Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Jakim cudem to się dzieje że jest dużo więcej singli wśród mężczyzn niż wśród kobiet?

Polecane posty

Bardzo wielu mężczyz nie może znaleźć jakiejkolwiek kobiety i jest samotnymi

A prawie wszystkie kobiety poza skrajnymi pokrakami, zawsze mają jakiegoś faceta

Przecież mężczyz nie jest aż tak dużo więcej niż kobiet

Jak to się więc dzieje?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem co 40stki na insta może później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Klitek napisał:

Bardzo wielu mężczyz nie może znaleźć jakiejkolwiek kobiety i jest samotnymi

A prawie wszystkie kobiety poza skrajnymi pokrakami, zawsze mają jakiegoś faceta

Przecież mężczyz nie jest aż tak dużo więcej niż kobiet

Jak to się więc dzieje?!?

Może mężczyźni szukają 20, a 20 szukają 25...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Klitek napisał:

Przecież mężczyz nie jest aż tak dużo więcej niż kobiet

jest. sprawdź sobie statystyki GUS w jakich przedziałach wiekowych jest więcej mężczyzn, a w jakich kobiet.

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kris888 napisał:

jest. sprawdź sobie statystyki GUS w jakich przedziałach wiekowych jest więcej mężczyzn, a w jakich kobiet.

Mlodych mezczyzn jest wiecej niz kobiet, ale o 1-2% a ja widze, ze wolnych mezczyzn jest o jakies 30-40% wiecej niz wolnych kobiet i to jest bardzo dziwne i niewytlumaczalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Klitek napisał:

Mlodych mezczyzn jest wiecej niz kobiet, ale o 1-2% a ja widze, ze wolnych mezczyzn jest o jakies 30-40% wiecej niz wolnych kobiet i to jest bardzo dziwne i niewytlumaczalne

ale część z tej wolnej grupy może być homo, część niezainteresowana związkami w ogóle, a część chciałaby, ale nie spełnia obecnie wymagań kobiet.

stąd jest więcej wolnych.

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Klitek napisał:

Bardzo wielu mężczyz nie może znaleźć jakiejkolwiek kobiety i jest samotnymi

A prawie wszystkie kobiety poza skrajnymi pokrakami, zawsze mają jakiegoś faceta

Przecież mężczyz nie jest aż tak dużo więcej niż kobiet

Jak to się więc dzieje?!?

to bardzo proste, jeden mezczyzna moze zaplodnic wiele kobiet, ale kobieta moze miec potomstwo tylko jednego mezczyzny, dlatego mezczyzni staraja sie spedzac jak najwiecej czasu z kobietami, bo wtedy wzrasta ich szansa na zaplodnienie. sytuacje kiedy kobieta nie ma kontaktu z mezczyznami jest bardzo niespotykana. czy to na zywo czy przez internet mezczyzni chodza za kobietami zawsze. bardzo czesto mezczyzna ktorego widzisz z kobieta wvale nie jest z nia w zwiazku, ba nawet z nia nie kopuluje, ale tylko do tego bez powodzenia dazy. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kris888 napisał:

ale część z tej wolnej grupy może być homo, część niezainteresowana związkami w ogóle, a część chciałaby, ale nie spełnia obecnie wymagań kobiet.

stąd jest więcej wolnych.

Ale w jaki sposob te wszystkie kobiety mają facetow, skoro kobiet i mezczyzn jest mniej wiecej tyle samo, a facetow starczy zarowno dla prawie wszystkich kobiet i jeszcze duzo wolnych zostaje?

Jak to sie dzieje, ze wystarczy facetow dla wszystkich kobiet i to najwyrazniej takich, ktorzy spelniaja oczekiwania tych kobiet, a nie byle jakich facetow, a wiadomo, ze kobiety maja wysokie wymagania, a oprocz tego jeszcze bardzo duzo facetow pozostaje wolnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Klitek napisał:

Ale w jaki sposob te wszystkie kobiety mają facetow, skoro kobiet i mezczyzn jest mniej wiecej tyle samo, a facetow starczy zarowno dla prawie wszystkich kobiet i jeszcze duzo wolnych zostaje?

Jak to sie dzieje, ze wystarczy facetow dla wszystkich kobiet i to najwyrazniej takich, ktorzy spelniaja oczekiwania tych kobiet, a nie byle jakich facetow, a wiadomo, ze kobiety maja wysokie wymagania, a oprocz tego jeszcze bardzo duzo facetow pozostaje wolnych?

bo ich po prostu znajdują, obracają się w towarzystwie, czasem poznają przez kogoś innego - więcej bywają w różnych miejscach. na studiach, w szkole, na imprezach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poza tym tak naprawdę 20% facetów jest na tyle atrakcyjnych, że nie muszą zbytnio zabiegać o kobiety, przeciwnie to one im się napraszają

reszta musi pajacować, uczyć się jakiejś sztuki podrywu itd. albo zaakceptować że będą sami.

