Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Dziewczyny jak byście zareagowały gdyby wasz kolega, którego lubicie

Polecane posty

2 minuty temu, Hebee napisał:

A dorośli mogą uczyć prawdy albo wciskać kit. Ani z 2 jajników, ani z 2 plemników nie będzie człowieka, to i taki związek nie jest normalny. Nie po to nasz gatunek wyewoluował w postaci 2 płci, których przedstawiciele się łączą bo czują do siebie pociąg seksualny zakodowany w genach ku przedłużeniu gatunku. To główny cel tego pociągu, tak jak głównym celem męskich i żeńskich organów płciowych jest kopulacja, zaś odbytu oddawanie stolca, nie służy on do wkładania tam czegoś, tak jak poch.wa nie jest stworzona przez naturę do wkładania tam czego innego jak peni.s. Odchylenia od praw biologii, natury mają miejsce, ale to nie oznacza, że będą normą, a zawsze zboczeniem, choćby jakaś ideologia zakłamywała rzeczywistośc i tej prawdy należy uczuć dzieci.

Jesli juz jestes taka naturalistka to powiedz mi po co w takim razie mamy strefy erogenne w odbycie? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Jesli juz jestes taka naturalistka to powiedz mi po co w takim razie mamy strefy erogenne w odbycie? 😄

Czy to przeczy temu co pisałam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Jesli juz jestes taka naturalistka to powiedz mi po co w takim razie mamy strefy erogenne w odbycie? 😄

No trzeba przyznać że jeśli chodzi o kobiety to natura tu się nie popisała 🙂 można by rzec że lekko ją poniosło 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Tak.

To naucz się czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Wiesz że się jeszcze kiedyś też nad tym zastanawiałam.

A zastanawiałaś się może nad produkcją amfy w piwnicy? 😉 Będzie na pewno lepszej jakości niż ta, za którą przepłacasz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Wiesz że się jeszcze kiedyś też nad tym zastanawiałam.

Albo po co męzczyznom sutki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

Albo po co męzczyznom sutki. 

Co do stref erogennych w doopie, Elcia powinna być ekspertem. Zapytaj o jej byłego faceta i mefedron, proszę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Hebee napisał:

To naucz się czytać ze zrozumieniem.

Zrozumialam.

Rodzina nie sluzy tylko po to, zeby sie rozmnazac. A seks tez mozna uprawiac dla samej przyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Żaba Monìka napisał:

W Polsce podobno jest 50 tys takich rodzin.

Ciekawe skąd masz takie dane bo idę do zakład że w życiu o czymś takim nie słyszałaś od żadnego znajomego i nie znasz takich przypadków osobiście przecież dla takiego dziecka to by była trauma oraz wskazanie go na wyśmiewanie przez całe dzieciństwo nie da się zrobić większej krzywdy dziecku jak właśnie coś takiego Już sobie wyobrażam reakcja jego środowiska Przecież on by nie miał życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Zrozumialam.

Rodzina nie sluzy tylko po to, zeby sie rozmnazac. A seks tez mozna uprawiac dla samej przyjemnosci.

Ten Twój post jest dowodem na to, że nie zrozumiałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Jesli juz jestes taka naturalistka to powiedz mi po co w takim razie mamy strefy erogenne w odbycie? 😄

No nie wiem która kobieta lubi anal Tylko tak szczerze wielokrotnie się o to pytałem różnych czasami próbowałem to ze swoimi nigdy żadna nie powiedziała że to lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

Ciekawe skąd masz takie dane bo idę do zakład że w życiu o czymś takim nie słyszałaś od żadnego znajomego i nie znasz takich przypadków osobiście przecież dla takiego dziecka to by była trauma oraz wskazanie go na wyśmiewanie przez całe dzieciństwo nie da się zrobić większej krzywdy dziecku jak właśnie coś takiego Już sobie wyobrażam reakcja jego środowiska Przecież on by nie miał życia

Nie oceniam swiata po wlasnym podworku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hebee napisał:

Ten Twój post jest dowodem na to, że nie zrozumiałaś.

