Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Nie napisałam tu nigdy ani jednego negatywnego

Polecane posty

komentarza na temat wrzucanych zdjec twarzy, kulasów, wygladu pokoju itd. A Ty? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak dziewczyna zakonczyła edukacje na obowiazkowej szkole i wyszla za maż, byle ktoś utrzymywał albo co gorsza nie wyszla za maż, tylko jak to mawia szcześliwy żonkoś - została wychłeptana to nie ma sie co dziwić, że czyjes kulasy przeszkadzają i pragnie tylko komuś zepsuć humor wychodzac z zalozenia, ze czemu ktos ma miec lepiej w życiu niz ona 😎

Moja wada jest bezporedniosc - po prostu mowie ludziom wprost co o nich mysle i za te prawde ktora boli mnie nie lubia 😎

Ale co mnie to obchodzi, ze zacytuje tu kogos z forum: nie deklarowalam przyjazni, a wiec zdanie takich osob jest dla mnie niczym brzeczenie os 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Widzę, że sama ze sobą zaczynasz gadać jak Leżak 😆

3...2...1...zaraz wjedzie Szajka Carine i sie zacznie...😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Widzę, że sama ze sobą zaczynasz gadać jak Leżak 😆

Jak tego nie widzisz co wyprawiają to założ musztardówki 🤣

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Niburdiama napisał:

komentarza na temat wrzucanych zdjec twarzy, kulasów, wygladu pokoju itd. A Ty? 😎

Ja też nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, przewr(l)otna napisał:

Ja też nie. 

Z tego nicku nie napisalas 🤣

Chyba poszukam sobie do pary brzuchatego Telesfora, żeby się nie wyróżniać 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche sie spietrały i przyczaiły, ale pulsujaca żyłka do wieczora spowoduje, że i tak wlezą tu niczym rozjuszone szerszenie 🤣sa takie przewidywalne 👋😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Z tego nicku nie napisalas 🤣

Chyba poszukam sobie do pary brzuchatego Telesfora, żeby się nie wyróżniać 😎

A z którego napisałam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze pochwalisz sie extra mężem, ktory musi klasc sie na podlodze, zeby zawiazać buty przed wyjsciem do bieda pracy by kupic podpaski, zebys mogla bajdurzyc na forum codziennie po 8 godzin? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Moze pochwalisz sie extra mężem, ktory musi klasc sie na podlodze, zeby zawiazać buty przed wyjsciem do bieda pracy by kupic podpaski, zebys mogla bajdurzyc na forum codziennie po 8 godzin? 🤣

Uuu czyżby cos negatywnego? Nibumbusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Moze pochwalisz sie extra mężem, ktory musi klasc sie na podlodze, zeby zawiazać buty przed wyjsciem do bieda pracy by kupic podpaski, zebys mogla bajdurzyc na forum codziennie po 8 godzin? 🤣

W sumie to piszesz negatywne rzeczy choc moze rzeczywiscie nie pod zdjeciem. Ale nie wiem czy to jakas roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Moze pochwalisz sie extra mężem, ktory musi klasc sie na podlodze, zeby zawiazać buty przed wyjsciem do bieda pracy by kupic podpaski, zebys mogla bajdurzyc na forum codziennie po 8 godzin? 🤣

A podobnież uważasz się za kogoś kto stoi ponad takie "zagrywki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staram się nie (zdarzało mi się), szczególnie, że ludzie tu często pokazują jako normę rzeczy, które mnie szokują, jeśli chodzi o wygląd siebie, czy domu, nawet ci niby normalni, co mi uświadamia, że norma tutaj to pojęcie względne. Ostatnio mi mignęła fotka, która mnie wprawiła w szok, a wstawiła ją osoba uważana za normika/normiczkę (nie podam specjalnie nawet płci), że tak ma to raz, ale że to pokazuje, to znaczy, że uważa, że to jest do pokazywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niburdiama napisał:

komentarza na temat wrzucanych zdjec twarzy, kulasów, wygladu pokoju itd. A Ty? 😎

Ogólnie tutaj wrzucają ale nie swoje zdjęcia.

Co do wyglądu jak jest koślawa nie nie struga Bòg wie co, tylko niech se weźmie koślawego.

Jak ma problemy z głową  tutaj ma duży wybòr tak samo. Gruba przecież też znajdzie grubasòw.

Ogólnie powinno sobie dobierać wspòłmiernie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, selkie napisał:

Staram się nie (zdarzało mi się), szczególnie, że ludzie tu często pokazują jako normę rzeczy, które mnie szokują, jeśli chodzi o wygląd siebie, czy domu, nawet ci niby normalni, co mi uświadamia, że norma tutaj to pojęcie względne. Ostatnio mi mignęła fotka, która mnie wprawiła w szok, a wstawiła ją osoba uważana za normika/normiczkę (nie podam specjalnie nawet płci), że tak ma to raz, ale że to pokazuje, to znaczy, że uważa, że to jest do pokazywania.

