Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Pora juz wstawać do roboty

Polecane posty

1 minutę temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

ogolnie potrzebujemy wytrenowanych sysadminow, co znaja sie na openBSD albo plan9 i potrafia hostowaac serwery, bo brakuje ich, ale malo komu sie chce uczyc

To szkoda. Myśle, że to fajne zajęcie. Ja jestem zarobiona po pachy, a tu już Swieta za pasem. Ech...a z forum ktos tam jest? 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

To szkoda. Myśle, że to fajne zajęcie. Ja jestem zarobiona po pachy, a tu już Swieta za pasem. Ech...a z forum ktos tam jest? 😊

nie no, ja tam sie ucze, ogolnie to jest kilku profesjonalistow,  ja mam duzo czasu, to troche ogarniam juz to i tamto 😛

nie ma nikogo, bo stad chyba malo kto zna angielski, ogolnie duzo ludzi pisza ze stanow albo innych rejonow, ze u mnie w Polsce jest 19:00 to oni dopiero good morning pisza dlatego czesto w nocy nie spie, to sobie piszemy wtedy, a tak w ciagu dnia to z przyjacielem z niemiec piszemy, ktory grafiki tworzy i tez ogarnia niezle, na #ircnow-offtopic jestesmy i jest oki

kiedys katiuszke zapraszalem, ale ona chyba nawet nie wiedziala co do niej pisze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ojciec3BombelkaElci napisał:

nie no, ja tam sie ucze, ogolnie to jest kilku profesjonalistow,  ja mam duzo czasu, to troche ogarniam juz to i tamto 😛

nie ma nikogo, bo stad chyba malo kto zna angielski, ogolnie duzo ludzi pisza ze stanow albo innych rejonow, ze u mnie w Polsce jest 19:00 to oni dopiero good morning pisza dlatego czesto w nocy nie spie, to sobie piszemy wtedy, a tak w ciagu dnia to z przyjacielem z niemiec piszemy, ktory grafiki tworzy i tez ogarnia niezle, na #ircnow-offtopic jestesmy i jest oki

kiedys katiuszke zapraszalem, ale ona chyba nawet nie wiedziala co do niej pisze xD

Serio? Szok 😲 ja tez siedze po nocach, bo niestety nie wyrabiam sie. Jak akurat koniec roku sie zbliza to coraz wiecej roboty, a mialo byc odwrotnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozna chyba 1 miesiac za darmo miec vps do nauki i jak sie ukonczy to potem sie dolacza do teamu sysadminow, wtedy nie trzeba placic juz, ale to trzeba sie uczyc 😄 i ogarniac 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Serio? Szok 😲 ja tez siedze po nocach, bo niestety nie wyrabiam sie. Jak akurat koniec roku sie zbliza to coraz wiecej roboty, a mialo byc odwrotnie. 

heh, mnie na szczescie nikt nie zmusza, a dla mnie to hostowanie serwerow i w ogole to fajna zabawa, lubie sie bawic komendami w terminalu 😄

w wolnym czasie chyba sie bede uczyl jak pisac boty do irc w jezyku perl 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ojciec3BombelkaElci napisał:

mozna chyba 1 miesiac za darmo miec vps do nauki i jak sie ukonczy to potem sie dolacza do teamu sysadminow, wtedy nie trzeba placic juz, ale to trzeba sie uczyc 😄 i ogarniac 😄

Wiadoma sprawa 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Wiadoma sprawa 😊

no ja dolaczylem juz z dwa lata temu, bo mnie AncientWisdom polubil i mi pisal, ze mu intuicja podpowiada, a tak to jeszcze mamy jednego ziomka sysop_nitestorm, ale on rzadko jest online, ale szukamy jeszcze ludzi, tylko malo komu sie chce przy tym siedziec albo nie maja czasu, ja tam mam na szczescie 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiecalam rodzinie, ze przyjade na Swieta i znowu oczywiscie jak niemal co roku bedzie problem z czasem. Chyba się roztroję.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Obiecalam rodzinie, ze przyjade na Swieta i znowu oczywiscie jak niemal co roku bedzie problem z czasem. Chyba się roztroję.

a to w Polsce czy emigracja? 😛

ja w UK spedzam swieta w tym roku 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ojciec3BombelkaElci napisał:

a to w Polsce czy emigracja? 😛

ja w UK spedzam swieta w tym roku 🙂

 

I w Polsce i za granicą, ale nie wiem jak dam rade to ogarnąć, ponieważ zostały tylko dwa miesiace a roboty mam na 4. Jakos to musze zrobić i odwiedzić ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

I w Polsce i za granicą, ale nie wiem jak dam rade to ogarnąć, ponieważ zostały tylko dwa miesiace a roboty mam na 4. Jakos to musze zrobić i odwiedzić ich.

a co to za robota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że nie spie od wczoraj od wieczora? Ide już pomału lulać. Miłego wieczorku 😊

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ojciec3BombelkaElci napisał:

a co to za robota?

Mam kilka projektów, a oprocz tego jeszcze zajmuje się kwestiami nazwijmy to artystycznymi i bardzo to wszystko czasożerne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Wiesz, że nie spie od wczoraj od wieczora? Ide już pomału lulać. Miłego wieczorku 😊

wow to fajnie 🙂

spoko, to milego wypoczynku 🙂 do nastepnego 🙂 ja tam lubie sobie po nieprzespanej nocy odsypiac w ciagu dnia 😛

dobranoc Kleopatro \(^^)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Mam kilka projektów, a oprocz tego jeszcze zajmuje się kwestiami nazwijmy to artystycznymi i bardzo to wszystko czasożerne. 

spoko, spoko, to milego wypoczynku 🙂 i slodkich snow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

wow to fajnie 🙂

spoko, to milego wypoczynku 🙂 do nastepnego 🙂 ja tam lubie sobie po nieprzespanej nocy odsypiac w ciagu dnia 😛

dobranoc Kleopatro \(^^)/

Dobranoc Ciasteczku 😁

Do sklikania 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×