To wytlumacz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jerry89 napisał:

No nie wiem która kobieta lubi anal Tylko tak szczerze wielokrotnie się o to pytałem różnych czasami próbowałem to ze swoimi nigdy żadna nie powiedziała że to lubi

A ty wiesz że to faceci mają punkt G w odbycie? xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jerry89 napisał:

No nie wiem która kobieta lubi anal Tylko tak szczerze wielokrotnie się o to pytałem różnych czasami próbowałem to ze swoimi nigdy żadna nie powiedziała że to lubi

Z Toba to kobiety chyba w ogole nie lubia seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

To wytlumacz lepiej.

Dlaczego ja mam tłumaczyć coś co zrozumie ktoś, kto umie czytać ze zrozumieniem, a nie Ty nauczyć się tak czytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hebee napisał:

Dlaczego ja mam tłumaczyć coś co zrozumie ktoś, kto umie czytać ze zrozumieniem, a nie Ty nauczyć się tak czytać?

Mi nie zalezy zeby Cie zrozumiec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

Mi nie zalezy zeby Cie zrozumiec. 

 

9 minut temu, Żaba Monìka napisał:

To wytlumacz lepiej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Jałowa dyskusja.

Kto powiedział, że to była dyskusja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jerry89 napisał:

oj gejku, w ogóle mi ciebie nie szkoda 🙂  boisz się wyjść na ulice, boisz się pójść na stadion, twoim podwórkiem to forum przegrywów, a do tego nasza konstytucja zabrania ci legalnie się pruć w tyłek z facetem 😄 i dobrze! nigdy to nie nastąpi, wypad do holandi dewiancie

a czego mam sie batistuta bać ?

bać to sie mozna isc w szaliku widzewa na zylete a nie na mecz gdzie głownie janusze ze swoimi bombelkami od malego ich wciagaja w stadionowa hołotę i podchmielone typki po 4packu jak ty od ktorych smeirdzi piwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a zaraz przeciez batistuta byl z argentyny i pewnie gral w river plate a ty masz na nowym nicku ich herb ale w ogole nie jestes przeciez batistutą i nie lizesz stóp 😄

ale ty jestes tepy zaprzeczasz mimo ze masz de facto awatar jako kontunuacje poprzedniego nicku

zgadlem to koszulka river plate i batistuta tam zaczynal kariere ?

typowy pisior zlapieszz go za reke to powie ze nie jego reka

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

W twojej piwnicy? A nie wiem nie wiem, za daleko trochę 

Jakiejś piwnicy, doktor siurek będzie nadzorował, żeby nic nie wybuchło xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

a zaraz przeciez batistuta byl z argentyny i pewnie gral w river plate a ty masz na nowym nicku ich herb ale w ogole nie jestes przeciez batistutą i nie lizesz stóp 😄

ale ty jestes tepy zaprzeczasz mimo ze masz de facto awatar jako kontunuacje poprzedniego nicku

zgadlem to koszulka river plate i batistuta tam zaczynal kariere ?

typowy pisior zlapieszz go za reke to powie ze nie jego reka

 

pamiętam tego neidorozwoja, starsznie ckliwy pijaczyna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jerry89 napisał:

skąd tekst o stopkarzu skoro nigdy nie napisalem posta o tym? to mnie wciąż zadziwia, dodaj ze jestem lezakiem, batistusa, polko i blokerem 😄 narazie tych postaci doczekałem się jako ja 😉 pewnie jeszcze miesiąc i będę tutaj 3/4 forum, IM A LEGEND !

😄 ale beka co za zaklamany pisiorek w ogole nie ejst batistuta ma w awatarze herb river plate chodzi na mecze  ale nie wie kto to batistuta 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, impotenti napisał:

pamiętam tego neidorozwoja, starsznie ckliwy pijaczyna 

to na bank on wpisz sobie river plate herb i masz jego awatar zaloze sie ze batustuta tam gral bo byl argentynczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×