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kris888 napisał:

bo ich po prostu znajdują, obracają się w towarzystwie, czasem poznają przez kogoś innego - więcej bywają w różnych miejscach. na studiach, w szkole, na imprezach itd.

On sie nie pyta gdzie i w jaki sposob one poznają tych facetów tylko że to nie możliwe ilościowo w obliczeniach mu tak wychodzi. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Klitek napisał:

Bardzo wielu mężczyz nie może znaleźć jakiejkolwiek kobiety i jest samotnymi

A prawie wszystkie kobiety poza skrajnymi pokrakami, zawsze mają jakiegoś faceta

Przecież mężczyz nie jest aż tak dużo więcej niż kobiet

Jak to się więc dzieje?!?

Prawo doboru 1 lachona zagaduje rocznie np 100 samców a ona sama do 0 typa

Jednego samca zagaduje 0 kobiet a on sam do 0 lachona (boi się odrzucenia) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

On sie nie pyta gdzie i w jaki sposob one poznają tych facetów tylko że to nie możliwe ilościowo w obliczeniach mu tak wychodzi. 😄

Ale słuszna uwaga lachon prowadzi ogólnie bardziej wyjsciowe życie a typ bardziej piwniczne co ma swoje konsekwencje w rotacji genitaliow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kris888 napisał:

bo ich po prostu znajdują, obracają się w towarzystwie, czasem poznają przez kogoś innego - więcej bywają w różnych miejscach. na studiach, w szkole, na imprezach itd.

Dokładnie bo ich waluta jest inna urodę mają na początku więc wychodzą wszędzie z nadzieją że typ poderwie natomiast samiec ma zasoby na koncu więc siedzi na dopie i oszczedza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kris888 napisał:

bo ich po prostu znajdują, obracają się w towarzystwie, czasem poznają przez kogoś innego - więcej bywają w różnych miejscach. na studiach, w szkole, na imprezach itd.

Nie rozumiesz mojego pytania. Chodzi mi czysto matematycznie jakim cudem jest możliwe żeby mężczyzn których jest mniej więcej tyle samo ile kobiet starczyło dla wszystkich kobiet jeszcze dużo zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ponieważ jest bardzo dobry napisał:

Dokładnie bo ich waluta jest inna urodę mają na początku więc wychodzą wszędzie z nadzieją że typ poderwie natomiast samiec ma zasoby na koncu więc siedzi na dopie i oszczedza 

SMV robi robotę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

On sie nie pyta gdzie i w jaki sposob one poznają tych facetów tylko że to nie możliwe ilościowo w obliczeniach mu tak wychodzi. 😄

Otóż to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Klitek napisał:

Nie rozumiesz mojego pytania. Chodzi mi czysto matematycznie jakim cudem jest możliwe żeby mężczyzn których jest mniej więcej tyle samo ile kobiet starczyło dla wszystkich kobiet jeszcze dużo zostało?

A nie mówiłam. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Klitek napisał:

Nie rozumiesz mojego pytania. Chodzi mi czysto matematycznie jakim cudem jest możliwe żeby mężczyzn których jest mniej więcej tyle samo ile kobiet starczyło dla wszystkich kobiet jeszcze dużo zostało?

tu nie ma reguły że jest po równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kris888 napisał:

tu nie ma reguły że jest po równo.

Nie wiem co masz na myśli ale Wytłumaczę moje pytanie jeszcze prościej najprościej jak się da:

przecież większość kobiet jest w związkach z mężczyznami czyli załóżmy dla 100 kobiet musi starczyć 100 mężczyzn

To jeśli na każde 100 kobiet przypada mniej więcej 102 mężczyzn, To jakim cudem pozostaje jeszcze 30 do 40 wolnych mężczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Klitek napisał:

Nie wiem co masz na myśli ale Wytłumaczę moje pytanie jeszcze prościej najprościej jak się da:

przecież większość kobiet jest w związkach z mężczyznami czyli załóżmy dla 100 kobiet musi starczyć 100 mężczyzn

To jeśli na każde 100 kobiet przypada mniej więcej 102 mężczyzn, To jakim cudem pozostaje jeszcze 30 do 40 wolnych mężczyzn?