Masz konto króliczek tak samo zapewne jesteś pomylona jak większośc.

Inaczej było nie nadrabiała wpisem dużo brakuje. Ktoś ma ma za dużo, więc po co komentować jak ktoś jest taki z oczywistych względòw. Większosć przedstawia jako damesy a smròd niemiłosnierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kiii napisał:

Masz konto króliczek tak samo zapewne jesteś pomylona jak większośc.

Inaczej było nie nadrabiała wpisem dużo brakuje. Ktoś ma ma za dużo, więc po co komentować jak ktoś jest taki z oczywistych względòw. Większosć przedstawia jako damesy a smròd niemiłosnierny.

Mam konto Zły Króliczek, nie widzę związku z resztą.

Prosiłam, żebyś mnie nie  cytował, gdyż uważam, że jesteś upośledzony umysłowo oraz wyjątkowo prymitywny i nie rozumiem większości twoich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niburdiama napisał:

komentarza na temat wrzucanych zdjec twarzy, kulasów, wygladu pokoju itd. A Ty? 😎

ja też nie...natomiast z dzika satysfakcją lubie punktować karynki, księżniczki z blokowiska i wściekłe femcele które winią facetów za swoją sympatie do kotów....

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, selkie napisał:

Mam konto Zły Króliczek, nie widzę związku z resztą.

Prosiłam, żebyś mnie nie  cytował, gdyż uważam, że jesteś upośledzony umysłowo oraz wyjątkowo prymitywny i nie rozumiem większości twoich postów.

Jak byś była tak jak piszesz, nie musiała nadrabiać czyimś nieszczęciem.  Oczywiście każdy zasługuje na to co sam robi,.są ludzie nie poradni, z własnego wyboru albo głowy czy choroby. Nie widzą ròznicy. Jak jesteś ładna masz pracę kasę normalne życie helo. chcesz się wyròznic np od upoślaka czym śię ròznisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nemesio Cervantes napisał:

ja też nie...natomiast z dzika satysfakcją lubie punktować karynki, księżniczki z blokowiska i wściekłe femcele które winią facetów za swoją sympatie do kotów....

Masz coś do kotów? 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kiii napisał:

Jak byś była tak jak piszesz, nie musiała nadrabiać czyimś nieszczęciem.  Oczywiście każdy zasługuje na to co sam robi,.są ludzie nie poradni, z własnego wyboru albo głowy czy choroby. Nie widzą ròznicy. Jak jesteś ładna masz pracę kasę normalne życie helo. chcesz się wyròznic np od upoślaka czym śię ròznisz.

Ja nie rozumieć niestety 😵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, selkie napisał:

Ja nie rozumieć niestety 😵

Rozumiesz nie ròznisz od tych co wywyzszasz kreując niby masz lepiej. Osoba co ma lepiej nie musi o tym pisać bo ma . Ty masz tak samo jak większosc co krytykujesz.

Edytowano przez kiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kreować to co się nie ma ja jezdzę Bugatti wy nie itd. Masz zapewne nogi i na piechotę chodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kiii napisał:

Rozumiesz nie ròznisz od tych co wywyzszasz kreując niby masz lepiej. Osoba co ma lepiej nie musi o tym pisać bo ma . Ty masz tak samo jak większosc co krytykujesz.

Napisałam, że staram się nie komentować, chyba że ktoś szczególnie sam się prosi (na przykład ty, zgrywając się tu na alvaro, jak tu mówią i bez przerwy czepiając się kobiet, a jak wypłynęły twoje fotki, to Janusz 50 lat). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, selkie napisał:

Napisałam, że staram się nie komentować, chyba że ktoś szczególnie sam się prosi (na przykład ty, zgrywając się tu na alvaro, jak tu mówią i bez przerwy czepiając się kobiet, a jak wypłynęły twoje fotki, to Janusz 50 lat). 

Alvaro tutaj jest mnogo tylko piszą latami i jak piszą to samo tak będa pisać. Ocenić ktoś jest atrakcyjny trzeba być w jego środowisku. Co z tego może być atrakcyjny głową nie ta.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Melinie naprzyklad każdy jest atrakcyjny, jak ma z litra wòdy. I każdy bije brawo się napije. Atrakcyknosć pojęcie względne. Nawet w bu.rdelu może być atrakcyjna ma więcej klijentòw i kasy według innych koleżanek po fachu. Sama widzisz jaka jest atrakcykność i do czego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×