Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Dlaczego kobiety wraz z wiekiem tak szybko brzydną?

Polecane posty

To chyba wynika głównie z braku dbania o dietę i ruch

Bo rzeczywiście zdarzają się kobiety nawet po czterdziestce ale jeśli są zgrabne to wyglądają lepiej niż niektóre młodsze ale zapasione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Klitek napisał:

To chyba wynika głównie z braku dbania o dietę i ruch

Bo rzeczywiście zdarzają się kobiety nawet po czterdziestce ale jeśli są zgrabne to wyglądają lepiej niż niektóre młodsze ale zapasione

Pewnie dlatego, że niektórzy mężczyźni szukaja 20 i dodają im trosk. Ale gdy widzą że 20 szukają 25 to tych mężczyzn czas też nie oszczędza...😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne pytania zadajesz, ludzie się starzeją, mezczyzni takze.

Poza tym nie dla kazdego wygląd jest priorytetem i nie kazdy bedzie biegal codziennie na silownie, a po poludniu do kosmetyczki zeby sie podobac jakimś randomom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mężczyźni starzeją się szybciej. Mają zmarszczki, zakola i siwiznę czasem już po 30. Kobiety wtedy nadal są piękne a często wyglądają lepiej niż jak były młode, bo mają już wypracowany swój styl i wiedzą co podkreślić a co ukryć.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Dziwne pytania zadajesz, ludzie się starzeją, mezczyzni takze.

Poza tym nie dla kazdego wygląd jest priorytetem i nie kazdy bedzie biegal codziennie na silownie, a po poludniu do kosmetyczki zeby sie podobac jakimś randomom.

Aha, czyli jak dla was wygląd nie jest priorytetem to ok, ale już od nas wymagacie, żeby był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Aha, czyli jak dla was wygląd nie jest priorytetem to ok, ale już od nas wymagacie, żeby był?

Priorytetem jest też pełen portfel, inteligencja, zaradność, wzrost na pewno.. Pytania jak w przedszkolu. Coś okropnego 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ZbanowanaSalowa napisał:

Priorytetem jest też pełen portfel, inteligencja, zaradność, wzrost na pewno.. Pytania jak w przedszkolu. Coś okropnego 😅

Wymagać to sobie możecie jak jesteście piękne i młode 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Aha, czyli jak dla was wygląd nie jest priorytetem to ok, ale już od nas wymagacie, żeby był?

Szczerze to mam gdzies jak wygladacie, mozecie sobie byc starzy i brzydcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało kobiet swoimi latami jest dobrze zakonserwowana.

Cóż większość wygląda jakby gdzieś w kopalni pracowały.

Zabiegi kosmetyczne ale  mało daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Aha, czyli jak dla was wygląd nie jest priorytetem to ok, ale już od nas wymagacie, żeby był?

Oł gasz, kolejny odrealniony męczybuła powrócił na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiety brzydną z wiekiem specjalnie dla ciebie, byś miał sens w życiu. Gdyby nie stare brzydkie kobiety, nie byłbyś starym trollem i przegrywem. Nie miałbyś flaka i nie miałbyś o czym zakładać tematy na forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko jestem ładniejsza niż w podstawówce. Nic nie rośnie, nie dojrzewa, nie przekształca się i tak dalej.  A, że dwie zmarszczki na czole? One dodają elegancji, powiedziałabym. Plus wiele innych ładnych defektów wygląda naprawdę u rok liwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, taki obraz wasz napisał:

Aha, czyli jak dla was wygląd nie jest priorytetem to ok, ale już od nas wymagacie, żeby był?

kobiety mają prawo wymagać wszystkiego za dostęp do ciipy, bo to produkt na który jest olbrzmi popyt i mała podaż permanentnie 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam adoratora mimo,że jestem stara według chłopaków z Kafe😜Fakt,że stary dziadyga pod sześćdziesiąt lat,ale na rachunku ma miliony.Powiedział ostatnio mojej koleżance,że czeka aż mu dam szansę 🤣🤣🤣

Teraz zastanawiam się jak te młode ładne dziewczyny mogą z takimi starymi dziadami,bo są bogaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KittyD napisał:

Teraz zastanawiam się jak te młode ładne dziewczyny mogą z takimi starymi dziadami,bo są bogaci.

Dobra, dobra 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
17 minut temu, Anal Phil napisał:

Dobra, dobra 😎

Dobra,przeszło mi przez myśl na poważnie czy dałabym radę jak policzyłam zera😜

Edytowano przez KittyD
Dopisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×