Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Dziewczyny jak byście zareagowały gdyby wasz kolega, którego lubicie

Polecane posty

1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

Po pierwsze to jest blad poznawczy co tu uorawiasz, po drugie, i co z tego? Malo to jest dzieci w domach dziecka czekajacych na dom?

nie jest błąd poznawczy. tylko to idzie etapami. Wielka Brytania, Kanada, USA itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jerry89 napisał:

Ty sobie nawet nie wyobrażasz jak takie dziecko by miało potem prz3sr@ne w życiu

już nawet nie o to chodzi ale też i o wzorce. wzorzec męski i wzorzec kobiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

I chcesz żeby takie dziecko miało później skrzywioną psychikę jak się naogląda jak tatuś drugiego tatusia pcha w tyłek ?aby później się z niego śmiali w szkole że ma dwóch tatusiów ?Ty sobie nawet nie wyobrażasz jak takie dziecko by miało potem prz3sr@ne w życiu

A czemu zakladasz, ze dzieci ogladaja rodzicow uprawiajacych seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Jest to tak samo chamskie i nieprzyjemne.

Już ci napisała koleżanka Hebe że wcale nie jest to chamskie i nie jest nieprzyjemne. Ja również Spotykałem  w życiu  koleżanki które traktowały to zupełnie w żartach a wręcz im się to podobały bo czuły wtedy taką jakby bliższą więź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jerry89 napisał:

Uważam że dobrze jest jak jest. Denerwuje mnie to że mniejszości na siłę chcą zmieniać prawo i konstytucję bo mają taki widzimisię, może niech jeszcze p3dofile się zmówią ze sobą I stworzą marsze aby mogli legalnie podrywać dzieci? Albo zoofile. Nie i tyle.

Ja uważam że nie powinni wprowadzać żadnych związków partnerskich, powinni po prostu pozwolić im brać śluby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kris888 napisał:

nie jest błąd poznawczy. tylko to idzie etapami. Wielka Brytania, Kanada, USA itd.

No, do Polski tez w koncu przyjdzie, szkoda, ze tak pozno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jerry89 napisał:

Już ci napisała koleżanka Hebe że wcale nie jest to chamskie i nie jest nieprzyjemne. Ja również Spotykałem  w życiu  koleżanki które traktowały to zupełnie w żartach a wręcz im się to podobały bo czuły wtedy taką jakby bliższą więź

Dla wiekszosci kobiet jest, dlatego zaciekawilo mnie gdzie sa jej granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

A czemu zakladasz, ze dzieci ogladaja rodzicow uprawiajacych seks?

Aha bo dziecko , które ma już 12+ i widzi jak dwóch panow się przytula w jednym łóżku to nie wie co oni też tam robią? Już pomijam falt, że chyba większość dzieciakow chociaz raz w życiu przez przypadek, niechacy itp nakrylo rodzicow na seksie typowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kris888 napisał:

już nawet nie o to chodzi ale też i o wzorce. wzorzec męski i wzorzec kobiecy.

Juz teraz duzo dzieci zyje w rodzinach gejowskich bez uregulowanej sytuacji prawnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kris888 napisał:

już nawet nie o to chodzi ale też i o wzorce. wzorzec męski i wzorzec kobiecy.

A w domu dziecka maja te wzorce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żaba Monìka napisał:

Juz teraz duzo dzieci zyje w rodzinach gejowskich bez uregulowanej sytuacji prawnej.

Chyba w twoich snach albo w przysłowiowej Holandii Bo w Polsce raczej takiej patologii jeszcze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie malych polakow to powinien byc zakaz adopcji dla kogokolwiek. powinno sie adoptowac dzieci z afryki w ich miejsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

Aha bo dziecko , które ma już 12+ i widzi jak dwóch panow się przytula w jednym łóżku to nie wie co oni też tam robią? Już pomijam falt, że chyba większość dzieciakow chociaz raz w życiu przez przypadek, niechacy itp nakrylo rodzicow na seksie typowym

Tak samo jak dzieci, ktore widza mame i tate w łozku. Co nie znacza, ze ktos sie chce wdawac w szczegoly chocby w wyobrazni. Ani ze rodzice robia to przy nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

A w domu dziecka maja te wzorce?

myślę że tak. np w rodzinnych domach dziecka (tak, są takie w Polsce, nie wiem jak tam w Wielkiej Brytanii czy coś takiego funkcjonuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

Chyba w twoich snach albo w przysłowiowej Holandii Bo w Polsce raczej takiej patologii jeszcze nie ma

Oczywiscie, ze sa. Ludzie nie moga sie hajtac, ale moga razem życ takze z dziecmi jednego z partnerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra ja spadam

dobrej nocki wszystkim 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kris888 napisał:

myślę że tak. np w rodzinnych domach dziecka (tak, są takie w Polsce, nie wiem jak tam w Wielkiej Brytanii czy coś takiego funkcjonuje)

Ale nie wszystkie dzieci sa w rodzinnych domach dziecka. Piza tym takie domy nigdy nie sa prawdziwym domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

Tak samo jak dzieci, ktore widza mame i tate w łozku. Co nie znacza, ze ktos sie chce wdawac w szczegoly chocby w wyobrazni. Ani ze rodzice robia to przy nich.

