Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Czy macie jakieś Sposoby aby wyjść z uzależnienia od seksu

Polecane posty

7 minut temu, Chochlik napisał:

Możliwe, ale bardziej prawdopodobne, że w czasie trwania związku zachowuje się tak, że go nawet przestają lubić. 

Jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Jerry89 napisał:

niby w którym miejscu?

ja wychodze z założenia, ze nie wszystkie panienki na imprezie to korwy. jedna sie nada tylko do wyrochania , ale jak człowiekowi sie poszcześci to moze uda mu sie z jakas nawiązac dłuzsza relacje by ostatecznie byc z nią w związku i niekoniecznie musisz pierwszego dnia jej pchac w tyłek, czy ja musze takie banały tłumaczyć? czytajac to forum mam wrazenie, ze wiekszosc ludzi w ogóle nie zna zycia, tylko siedzi w piwnicy przed komptuerem.

Hm, ciekawe, dlaczego go rzucają... 😄 Klasa człowiek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, selkie napisał:

Hm, ciekawe, dlaczego go rzucają... 😄 Klasa człowiek 😉

ty przeczytaj temat to zrozumiesz dlaczego on nie ma baby i mu lepiej doradz jak tanio podreczna mozna sprowadzic ze sciany wschodniej 😄

np. przez 14 lat chodzenia na imprezy nigdy nie byl trzezwy

 

Edytowano przez sebix libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

ty przeczytaj temat to zrozumiesz dlaczego on nie ma baby i mu lepiej doradz jak tanio podreczna mozna sprowadzic ze sciany wschodniej 😄

np. przez 14 lat chodzenia na imprezy nigdy nie byl trzezwy

Nie znam się na sprowadzaniu kobiet ze ściany wschodniej (ale rzeczywiście ona mają większą tolerancję na picie, bo u nich bardziej piją).

Mój facet też imprezował (czego nie omieszkałeś komentować ze swoimi fantazjami betona ;)), a zawsze miał laski. On po prostu nie jest atrakcyjny, żeby ot tak wyrwać. A żeby poznać w jakichś innych okolicznościach i zauroczyć osobowością, to pewnie nie ma szans, bo jest prostakiem niewyobrażalnym. Może tu tkwi problem. Za brzydki, żeby zaliczyć imprezową pannę, za prostacki, żeby zdobyć bardziej inteligentną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jerry89 napisał:

Jest to naprawdę mega męczące jak w pracy patrzę na atrakcyjne koleżanki to nie mogę się na niczym skupić bo w myślach tylko je bzykam codziennie muszę przynajmniej dwa razy się masturbować bo nie jestem w stanie wytrzymać chciałbym mieć totalną obojętność wobec seksu nie myśleć o tym i nie musieć się masturbować czy jest w ogóle to możliwe tak szczerze jak uważacie

Płatny seksuolog jest. Ciekawe jakbyś normalnego poszedł jakieś tabletki są. Wiem brom obniża potencję, nie za bardzo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, selkie napisał:

Hm, ciekawe, dlaczego go rzucają... 😄 Klasa człowiek 😉

Nie jest w stanie długo udawać normalnego, wychodzi szydło z worka i uciekają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, selkie napisał:

Masz wysokie libido, które jeszcze paradoksalnie podnosisz przez wysiłek fizyczny i sport, podbijając poziom testosteronu codziennie. Jednocześnie nie masz warunków osobistych, by realizować popęd z kobietami, postrzeganymi jako atrakcyjne. Jest to pech i jakiś dramat życiowy rzeczywiście. Wyjścia nie ma, bo statusu swojego raczej nie podniesiesz z tego, co piszesz (a to jest wabik na atrakcyjne pustaki), do prostytutki nie pójdziesz. Czy są środki na obniżenie libido, wątpię, musiałby spaść testosteron, co chyba też zdrowe nie jest.

