Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Kobiety uzależnione od seksu tzw. nimfomanki to MIT, takie kobiety nie istnieją

Polecane posty

2 minuty temu, kris888 napisał:

polecam całą przeczytać 🙂

chyba 3 wersje językowe są: "Der Dressierte Mann" (niemiecka, oryginalna - nie czytałem, nie znam na tyle dobrze tego języka), "The Manipulated Man" (angielski przekład - z tego sobie robiłem notatki i tłumaczyłem dla siebie) i polska, niedawno wyszła.

Ten cytat, ktory podales to akurat uogolniajace bzdury moim zdaniem. Do takiej lektury wystarczy mi kafeteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

,

data

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, parabatai napisał:

No nie wiem, ja takiego z dużym przebiegiem bym nie chciała.

Zależy co masz na myśli z dużym przebiegiem. Jednakże facet przykładowo trzydziestoletni mający na koncie 10 kobiet to dobry facet z kolei kobieta z takim przebiegiem to już W myśl zasady troszkę wali kor3stwem. A żeby było śmiesznie to zdecydowana większość kobiet ma taki przebieg lub większy a wśród facetów taki przebieg mają tylko ci atrakcyjni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Co data

to wydarzenie już się odbyło

ciężkie brzmienia brzmi ciekawie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jerry89 napisał:

Zależy co masz na myśli z dużym przebiegiem. Jednakże facet przykładowo trzydziestoletni mający na koncie 10 kobiet to dobry facet z kolei kobieta z takim przebiegiem to już W myśl zasady troszkę wali kor3stwem. A żeby było śmiesznie to zdecydowana większość kobiet ma taki przebieg lub większy a wśród facetów taki przebieg mają tylko ci atrakcyjni

Ty no nie przesadzaj. Z tego co piszesz  wynika że nieatrakcyjne babki też ochoczo są pukane przez atrakcyjnych facetów... coś szwankuje w tej logice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

No odbyło, ale tu nie ma znaczenia data bo one się powtarzają co miesiąc te same albo bardzo podobne.

dla posłuchania takiej muzyki to ok, ale reszta to nie moje klimaty jak wczytałem się bliżej jakieś BDSMy spanki 😄

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, parabatai napisał:

Ty no nie przesadzaj. Z tego co piszesz  wynika że nieatrakcyjne babki też ochoczo są pukane przez atrakcyjnych facetów... coś szwankuje w tej logice.

Nie, to wygląda po prostu w ten sposób że panienka zaliczyła 10 gości a każdy z tych gości ma na koncie jedną laskę. Zresztą to nie jest żadna nowość poznałem w życiu sporo kobiet i raczej żadna nie miała mniej niż 10 gości na koncie czysto dla porównania z mojej paczki znajomych tylko jeden chłopak miał ponad 10 a reszta raczej w granicach 1-3, ja miałem 8 ale trzy z nich to były jednorazówki

Edytowano przez Jerry89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jerry89 napisał:

Jest to absolutnie wymyślona postać. Sami sobie odpowiedzcie, tylko szczerze, czy kiedykolwiek poznaliście taką kobietę? Jest to nierealne gdyż kobiety nie mają tak skonstruowanej psychiki jak my faceci. Facet na widok atrakcyjnego ciała kobiecego momentalnie głupieje, w myślach automatycznie pojawia się wizja chęci aby ją wziąć od tyłu, wyl!zać c!pk3, wsadzić p3nisa do ust i tam dojść, wszystkie możliwe konfiguracje oraz miejsca w których by to robił, tak niestety mamy, taka jest nasza natura. Kobieta nigdy czegoś takiego nie ma bo jej mózg i potrzeba fizyczna TEGO NIE ODCZUWA. Nie uwierzę więc, że jest kobieta, która jest szczerze uzależniona od s3ksu bo kocha ten stan kiedy facet ją puuka i ona szaleje na pkt tego męskiego czł0nka i jego ciała, to jest niemożliwe. Dla ewentualnie potwierdzenia tej tezy, oczywiście nigdy takiej nie spotkałem, ale żeby nie było, nie opieram się tylko na tym, jednakże w całym swoim życiu miałem mnóstwo kolegów, znajomych, każdy z nich przecież też miał sporo kobiet i jakoś nigdy żaden w życiu tez nie spotkał takiej kobiety a raczej zazwyczaj słyszałem jak każdy narzekał, że "boli ja często głowa", "że jej się nie chcę" że to że tamto...    takie są po prostu kobiety, nie ma w zasadzie co mieć o to pretensji, to ich natura. To tak jakby ktoś miał pretensje do tygrysa, że musi i uwielbia wpi3rd@lać mięso.

