Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Rym Cym +

Jest tylko jeden powód dla którego PS5 w wersji Pro jest sprzedawana w wersji bez napędu, a ten jest dostępny ale do dokupienia oddzielnie.

Polecane posty

22 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ukryte funkcje w jedynce sam pisałeś a dwójka co ma za potencjał że cieszy się zainteresowaniem wśród tych którzy coś tam przerabiają?

Ja lubię ttt czy t3 albo motorstorm a na ps2 jest co nie wyszła na ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawostka:

karty pamięci w ps2 były zaprojektowane tak, że system mógł je używać jako urządzenia rozruchowe... cel był prosty, w erze braku szerokopasmowego internetu producent planował by aktualizacje udostępniać na płytach dvd i potem nagrywać je na pamięć memory card... oczywiście z wiadomych powodów pomysł szybko porzucono, ale hackerzy odkryli, że kod odpowidzialny za ten proces nadal istnieje w biosie, więc w ten oto sposób powstał najpopularniejszy obecnie jailbreak na ps2 polegający na hackowaniu nie systemu, ale karty pamięci free mcboot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie miał ps2 to bym nie kupił tylko pewnie ps vita tv ale mnie to wyszło 100zl bo w zasadzie wszystko miałem prócz oprogramowania dopieszczonego czyli pendrive używam co kupiłem 16gb 62zl i odkupilem hdd 2,5 45zl bo usb c był do ps3 tam inwestycja 14zl

Tutaj jeszcze pewnie pójdzie na porty bluetooth lub adapter ale to później 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Rym Cym + napisał:

ciekawostka:

karty pamięci w ps2 były zaprojektowane tak, że system mógł je używać jako urządzenia rozruchowe... cel był prosty, w erze braku szerokopasmowego internetu producent planował by aktualizacje udostępniać na płytach dvd i potem nagrywać je na pamięć memory card... oczywiście z wiadomych powodów pomysł szybko porzucono, ale hackerzy odkryli, że kod odpowidzialny za ten proces nadal istnieje w biosie, więc w ten oto sposób powstał najpopularniejszy obecnie jailbreak na ps2 polegający na hackowaniu nie systemu, ale karty pamięci free mcboot.

W kartę pamięci można wklutowac karte sd i odpalac gry w ten sposób xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Rym Cym + napisał:

ciekawostka:

karty pamięci w ps2 były zaprojektowane tak, że system mógł je używać jako urządzenia rozruchowe... cel był prosty, w erze braku szerokopasmowego internetu producent planował by aktualizacje udostępniać na płytach dvd i potem nagrywać je na pamięć memory card... oczywiście z wiadomych powodów pomysł szybko porzucono, ale hackerzy odkryli, że kod odpowidzialny za ten proces nadal istnieje w biosie, więc w ten oto sposób powstał najpopularniejszy obecnie jailbreak na ps2 polegający na hackowaniu nie systemu, ale karty pamięci free mcboot.

H

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Rym Cym + napisał:

free mcboot.

Ja mam wersję no logo która imituje jakby brak przerobki bardzo dawno temu grzebalem w kodzie żeby to zrobić sobie bo mi się nie podobało jak to wygląda fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ponieważ jest bardzo dobry napisał:

U mnie półka gier ps3 oryginalnych 0 pirata😅

Ty w ogóle grasz. W tym wieku się już nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×