Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Opowiem Wam straszną historię sprzed chwili..

Polecane posty

1 minutę temu, kiii napisał:

 Nie. Profil jej co pisze uczyła się korespondencyjnie. Chora jest tłumaczyło nie miała styczności z ròwnolalarkami.

Masz córkę chyba sama wiesz jak młodzież bardziej obcykana od ciebie, nie jedno nauczyli 

Mam tylko obcykanego syna 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, przewr(l)otna napisał:

Mam tylko obcykanego syna 😁

Masz koleżanki w rodzinie chyba wiesz jak wygląda. Jakby była odizolowana. Jedynie co wie to z książek tam zawsze jest koloryzowane aby była ciekawa.

Edytowano przez kiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, przewr(l)otna napisał:

Mam tylko obcykanego syna 😁

Wdał się w matkę?  😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co w tym dziwnego , że typ który miał kogoś chciał z nią kręcić na boku i okazał się chorobliwie zazdrosny , a później spotkała go karma. I dlaczego ktoś miałby się nie cieszyć z tego jak skończył. Bo raczej równie dobrze można się cieszyć z końca nаzistów wbrew durnemu powiedzeniu, że o zmarłych źle się nie mówi. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

A co w tym dziwnego , że typ który miał kogoś chciał z nią kręcić na boku i okazał się chorobliwie zazdrosny , a później spotkała go karma. I dlaczego ktoś miałby się nie cieszyć z tego jak skończył. Bo raczej równie dobrze można się cieszyć z końca nаzistów wbrew durnemu powiedzeniu, że o zmarłych źle się nie mówi. 😁

Nie chodzi o to, nawet niema najmniejszego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopak jakieś zjawisko wyjątkowe, jak popatrzy a jak dotknie oj oj coś będzie albo i nie będzie.

Edytowano przez kiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Poza tym życie lubi dawać lekcje za cieszenie się cudzym nieszczęściem. Zapamiętaj to sobie. I to niekoniecznie dotknie ciebie bezpośrednio ale będziesz żałować. 

A czy tobie ktoś zabrania jak nie przebierasz w słowach jeżeli chodzi o nienawiść do ludzi no właśnie. To daj się chociaż nacieszyć że karma kogoś spotkała już nie bądź takim egoistą 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gretta_ napisał:

Wdał się w matkę?  😜

Nie. Ja jestem ciamciaramcia pozbawiona spontaniczności 🤣 

Po mamuni ma ciemne oczka i uśmiech 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi na myśl przychodzi chora była nie mogła tak normalnie chodzić do szkoły, z chłopakami nawet piłę pograć. Nawet chłopaki goniły ja jak to w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Poza tym życie lubi dawać lekcje za cieszenie się cudzym nieszczęściem. Zapamiętaj to sobie. I to niekoniecznie dotknie ciebie bezpośrednio ale będziesz żałować. 

Wiem o tym nic z tych spraw. Nie podzielasz mojego zdania, ty tak samo mas w rodzinie dziewuchy koleżanki które mają córki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

A czy tobie ktoś zabrania jak nie przebierasz w słowach jeżeli chodzi o nienawiść do ludzi no właśnie. To daj się chociaż nacieszyć że karma kogoś spotkała już nie bądź takim egoistą 😄

Ty jesteś specjalista od cieszenia się tym że ktoś jest kaleka albo że go ojciec molestowal czy gwałcił. Poza tym ja z toba nie rozmawiam bo to nie mój poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Niburdiama napisał:

I pomysłałam sobie: całe szczeście, że nie ja wyszlam przypadkiem za niego za mąż 😎 i to nie mój problem 😎

Serio?? Kim trzeba być żeby tak zareagować? Potworem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Ty jesteś specjalista od cieszenia się tym że ktoś jest kaleka albo że go ojciec molestowal czy gwałcił. Poza tym ja z toba nie rozmawiam bo to nie mój poziom.

