Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Urmaj

Kris co mówi MGTOW

Polecane posty

Dnia 24.10.2024 o 23:18, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Społeczność ta należy do tak zwanej manosfery MGTOW to obietnica trzymania się z dala od poważnych związków z kobietami i nieposiadania dzieci

innymi slowy faceci mają wyyebane na lachony i dluzsze relacje z nimi, z uwagi na ich pijawczą naturę i brak najmniejszej rownowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, libedowsky napisał:

wreszcie jakas partia ktora popieram i moge sie zapisac.

niech jeszcze wpisza do statutu ze nalezy gonic mopsiarzy do pracy i zlikwidowac zasilki 😄

 

masz zbyt niskie ajkiu do mgtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

innymi slowy faceci mają wyyebane na lachony i dluzsze relacje z nimi, z uwagi na ich pijawczą naturę i brak najmniejszej rownowagi.

Jadasz słodycze, Lex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

No, tyle to już wiem, myślę że każdy ma swój jakiś powód.

 ruch spoleczny jako przeciwwaga dla feminizmu, większosc facetow skupia sie na tym samym, to nie sa jakies traumy z dziecinstwa, tylko postawione tezy o braku rownowagi.

Edytowano przez Nemesio Cervantes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nemesio Cervantes napisał:

czasem jadam

Które najchętniej? Masz swoje ulubione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Seven napisał:

Jadasz słodycze, Lex?

A jaki to ma związek?

Co do mgtow to wydaje mi się to zdrowe jak ktoś nie chce wpuszczać nikogo do swojego życia ani się spoufalac, ma do tego prawo, kobiety tak samo bo nie ma obowiązku zaprzyjaźniania się z ludźmi ktorych nie trawisz xd

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vlad Srakula napisał:

A jaki to ma związek?

Co do mgtow to wydaje mi się to zdrowe jak ktoś nie chce wpuszczać nikogo do swojego życia ani się spoufalac, ma do tego prawo, kobiety tak samo xd

Osobisty związek. Nie wolno tu zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Seven napisał:

Osobisty związek. Nie wolno tu zapytać?

Ok coś osobistego xd z ciekawości pytam bo nie wiem co mają wspolnego słodycze z lachonami, pijawami czy mgtow ale jak to coś osobistego to faktycznie nie muszę wiedzieć o co ci chodzi xd 

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vlad Srakula napisał:

Ok coś osobistego xd z ciekawości pytam bo nie wiem co mają wspolnego słodycze z lachonami, pijawami czy mgtow ale jak to coś osobistego to faktycznie nie muszę wiedzieć o co ci chodzi xd 

W Las Vegas można robić to co się żywnie podoba i nikt nikogo nie ocenia. Chodzą jak chcą, ubierają się i mówią co mają na myśli, nie patrząc jak wypadną. A ty co? Nie lubisz słodyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Seven napisał:

W Las Vegas można robić to co się żywnie podoba i nikt nikogo nie ocenia. Chodzą jak chcą, ubierają się i mówią co mają na myśli, nie patrząc jak wypadną. A ty co? Nie lubisz słodyczy?

Wolę sympatyczniejszych rozmówców żeby wyłączyć przy nich czujność i myślenie i wdawać się w gadki szmatki xd

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Vlad Srakula napisał:

Wolę sympatyczniejszych rozmówców żeby wyłączyć przy nich czujność i myślenie i wdawać się w gadki szmatki xd

To znaczy po co być czujnym w rozmowie? Doszukujesz się spisku? Chcesz odpierać ataki czy co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Seven napisał:

To znaczy po co być czujnym w rozmowie? Doszukujesz się spisku? Chcesz odpierać ataki czy co? 

Lex wydaje się fałszywym typem który tylko czai się żeby wbić komuś nóż w plecy, nie mam chęci wdawać się w gadki z takimi typami i nie muszę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby dojść do serca lasu trzeba by życie spędzić na rozkminianie. Jak z góry zakładasz, że czai się zło to pewnie się czai. Do du py takie myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Vlad Srakula napisał:

Lex wydaje się fałszywym typem który tylko czai się żeby wbić komuś nóż w plecy, nie mam chęci wdawać się w gadki z takimi typami i nie muszę 

To co się wydaje jest imaginacją. A prawda jest zupełnie inna, nie widzisz jej? Może kiedyś zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopijam 3 kawę i zaraz padnę na zawał a iść trzeba tu i ówdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze część facetów taka była jest i będzie. Po co do tego dorabiać ideologię? Nadali nową nazwę temu co funkcjonuje od wieków, dodali coś na miarę dzisiejszych czasów (internet) I wmawiają wszystkim ze to coś świeżego i odkrywczego a ludzie łykają to jak pelikany. 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Seven napisał:

To co się wydaje jest imaginacją. A prawda jest zupełnie inna, nie widzisz jej? Może kiedyś zobaczysz.