O dziwo jak na ciebie całkiem sensowna odpowiedź i w punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, sebix libedowsky napisał:

ty przeczytaj temat to zrozumiesz dlaczego on nie ma baby i mu lepiej doradz jak tanio podreczna mozna sprowadzic ze sciany wschodniej 😄

np. przez 14 lat chodzenia na imprezy nigdy nie byl trzezwy

 

Przez całe swoje życie nie Poznałem osoby która miałaby chodzić regularnie do klubu będą trzeźwa Przecież to trzeba być po prostu nienormalnym być trzeźwym w miejscu gdzie wszyscy są po alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Chochlik napisał:

Jego problemem nie jest wysokie libido ani nawet kiepskie warunki fizyczne i spoleczne by realizować się seksualnie. Jego problemem jest lubowanie się w swoim nieszczęściu. On lubi się użalać nad sobą. Nie zamierza i nie chce nic robić. 

Dawno nie przeczytałem większej bzdury no może poza postami tego sebiksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem w klubie. Jeśli idziesz znaleźć tam dziewczynę i to jest dla Ciebie ważne to lepiej nie pij bo będzie Ci łatwiej (chyba że ktoś jest młody, nieśmiały bez doświadczenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sebix libedowsky napisał:

to pijak z kiepska praca a do tego pisior jedyna laska ktora moze byc nim zaintersowana to ta ktora wypasa krowy i chce sie stamtad wyrwac

 

Kiepska praca zgodzę się ale tylko pod kątem finansowym bo reszta cała mi tutaj odpowiada dlatego tu jestem. co do pijaka ludzie w realu mają mnie za abstynenta więc sobie schowaj te gadki w dopę. Ja po prostu patrzę tylko na atrakcyjne kobiety fizycznie mówiłem to wielokrotnie a na takievJestem po prostu za słaby z wyglądu plus Nie mam dużej kasy . PS pisiorem Nie jestem ,ale Jestem bardzo dumny z tego że z całej mocy pi3przę lewactwo i pluje na ryj Każdemu kto oddał głos na partię tuska czyli zapewne na ciebie również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Jerry89 napisał:

O dziwo jak na ciebie całkiem sensowna odpowiedź i w punkt

Włóż sobie w buty uznanie, dla mnie jesteś prymitywem i masz coś z głową (to dziecinne wypieranie się wcześniejszych nicków) 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to przybija i zazdrość bierze że ludzie w tym wieku mogą mieć jeszcze ochotę na bzykanie. Jerry pewnie będziesz się mógł bzykać w wieku 80 a ja pewnie przed 50 nawet z viag rą ledwo dam rady. Jednak se ks jest super bez tego nie ma prawdziwej miłości widzę po sobie nie ma tej całej magii, marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Jerry89 napisał:

Dawno nie przeczytałem większej bzdury no może poza postami tego sebiksa

 

18 minut temu, Jerry89 napisał:

O dziwo jak na ciebie całkiem sensowna odpowiedź i w punkt

Sensowna bo zgodna z wizerunkiem,  który tworzysz? 

Sabotujesz własne życie i nie masz odwagi być szczerym sam z sobą. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, selkie napisał:

Włóż sobie w buty uznanie, dla mnie jesteś prymitywem i masz coś z głową (to dziecinne wypieranie się wcześniejszych nicków) 🙂

Z głową to dla mnie ty masz i sebiks że mi wmawiacie że jestem leżakiem batistutą i jeszcze jakimś ostatnio gościem z jakiegoś tematu to dopiero trzeba mieć nawalone we łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Urmaj napisał:

Mnie to przybija i zazdrość bierze że ludzie w tym wieku mogą mieć jeszcze ochotę na bzykanie. Jerry pewnie będziesz się mógł bzykać w wieku 80 a ja pewnie przed 50 nawet z viag rą ledwo dam rady. Jednak se ks jest super bez tego nie ma prawdziwej miłości widzę po sobie nie ma tej całej magii, marzenia.

Nie rozumiem ale z czym ty masz problem tobie nie staje masz jakieś zaniżony na maksa poziom testosteronu czy o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Chochlik napisał:

 

Sensowna bo zgodna z wizerunkiem,  który tworzysz? 

Sabotujesz własne życie i nie masz odwagi być szczerym sam z sobą. 