Ale ja się nie cieszę z krzywdy ludzi którzy są dobrzy z natury tylko że kogoś karma spotkała za złe uczynki co jest całkowicie normalne. 

A jaki to jest twój poziom bluzgi i mowa nienawiści żeby odreagować to udane życie które masz 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Wystarczy byc narcyzem.

Poza tym dlaczego ktoś miałby ci dobrze życzyć i jakoś nie przekonują mnie twoje argumenty, bo czy komukolwiek pomogłaś i nie szkalowałaś no właśnie. Poza tym był moment że bana miałaś codziennie za wyzywienie od kalek już pomijając twoje liczne patologiczne zachowania 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Poza tym dlaczego ktoś miałby ci dobrze życzyć i jakoś nie przekonują mnie twoje argumenty, bo czy komukolwiek pomogłaś i nie szkalowałaś no właśnie. Poza tym był moment że bana miałaś codziennie za wyzywienie od kalek już pomijając twoje liczne patologiczne zachowania 😁 

Ale co ty tak przezywasz jelopie. Czy ja czegokolwiek oczekuje od ludzi tutaj ze tak przezywasz. Kto mnie lubi ten mnie lubi a innych przekonywać nie zamierzam do siebie bo to nigdy nie leżało w kręgu moich zainteresowań. Skoncz sie popisywać Przed klitusiowa moim kosztem. Ona doskonale widzi jaki z ciebie patol ale brnie w swoje fantazje o człowieku promyku. Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Nemesio Cervantes napisał:

facet nie mógł zniesc że jeździsz za darmoche na koszt kolegi, to normalne, kazdy facet też by chciał nie płacić za bilety

masakra..białaczka to najgorszy rak.

Powiem Ci szokujace jak to losy ludzi sie ukladaja. Kiedys ja chcial zdradzac, a tu teraz jego zona wyglada jak milion dolarow, widac intensywnie uczeszcza do kosmetyczki i prosze bardzo...pewnie komus wpadnie w oko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Nemesio Cervantes napisał:

bool doopy jak sie patrzy :classic_biggrin: ...dawanie nibu atencji to sama przyjemnosc, bo ona jest FAJNA. sprawdz sobie w słowniku co to znaczy...

Dzięki 🤗😘 to miłe 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Chochlik napisał:

Tak, ale oni interesuja się i zabiegają tak platonicznie. Niech będzie, że nie znam życia 😉 ale faceci nie adorują platonicznie od czasów rycerzy i ich dam serca 😉

Nimbusia kojarzy mi się z babką w wełnianej długiej spódnicy i bluzce z żabotem 😂

Poniekąd tak jest mentalnie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Chochlik napisał:

Do tego starą panną i dziewicą 😉

Zapomniałyście dodać: zdziwaczałą 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Zapomniałyście dodać: zdziwaczałą 😁

Akurat tu za normalnych nie ma, to hipokryzją byłoby to wytykać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, przewr(l)otna napisał:

Jesteś bez serca.

Po prostu jestem sobą. Jednak mam farta w życiu, że mnie to omineło i nie brnęlam w ta znajomosc. Uff 😎

Nie sadze, że ty bys chciala byc na miejscu tej zony wiec daruj sobie te krokodyle łzy 👋

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Soł? Kreujesz się na wielce empatyczna a jakieś historie sprzed lat wyciągasz jakby miały jakieś znaczenie. I jeszcze cudza choroba cie cieszy. Slabe. 