Ja wiedziałam że przyjdzie moment że zaczniesz to tłumaczyć że jest 100 kobiet i na nie przypada... 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Klitek napisał:

Nie wiem co masz na myśli ale Wytłumaczę moje pytanie jeszcze prościej najprościej jak się da:

przecież większość kobiet jest w związkach z mężczyznami czyli załóżmy dla 100 kobiet musi starczyć 100 mężczyzn

To jeśli na każde 100 kobiet przypada mniej więcej 102 mężczyzn, To jakim cudem pozostaje jeszcze 30 do 40 wolnych mężczyzn? 

no bo nie spełniają kobiecych wymagań spróbuję też jak najprościej opisać - nie są dla nich atrakcyjni, nie zarabiają wystarczająco, nie mają odpowiednich cech charakteru.

kobieta też ma swoje wymagania i nie weźmie byle kogo. jest coś takiego jak wykres SMV - zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, ocenia on atrakcyjność (ale nie tylko fizyczną) - nie wszystkie osoby będą miały wysokie SMV.

o to chodzi. dlatego zawsze pewna ilość mężczyzn będzie sama.

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kris888 napisał:

no bo nie spełniają kobiecych wymagań spróbuję też jak najprościej opisać - nie są dla nich atrakcyjni, nie zarabiają wystarczająco, nie mają odpowiednich cech charakteru.

kobieta też ma swoje wymagania i nie weźmie byle kogo. jest coś takiego jak wykres SMV - zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, ocenia on atrakcyjność (ale nie tylko fizyczną) - nie wszystkie osoby będą miały wysokie SMV.

o to chodzi. dlatego zawsze pewna ilość mężczyzn będzie sama.

Super. Tylko nadal pozostaje pytanie, skoro ta spora czesto facetow, ktorzy nie spelniaja wymagan kobiet, pozostaje wolna, to jakim cudem mozliwe jest, zeby jednoczesnie starczalo facetow dla prawie wszystkich kobiet?

Skoro kobiet i mezczyzn jest mniej wiecej po rowno, to skoro jest 30-40% wolnych facetow, to pozostalych 60-70% facetow NIE MOZE starczyc dla powiedzmy 95% kobiet!!! A jednak jakimś cudem starcza, bo prawie wszystkie kobiety mają facetów.

To wygląda tak, jakby bardzo wielu facetów miało cudowną zdolność rozdwojenia się, że jednego faceta starczy żeby był w stalych zwiazkach z dwiema kobietami

Edytowano przez Klitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Klitek napisał:

Super. Tylko nadal pozostaje pytanie, skoro ta spora czesto facetow, ktorzy nie spelniaja wymagan kobiet, pozostaje wolna, to jakim cudem mozliwe jest, zeby jednoczesnie starczalo facetow dla prawie wszystkich kobiet?

bo może jeden facet obracać kilka panienek. też taka możliwość istnieje.

tzw „obracanie talerzy”

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kris888 napisał:

bo może jeden facet obracać kilka panienek. też taka możliwość istnieje.

tzw „obracanie talerzy”

No wlasnie! Może naprawdę duża częśc tych najbardziej atrakcyjnych facetow, ktorzy spelniaja wymagania kobiet, jest w związku nie z jedną, ale kilkoma kobietami jednoczesnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Klitek napisał:

No wlasnie! Może naprawdę duża częśc tych najbardziej atrakcyjnych facetow, ktorzy spelniaja wymagania kobiet, jest w związku nie z jedną, ale kilkoma kobietami jednoczesnie???

zdarzają się, choć to nie jest regułą. tylko pytanie jak to czasowo organizują 😄 jeden związek z jedną to już jest wyzwanie, a co dopiero z kilkoma.

albo po prostu wiążą się na krótko, a potem następna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele by na to wskazywało że atrakcyjni mężczyźni są bardzo niewierni bo jak czytałem opisy kobiet w serwisach randkowych to one najbardziej narzekają na to że faceci je zdradzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Ja wiedziałam że przyjdzie moment że zaczniesz to tłumaczyć że jest 100 kobiet i na nie przypada... 😂

widac ze brakuje ci bbc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Klitek napisał:

Wiele by na to wskazywało że atrakcyjni mężczyźni są bardzo niewierni bo jak czytałem opisy kobiet w serwisach randkowych to one najbardziej narzekają na to że faceci je zdradzają

całkiem możliwe. skoro mają okazję i do tego jeszcze popęd, to ciężko im wytrwać.

--

czyli po wyłączeniu panów homo i niezainteresowanych z różnych powodów mamy:

20% top facetów - oni nie muszą nic robić, kobiety same się uganiają

kolejne 50%- 40% coś tam wyrwie po staraniach, próbach, kursach itp.

no i tak jak Klitek piszesz, zostaje 30%-40% wolnych, ale nie znajdujących - z powodów, które napisałem wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×