w kolorowych skarpetkach i czarnych klapkach, mmmm <3 *.*

wiec ide szukac gdzie indziej, baj baj przegrywy B)

Edytowano przez Gn00Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że cieszysz się z drobnostek, bo faktycznie rzeczy szczęścia nie dadzą i tym bardziej znaczenia nie ma ich ilość i wartość. Podstawy na których można budować satysfakcję z życia to jako taki spokój i jako taka stabilizacja. I tego Tobie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mnie cieszy ostatnio, jak sobie moge wskoczyc do lodowatej rzeki i poplywac, ja prdl co radosc to ojaniepawle XDDDDD kocham to <3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a potem pojechac po plywaniu albo pojsc do ukochanej ciemnej blond dziewicy w czarnej kurtce north face i pieknych drobnych stopkach w kolorowych skarpetkach i czarnych klapkach i jest szczyt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gn00Y napisał:

a potem pojechac po plywaniu albo pojsc do ukochanej ciemnej blond dziewicy w czarnej kurtce north face i pieknych drobnych stopkach w kolorowych skarpetkach i czarnych klapkach i jest szczyt 😄

Masz pamięć do detali, idź do akademii policyjnej 😉 

Skarpety do klapek? Na polski styl😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hebee napisał:

Masz pamięć do detali, idź do akademii policyjnej 😉 

Skarpety do klapek? Na polski styl😄 

Oj tak, schizofrenik do policji niech idzie. Co może pójść nie tak? 😂

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czmeu heebee nie wpadniesz do m nie na forum, tylko tutaj jestes, mnie sie tutaj nie chce pisac z  babami, bo tutaj za duzo samcow, ktorzy obserwuja, a ja lubie prywatnosc :D 

mnie sie tutaj nie chce pisac, bo potem wszystko ktos kasuje albo mi bany na konto daje i ip banuje, i mam tego serdecznie kuurwa dosc juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, czeski film napisał:

Oj tak, schizofrenik do policji niech idzie. Co może pójść nie tak? 😂

A co ma być? Czeski film😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heebee jakbys chciala popisac, to jestem u mnie na forum, ja ide sobie poczytac cos, bo nie potrzebuje widowni samcow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

popisz sobie ze srunem albo pravikiem, mnie sie tutaj nie chce pisac z babami xD

nara xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gn00Y napisał:

a czmeu heebee nie wpadniesz do m nie na forum, tylko tutaj jestes, mnie sie tutaj nie chce pisac z  babami, bo tutaj za duzo samcow, ktorzy obserwuja, a ja lubie prywatnosc 😄

mnie sie tutaj nie chce pisac, bo potem wszystko ktos kasuje albo mi bany na konto daje i ip banuje, i mam tego serdecznie kuurwa dosc juz 😄

Wpadnę, spokojna głowa, jutro się zamelduję.😉 Na dziś to mi netu wystarczy. Teraz też tu niewiele piszę, nie ma to sensu. I skrzynkę mi bloknięto, nie mam już klucza jak odblokować, a poza tym niech tak będzie skoro się komuś nie podobało że była sprawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mona tez zalozyla konto w ogole, ale zapomniala adresu xD

u mnie jest pelno dzialow najeebane, ktore powinienem zapelniac ciekawymi tekstami i poradnikami itp. a ja tutaj trace czas, a potem wszystko ktos kasuje, to nie ma sensu xD

dobra dobra, zobaczymy czy sie zameldujesz xD. to narka, ja tez ide poczytac cos porobic, bo znudzilo mi sie srafe :D

hejka i milego wieczoru Hebee narka xD

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gn00Y napisał:

heebee jakbys chciala popisac, to jestem u mnie na forum, ja ide sobie poczytac cos, bo nie potrzebuje widowni samcow,

Też mam coś do roboty i tera idem stond, ale wpadnę jutro do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Gn00Y napisał:

ja jeszcze zmeznieje, bo predko nie umre, a kapie sie w lodowatych wodach codziennie od lata, chyba w sierpniu zaczalem xD jak jeszcze upaly byly xD

fajnie sie rozciagam i wyginam w tej wodzie 😄 plecy to mi sie tak prostuja, ze szok 😄 mozliwe ze za zycia jeszcze szpagat zrobie, to srunowi wtedy wyjeebalbym z nozki w ryj latwo xD

jak poćwiczysz to zrobisz spokojnie 2-3 mce wystarczą to do końca roku się wyrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Hebee napisał:

Też mam coś do roboty i tera idem stond, ale wpadnę jutro do Ciebie.

ja tez mam pelno roboty i rzeczy do nauki i przestalem grac w gry w ogole, ale jeszcze musze przestac tutaj sie uczeszczac, i juz bede spelniony, to hejka :D

konta Ci nie skasowalem w ogole, Chmurka nadal jest hihi ^^

42 minuty temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

jak poćwiczysz to zrobisz spokojnie 2-3 mce wystarczą to do końca roku się wyrobisz

no cwicze cwicze, latem wpadlem w rytm i powiedzialem sobie, teraz sie kapoie w lodowatej wodzie i cwaniakuje bo jest lato i upaly, musze to robic codziennie zebym nie wymiekl jesienia i zima, bo teraz albo nigdy, juz 30 na karku, a po takim kontakcie z zimna woda przynajmniej czuje ze cos robie ze swoim cialem, a nie tylko siedzenie przed kompem xD

kilka dni temu wyszedlem taki zmrozony, ze myslalem, ze mnie szlag trafi i zaczalem biec szybko, jakby mi torpeda w duupie wystrzelila hahah xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra spadam, hejka XD

moze jutro odpisze, jak temat bedzie stal, babcia mi suszy glowe, zebym ksiazke poczytal a nie ten internet, na irc sysadmini zebym czytal ksiazki a nie internet i gry ja prdl wszyscy mi glowe susza, zebym ksiazki czytal, wiec ide czytac, zeby mi dali spokoj xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mloda mamaa napisał:

człowieku gdybyś tylko sie zaczął leczyć te 10 lat temu to pomyśl gdzie byś teraz był z takim wyglądem

gigolaki wcale tak super nie mają

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nemesio Cervantes napisał:

gigolaki wcale tak super nie mają

Według definicji żigolaki są wspierani finansowo przez kobiety, a u Filipka inaczej to wygląda 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×