Czasem coś jest naprawdę takie jakie się wydaje na pierwszy rzut oka i dekoracje tylko przysłaniają prawdziwy obraz a dopatrywanie się domniemanej głębi w kimś nie jest tego warte...

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Vlad Srakula napisał:

Czasem coś jest naprawdę takie jakie się wydaje na pierwszy rzut oka i dekoracje tylko przysłaniają prawdziwy obraz a dopatrywanie się domniemanej głębi w kimś nie jest tego warte...

Każdy widzi po swojemu. Mnie to rybka co kto uważa, mam urlop i lecę do Polski. Chwilę pobędę w niej, później biorę Grzecha i lecę na Jamajkę. Jak pogody nie będzie to będziemy się ostro całować i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Seven napisał:

Każdy widzi po swojemu. Mnie to rybka co kto uważa, mam urlop i lecę do Polski. Chwilę pobędę w niej, później biorę Grzecha i lecę na Jamajkę. Jak pogody nie będzie to będziemy się ostro całować i tyle.

ok, to z kim sie calujesz pewnie nie jest ci obojetne nawet jak piszesz o tym w taki sposob ^^ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

 ruch spoleczny jako przeciwwaga dla feminizmu, większosc facetow skupia sie na tym samym, to nie sa jakies traumy z dziecinstwa, tylko postawione tezy o braku rownowagi.

No ja się domyślam że to jest coś na przeciwwagę feminizmu. 

I nie pomyślałam nawet o traumach z dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Vlad Srakula napisał:

ok, to z kim sie calujesz pewnie nie jest ci obojetne nawet jak piszesz o tym w taki sposob ^^ 

Oczywiście. Składam pocałunki tylko tym, których kocham. ^^ Dobrej soboty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, parabatai napisał:

Zawsze część facetów taka była jest i będzie. Po co do tego dorabiać ideologię? Nadali nową nazwę temu co funkcjonuje od wieków, dodali coś na miarę dzisiejszych czasów (internet) I wmawiają wszystkim ze to coś świeżego i odkrywczego a ludzie łykają to jak pelikany. 😏

bez przesady...feminizm w aktualnej formie wypączkował w ostatnich 20 latach. jeszcze 10lat temu nie bylo mgtow ani rp. to jest odpowiedz na cierpiace ofiary męskiej dominacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Vlad Srakula napisał:

Czasem coś jest naprawdę takie jakie się wydaje na pierwszy rzut oka i dekoracje tylko przysłaniają prawdziwy obraz a dopatrywanie się domniemanej głębi w kimś nie jest tego warte...

roochałaś, bo filozofujesz 😎

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wuja Staszek napisał:

roochałaś, bo filozofujesz 😎

gdyby sie nadziaaa to by byla w skowronkach a tak narzeka na tych facetóf...jak zafsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Wuja Staszek napisał:

roochałaś, bo filozofujesz 😎

mefedronik był ze taki pobudzony? xd

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

bez przesady...feminizm w aktualnej formie wypączkował w ostatnich 20 latach. jeszcze 10lat temu nie bylo mgtow ani rp. to jest odpowiedz na cierpiace ofiary męskiej dominacji

Tak - i jak tak dalej pójdzie to na świecie nie będzie już w ogóle normalnych relacji damsko-męskich tylko 2 zwalczające się frakcje, kobiety kontra mężczyźni. W przypadku związków ofiary dominacji czy to męskiej czy to żeńskiej są poniekąd ofiarami na własne życzenie,  mają słaby charakter. Gdyby ci slabeusze nie byli takimi mimozami to i by nie było potworów ich ciemiężących, bo nic by ich nie napędzało. Może to brzmi okrutnie ale takie są fakty.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, że do dojdzie do polaryzacji mężczyzn i kobiet jako dwóch zwalczających się frakcji. Zjawiska skrajne są zawsze marginalne i dotyczą grup sfrustrowanych. Pojęcia takie jak redpill, czy MGTOW wciąż nawet nie są znane szeroko, to zadu.pie głównie internetu (mój facet na przykład nie znał pojęcia redpill, dowiedział się ode mnie, a ja z tego forum, ale on zawsze miał laski, jakie chciał, więc jego głowy nie zajmuje bóldu.pizm międzypłciowy). Uważam, że zawsze większość społeczeństwa to będą normalni ludzie, chcący relacji, poza tym istnieje coś takiego, co nazywamy miłością, a to jest zawsze silniejsze (gdyby tych wszystkich "redpillów" jakaś sensowna pokochała szczerze, to by zostało zero "redpilllów").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×