Tak elke 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jerry89 napisał:

Nie, to wygląda po prostu w ten sposób że panienka zaliczyła 10 gości a każdy z tych gości ma na koncie jedną laskę. Zresztą to nie jest żadna nowość poznałem w życiu sporo kobiet i raczej żadna nie miała mniej niż 10 gości na koncie

A ja znam może jedną lub dwie że wszystkich mi znanych, które mogłyby się ledwo otrzeć o ten wynik. Reszta 2-3 facetów max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, brokenroar87 napisał:

Ja mam teorie, że to nimfomankę wymyśliły feministki.

Bardzo możliwe ogólnie feministki to najgorszy typ człowieka

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, brokenroar87 napisał:

Ja mam teorie, że to nimfomankę wymyśliły feministki.

dobre.

czemu Tygrysek tak późno na forum, a ja zaraz idę w kimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Zależy ktora, są takie normalne i zwyczajne imprezy a są i takie dla рорiеrdoleńcòw. xD

a byłas kiedyś na takiej na której był bbc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Zależy ktora, są takie normalne i zwyczajne imprezy a są i takie dla рорiеrdoleńcòw. xD

Proste pytanie autor w skrócie zadaje, roochasz się dla siebie czy żeby zatrzymać typa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ten lepszy od zepsutego napisał:

Proste pytanie autor w skrócie zadaje, roochasz się dla siebie czy żeby zatrzymać typa.

ale co cię to interesuje jak ty jesteś praawiczkiem na rencie ze złamanym fiuutkiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Wygoogluje sobie to pojęcie i jeszcze raz przeczytaj bo dalej nie zrozumiałeś.

Ale ja zrozumiałem 

4 minuty temu, impotenti napisał:

wszystko się zgadza w 100% inaczej byś nie zgłaszał impotencie

1. Nic nie zgłaszałem.

2. Nie jestem ipotentem.

Zwichniecie fioota trwa zazwyczaj ułamek sekundy natychmiast powraca do gry to się może stać nawet jak lachon skacze możesz nawet nie zwrócić uwagi i się nie przejąć po wszystkim trochę może być dyskomfort bo został nadwyrezony ale ogólnie to sprezysta sprawa jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ten lepszy od zepsutego napisał:

Ale ja zrozumiałem 

1. Nic nie zgłaszałem.

2. Nie jestem ipotentem.

Zwichniecie fioota trwa zazwyczaj ułamek sekundy natychmiast powraca do gry to się może stać nawet jak lachon skacze możesz nawet nie zwrócić uwagi i się nie przejąć po wszystkim trochę może być dyskomfort bo został nadwyrezony ale ogólnie to sprezysta sprawa jest 

impotent na rencie na łeb ze zlamanym fiuutkiem, beka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ten lepszy od zepsutego napisał:

Mi staje nie mam renty ani złamanego 

masz rente na schizofrenie i jestes impotentem z dysfunkcja erkecji powstala w wyniku zwichniecia

 

trzepales tak bardzo az sobie ptaka urwales xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieją albo nie ja już mam na to wywalone. Marzenia przepadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Wygoogluje sobie to pojęcie i jeszcze raz przeczytaj bo dalej nie zrozumiałeś.

Tak się zastanawiam Zdążyłem zauważyć że mają nieprzychylny stosunek do ciebie ludzie piszący tu, możesz objaśnić w dużym skrócie Czemu i jaka jest twoja historia

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

Tak się zastanawiam Zdążyłem zauważyć że mają nieprzychylny stosunek do ciebie ludzie piszący tu, możesz objaśnić w dużym skrócie Czemu i jaka jest twoja historia

Nieprzychylny?

Wszyscy mnie lubią, no może garstka osób nie. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×