Dzisiaj sie dowiedziałam, bo spotkałam jego żonę. Ale jak juz wspomniałam - na szczescie to nie moj problem. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Ale co ty tak przezywasz jelopie. Czy ja czegokolwiek oczekuje od ludzi tutaj ze tak przezywasz. Kto mnie lubi ten mnie lubi a innych przekonywać nie zamierzam do siebie bo to nigdy nie leżało w kręgu moich zainteresowań. Skoncz sie popisywać Przed klitusiowa moim kosztem. Ona doskonale widzi jaki z ciebie patol ale brnie w swoje fantazje o człowieku promyku. Nara

Kto cię lubi poniosło cię teraz.😁Poza tym lubię obnażać takich pozerków i toksyków jak ty , bo zawsze wtedy bluzgają co utwierdza mnie w przekonaniu jak celne były moje tezy. Poza tym nie manipuluj bo już nikt się na to nie nabiera, ponieważ każdy widział jaka patola z ciebie wychodziła jak ci ciśnienie puściło 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Dzisiaj sie dowiedziałam, bo spotkałam jego żonę. Ale jak juz wspomniałam - na szczescie to nie moj problem. 😎

Mój tym bardziej. Więc po co sie powtarzasz. Kogo to obchodzi dziewczyno. Każdy ma historie z ludźmi z których się cieszy ze oni zniknęli niczym fart na wietrze soł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Poza tym życie lubi dawać lekcje za cieszenie się cudzym nieszczęściem. Zapamiętaj to sobie. I to niekoniecznie dotknie ciebie bezpośrednio ale będziesz żałować. 

A dlaczego mialabym sie z tego cieszyc? Przeciez wyraznie pisze, ze nie obchodzi mnie to = nie moj problem. Umiesz czytac ze zrozumieniem? 

Mam rozumiec, ze piszesz z autopsji ze cieszylas sie cudzym nieszczesciem i cie dotknelo i teraz ku przestrodze piszesz innym? Daruj sobie juz te zlosliwosci, bo sa coraz bardziej zalosne. A jak temat cie nie intetesuje to zabierz swoje towarzystwo do topiku o najbrzydszych ludziach i baj. Nie bede za wami tesknic 🖐😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Kto cię lubi poniosło cię teraz.😁Poza tym lubię obnażać takich pozerków i toksyków jak ty , bo zawsze wtedy bluzgają co utwierdza mnie w przekonaniu jak celne były moje tezy. Poza tym nie manipuluj bo już nikt się na to nie nabiera, ponieważ każdy widział jaka patola z ciebie wychodziła jak ci ciśnienie puściło 😄

Haha kopiuj wklej zawsze te same teksty. Tobie się wydaje że jesteś bystry a robisz z siebie dėbila z którego moje ajkju ma beke. Haha. I nibusia myśli to samo co ja. Czytam w jej myślach od dawna więc wiem. Ale pocieszaj się dalej ze znalazłeś psiapsi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Niburdiama napisał:

Po prostu jestem sobą. Jednak mam farta w życiu, że mnie to omineło i nie brnęlam w ta znajomosc. Uff 😎

Nie sadze, że ty bys chciala byc na miejscu tej zony wiec daruj sobie te krokodyle łzy 👋

Pewno, że nie.

Mama mi prawie na dłoniach umarła na raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Poza tym życie lubi dawać lekcje za cieszenie się cudzym nieszczęściem. Zapamiętaj to sobie. I to niekoniecznie dotknie ciebie bezpośrednio ale będziesz żałować. 

podaj mi choc 1 powod dlaczego mialabym wylewac krokodyle lzy? 

Ja mu nie zyczylam choroby i nie zalezy to ode mnie, nie mam na to wplywu 🖐😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Kto cię lubi poniosło cię teraz.😁Poza tym lubię obnażać takich pozerków i toksyków jak ty , bo zawsze wtedy bluzgają co utwierdza mnie w przekonaniu jak celne były moje tezy. Poza tym nie manipuluj bo już nikt się na to nie nabiera, ponieważ każdy widział jaka patola z ciebie wychodziła jak ci ciśnienie puściło 😄

Haha kopiuj wklej zawsze te same teksty. Tobie się wydaje że jesteś bystry a robisz z siebie dėbila z którego moje ajkju ma beke. Haha. I nibusia myśli to samo co ja. Czytam w jej myślach od dawna więc wiem. Ale pocieszaj się dalej ze znalazłeś psiapsi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×