Ale jak dziecko widzi że jego tata z mamą Leżą w łóżku to jest naturalne i normalne choćby przez pryzmat tego że wszyscy jego Znajomi też mają rodziców natomiast w sytuacji kiedy widziałby na filmach że Kobieta z mężczyzną to normalny związek że wśród jego kolegów każdy z nich ma mamy i tatę a on by miał dwóch tatusiów to mógłby wpaść w taką depresję zakłopotanie oraz wstyd że mógłby popełnić zwyczajnie sam0b0jstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Oczywiscie, ze sa. Ludzie nie moga sie hajtac, ale moga razem życ takze z dziecmi jednego z partnerow.

Mówisz o jakieś marginalnych przypadkach o których nikt nawet nie wie Obstawiam że jest to tak częste jak wygrana w totolotka przez kogoś więc dajmy spokój lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Jerry89 napisał:

Już ci napisała koleżanka Hebe że wcale nie jest to chamskie i nie jest nieprzyjemne. Ja również Spotykałem  w życiu  koleżanki które traktowały to zupełnie w żartach a wręcz im się to podobały bo czuły wtedy taką jakby bliższą więź

Niezła patola 😄 Karyny spod żabki

Edytowano przez malowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, malowany napisał:

Niezła patola 😄 Karyny spod żabki

Wręcz przeciwnie atrakcyjne laski które dla większości przeciętnych facetów są nieosiągalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Jerry89 napisał:

Ale jak dziecko widzi że jego tata z mamą Leżą w łóżku to jest naturalne i normalne choćby przez pryzmat tego że wszyscy jego Znajomi też mają rodziców natomiast w sytuacji kiedy widziałby na filmach że Kobieta z mężczyzną to normalny związek że wśród jego kolegów każdy z nich ma mamy i tatę a on by miał dwóch tatusiów to mógłby wpaść w taką depresję zakłopotanie oraz wstyd że mógłby popełnić zwyczajnie sam0b0jstwo.

Dla dziecka jest to normalne dopoki inni nie zaczna mu wmawiac, ze to cos dziwnego. Gdyby bylo wiecej takich przypadkow i nie bylo nagonki na gejow to dziecko uwazaloby to za cos naturalnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Jerry89 napisał:

Mówisz o jakieś marginalnych przypadkach o których nikt nawet nie wie Obstawiam że jest to tak częste jak wygrana w totolotka przez kogoś więc dajmy spokój lepiej

W Polsce podobno jest 50 tys takich rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Dla dziecka jest to normalne dopoki inni nie zaczna mu wmawiac, ze to cos dziwnego. Gdyby bylo wiecej takich przypadkow i nie bylo nagonki na gejow to dziecko uwazaloby to za cos naturalnego. 

Dla dziecka związek osób tej samej płci jest nienormalny dopóki inni nie zaczną mu wmawiać że jest normalny. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Po pierwsze to jest blad poznawczy co tu uorawiasz, po drugie, i co z tego? Malo to jest dzieci w domach dziecka czekajacych na dom?

Mało to surogatek które można wykorzystać do handlu ludźmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Żaba Monìka napisał:

W Polsce podobno jest 50 tys takich rodzin.

I obecnie pewnie z 40 mln ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Hebee napisał:

Dla dziecka związek osób tej samej płci jest nienormalny dopóki inni nie zaczną mu wmawiać że jest normalny. 

Nie, dzieci ucza sie norm spolecznych od doroslych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Dumbino napisał:

I obecnie pewnie z 40 mln ludzi.

Czyli nieuregulowana sytuacja prawna 50 tys dzieci jest niewazna w zwiazku z tym czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Nie, dzieci ucza sie norm spolecznych od doroslych.

A dorośli mogą uczyć prawdy albo wciskać kit. Ani z 2 jajników, ani z 2 plemników nie będzie człowieka, to i taki związek nie jest normalny. Nie po to nasz gatunek wyewoluował w postaci 2 płci, których przedstawiciele się łączą bo czują do siebie pociąg seksualny zakodowany w genach ku przedłużeniu gatunku. To główny cel tego pociągu, tak jak głównym celem męskich i żeńskich organów płciowych jest kopulacja, zaś odbytu oddawanie stolca, nie służy on do wkładania tam czegoś, tak jak poch.wa nie jest stworzona przez naturę do wkładania tam czego innego jak peni.s. Odchylenia od praw biologii, natury mają miejsce, ale to nie oznacza, że będą normą, a zawsze zboczeniem, choćby jakaś ideologia zakłamywała rzeczywistośc i tej prawdy należy uczuć dzieci.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×