 

Ja jestem ze sobą w 100% szczery Nic nie ściemniam nic nie kłamię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Tutaj raczej terapia i odtrucie są potrzebne, bo jest uzależnienie od alkoholu i seksu. Tylko specjaliści, silna wola lub egzorcysmy są wskazane 🧐

Od seksu się zgodzę natomiast dla mnie uzależnienie od alkoholu to jest picie codzienne plus regularne nachlanie się w trupa Ja piję bardzo rzadko i już dawno nie byłem ubity na maksa także Wsadź sobie w dopę te teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jerry89 napisał:

Z głową to dla mnie ty masz i sebiks że mi wmawiacie że jestem leżakiem batistutą i jeszcze jakimś ostatnio gościem z jakiegoś tematu to dopiero trzeba mieć nawalone we łbie

Że leżakiem jesteś to akurat tego nie twierdzili tylko że macie z nim wiele wspólnych zainteresowań.

Edytowano przez E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Że leżakiem jesteś to akurat tego nie twierdzili tylko że macie z nim wiele wspólnych zainteresowań.

Najpierw to w ogóle mi pokaż posty tego gościa bo ja tu nie widzę nikogo takiego o takim nicku a po drugie przeglądam przecież te tematy i ani razu nie spotkałem się z kimś podobnie piszącym do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Jerry89 napisał:

Ja jestem ze sobą w 100% szczery Nic nie ściemniam nic nie kłamię

Mnie nie musisz o tym przekonywać, mi to wisi i zapominam z chwilą zamknięcia karty z forum. 

Najlepiej wszystko weryfikuje praktyka, a to ty tu narzekasz na swoje życie. 😉

Edytowano przez Chochlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jerry89 napisał:

Najpierw to w ogóle mi pokaż posty tego gościa bo ja tu nie widzę nikogo takiego o takim nicku a po drugie przeglądam przecież te tematy i ani razu nie spotkałem się z kimś podobnie piszącym do mnie

Ten co podobnie pisał cały batistuta to go już tutaj nie ma z rok czasu.

A leżak został leżakiem bo miał taki nick x lat temu a teraz ma inne np wszechświat rzeczywistości, ponieważ jest bardzo dobry, ostatnio miał coś z 300 w niku no i ma ten sam Avatar już długo z taka blondynką 

Edytowano przez E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

W jakim wieku? xd

35 i musi codziennie zwalić bo nie wytrzymie. Nawet przed skurczeniem dwa lata temu tak nie miałem.

13 minut temu, Jerry89 napisał:

Z głową to dla mnie ty masz i sebiks że mi wmawiacie że jestem leżakiem batistutą i jeszcze jakimś ostatnio gościem z jakiegoś tematu to dopiero trzeba mieć nawalone we łbie

Mi też selkie wmawiała że jestem kimś innym ona tak już ma

12 minut temu, Jerry89 napisał:

Nie rozumiem ale z czym ty masz problem tobie nie staje masz jakieś zaniżony na maksa poziom testosteronu czy o co chodzi

Mam zaniżony na maksa testosteron w wyniku skurczenia obu ją der prawdopodobnie zapalenie nają drzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Chochlik napisał:

Mnie nie musisz o tym przekonywać, mi to wisi i zapominam z chwilą zamknięcia karty z forum. 

Najlepiej wszystko weryfikuje praktyka, a to ty tu narzekasz na swoje życie. 😉

Ale to że narzekam na swoje życie nie ma nic wspólnego z tym że ściemniam czy nie jestem szczery sam ze sobą i narzekam po prostu pod tym kątem że nie jestem spełniony seksualnie oraz nie mam swojej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Że leżakiem jesteś to akurat tego nie twierdzili tylko że macie z nim wiele wspólnych zainteresowań.

Ja twierdzę, że jesteś ...ym ćpunem. Nikt normalny amfy nie lubi. xD

I jeszcze 2 dzieci. DNO KOMPLETNE, odpalam telefon do twojego dzielnicowego xD

Edytowano przez moon_official

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Jerry89 napisał:

Od seksu się zgodzę natomiast dla mnie uzależnienie od alkoholu to jest picie codzienne plus regularne nachlanie się w trupa Ja piję bardzo rzadko i już dawno nie byłem ubity na maksa także Wsadź sobie w dopę te teksty

Przecież ty tylko piszesz o piciu, braku kasy, waleniu konia i non stop narzekasz. Pokochaj siebie, zrób porządek w głowie, wtedy na pewno ktoś bliski się znajdzie trollu 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×