Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Urmaj

Kris co mówi MGTOW

Polecane posty

 

Cytat

Gdyby ci slabeusze nie byli takimi mimozami to i by nie było potworów ich ciemiężących, bo nic by ich nie napędzało.

to co wam wydaje sie slabe, facetom takie sie nie wydaje. to co wy oceniacie jako silne, dla facetow takie sie nie wydaje.brak checi poznawania, łatwiej oceniac po pozorach i karac jednych za przewiny poprzednich. ogolnie ludzie stają sie slabi i roszczeniowi. dawno temu ghosting czy uzywanie kogos jak lalke do zabawy spotkaloby sie z oburzeniem i pewnym wykluczeniem. teraz...zghostowana czy oszukana osoba jest wyśmiewana i traktowana jako despero albo glupia

 

 

Edytowano przez Nemesio Cervantes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Seven napisał:

Które najchętniej? Masz swoje ulubione?

Tak czekolady dark gorzkie do płatów owsianych parę okienek 😁 Wiem wiem nie do mnie pytanie , ale mogłabyś dać znać że żyjesz 😊😜

 

1 godzinę temu, Seven napisał:

Każdy widzi po swojemu. Mnie to rybka co kto uważa, mam urlop i lecę do Polski. Chwilę pobędę w niej, później biorę Grzecha i lecę na Jamajkę. Jak pogody nie będzie to będziemy się ostro całować i tyle.

Te graty po dziadkach możesz zabrać, ty pozbędę się nadbagażu, bo wolę nowoczesny wystrój. 😁

 

1 godzinę temu, Seven napisał:

Żeby dojść do serca lasu trzeba by życie spędzić na rozkminianie. Jak z góry zakładasz, że czai się zło to pewnie się czai. Do du py takie myślenie.

Dokładnie bo skreśli w ten sposób wartościowych ludzi. 😁

Na razie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Vlad Srakula napisał:

Lex wydaje się fałszywym typem który tylko czai się żeby wbić komuś nóż w plecy, nie mam chęci wdawać się w gadki z takimi typami i nie muszę 

Bzdura bo spoko gość i nieźle tyra antypatycznych femcelów , a ty oceniasz według munka i myślisz że każdy jest taki jak munek 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Bzdura bo spoko gość i nieźle tyra antypatycznych femcelów , a ty oceniasz według munka i myślisz że każdy jest taki jak munek 😁

nie oceniam wedlug moona, wydaje sie wulgarna, antypatyczna osoba ze zlymi intencjami i nie mam obowiazku go lubic xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Dużo pochwy w pochwie 5 napisał:

Smutne życie na pewno łatwiej się poddać mając 1,7m niemożliwosc prawa jazdy i łysienie niż u mnie 

Nadzieja umiera ostatnia fajnie by było znaleźć taką która będzie zadowolona ze sie nie poddalem 

Ja się poddałem 8 miesięcy po skurczeniu. Nawet jakbym znalazł taką to co jej zaoferuję bez podniecenia się nie da kochać. Bez testosteronu nie ma chęci do osiągania sukcesu. Być może była jakaś dziewczyna która była mi pisana i przeżyła te kilkanaście lat w cierpieniu jak ja bo nie byliśmy razem albo tak sobie ani dobrze ani źle. Kiedyś chciałem się zakochać i dać jakiejś całego siebie. Tylko mały pen is dobijał bo nie mogłem dać satysfakcji jak bbc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, ZłyKróliczek napisał:

Nie sądzę, że do dojdzie do polaryzacji mężczyzn i kobiet jako dwóch zwalczających się frakcji. Zjawiska skrajne są zawsze marginalne i dotyczą grup sfrustrowanych. Pojęcia takie jak redpill, czy MGTOW wciąż nawet nie są znane szeroko, to zadu.pie głównie internetu (mój facet na przykład nie znał pojęcia redpill, dowiedział się ode mnie, a ja z tego forum, ale on zawsze miał laski, jakie chciał, więc jego głowy nie zajmuje bóldu.pizm międzypłciowy). Uważam, że zawsze większość społeczeństwa to będą normalni ludzie, chcący relacji, poza tym istnieje coś takiego, co nazywamy miłością, a to jest zawsze silniejsze (gdyby tych wszystkich "redpillów" jakaś sensowna pokochała szczerze, to by zostało zero "redpilllów").

Tak. Ale jeszcze oni musieliby umiec kochac i potrafic stworzyc satysfakcjonującą relację, a z tym jest problem. Więc lepiej i łatwiej obwiniac kobiety, że są zle.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Vlad Srakula napisał:

mefedronik był ze taki pobudzony? xd

Zesrany, a nie pobudzony, przestań już majaczyć o tym mefedronie. Jeebako 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie którzy faceci wcale nie muszą się starać o se ks. Niektóre kobiety gdy mają ochotę dzwonią do kolegów i umawiają się na bzyk. Po prostu mają takich miłych kolesi w telefonie do których mogą zawsze zadzwonić. Trudno jest im zrozumieć inceli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dumbino napisał:

Zesrany, a nie pobudzony, przestań już majaczyć o tym mefedronie. Jeebako 😎

nie musisz mnie lubic ale mozna sie szanowac. Mefedroniarzu z obsesją😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźmy sobie że Kriss jest samotnym ojcem czterolatki. Czyż jego życie niebyło by lepsze i nie miałoby więcej znaczenia. Byłby dobrym tatą. Pewnie córeczka byłaby całym światem i nie wyobrażałby sobie życia bez niej. Dbałby o dobre odżywianie, pilnował żeby za długo nie siedziała na telefonie oglądając bajki i chronił przed wszelkimi niebezpieczeństwami tego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vlad Srakula napisał:

nie musisz mnie lubic ale mozna sie szanowac. Mefedroniarzu z obsesją😎

Kto tutaj ma obsesję? Już ci coś pisałem na temat mefedronu 😎 Pewnie sama to walisz 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dumbino napisał:

Kto tutaj ma obsesję? Już ci coś pisałem na temat mefedronu 😎 Pewnie sama to walisz 😂

wymagasz za duzo atencji jak na takiego nudziarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Vlad Srakula napisał:

nie oceniam wedlug moona, wydaje sie wulgarna, antypatyczna osoba ze zlymi intencjami i nie mam obowiazku go lubic xd

Uja prawda bo gość zna coś o mnie i nie sprzeda, a zna mnie przysłowiowe pięć minut.  Jesteś przesiąknięta świrem toksycznym munkiem temu marnie skończysz. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Bbc nie daje wcale satysfakcji albo bardzo nielicznym daje, nie powtarzaj głupot.

11cm też nie daje. Gdybym miał 14 to bym był szczęśliwy i szukał kobiety z nadzieją że dam jej dobry se ks. Było minęło.

Edytowano przez Urmaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

 

to co wam wydaje sie slabe, facetom takie sie nie wydaje. to co wy oceniacie jako silne, dla facetow takie sie nie wydaje.brak checi poznawania, łatwiej oceniac po pozorach i karac jednych za przewiny poprzednich. ogolnie ludzie stają sie slabi i roszczeniowi. dawno temu ghosting czy uzywanie kogos jak lalke do zabawy spotkaloby sie z oburzeniem i pewnym wykluczeniem. teraz...zghostowana czy oszukana osoba jest wyśmiewana i traktowana jako despero albo glupia

 

 

W dzisiejszych czasach jeśli kogoś znasz dobrze to on nie może tak po prostu nagle zniknąć. Są sposoby zeby go znaleźć i się z nim rozmówić. No chyba że spotkało go coś bardzo złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś widział Ślicznotkę czy zmieniła nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Urmaj napisał:

Ja się poddałem 8 miesięcy po skurczeniu. Nawet jakbym znalazł taką to co jej zaoferuję bez podniecenia się nie da kochać. Bez testosteronu nie ma chęci do osiągania sukcesu. Być może była jakaś dziewczyna która była mi pisana i przeżyła te kilkanaście lat w cierpieniu jak ja bo nie byliśmy razem albo tak sobie ani dobrze ani źle. Kiedyś chciałem się zakochać i dać jakiejś całego siebie. Tylko mały pen is dobijał bo nie mogłem dać satysfakcji jak bbc.

Najlepsze jest to że teścia można sztucznie sobie podać oczywiście w porozumieniu z lekarzem . Masz mental typowej ofiary i nie pisze tego złośliwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Najlepsze jest to że teścia można sztucznie sobie podać oczywiście w porozumieniu z lekarzem . Masz mental typowej ofiary i nie pisze tego złośliwie. 

Można było też iść do lekarza i wziąć antybiotyk na zapalenie, albo myć się i zmieniać majtki. Muszę być ofiarą nie mogę pokazać że jestem szczęśliwy albo sam coś robię w kierunku poprawy dopóki rodziców nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Masz widzę postrzeganie takie jak leżak 

On ma 17 i jest dumny. Stypiara zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Urmaj napisał:

Ja się poddałem 8 miesięcy po skurczeniu. Nawet jakbym znalazł taką to co jej zaoferuję bez podniecenia się nie da kochać. Bez testosteronu nie ma chęci do osiągania sukcesu. Być może była jakaś dziewczyna która była mi pisana i przeżyła te kilkanaście lat w cierpieniu jak ja bo nie byliśmy razem albo tak sobie ani dobrze ani źle. Kiedyś chciałem się zakochać i dać jakiejś całego siebie. Tylko mały pen is dobijał bo nie mogłem dać satysfakcji jak bbc.

zostalbys wysaany z kasy i kopniety w zad. nigdy nie daje sie wiecej niz dostaje, poprawnie jest dawac mniej, lachon ma sie wykazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Urmaj napisał:

11cm też nie daje. Gdybym miał 14 to bym był szczęśliwy i szukał kobiety z nadzieją że dam jej dobry se ks. Było minęło.

chyba jednak nie jestes taki chory skoro rozpaczasz, ludzie bez libido mieliby wywalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, parabatai napisał:

W dzisiejszych czasach jeśli kogoś znasz dobrze to on nie może tak po prostu nagle zniknąć. Są sposoby zeby go znaleźć i się z nim rozmówić. No chyba że spotkało go coś bardzo złego.

to co piszesz to obraz desperacji...

chodzi mi, ze zmienil sie model poznawania i sciagnal w okolice dzikich plemion azjatyckich. i ja jestem przekonany ze to wynika z feminizmu w wiekszym stopniu anizeli z dostepu do apek randkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Urmaj napisał:

Można było też iść do lekarza i wziąć antybiotyk na zapalenie, albo myć się i zmieniać majtki. Muszę być ofiarą nie mogę pokazać że jestem szczęśliwy albo sam coś robię w kierunku poprawy dopóki rodziców nie obchodzi.

No na tym polega twój tragizm, że tak niewiele potrzeba , bo wystarczyło się myć i korzystać z medycyny. Brakuje tylko abyś odmroził sobie jeszcze uszy jak będą warunki ku temu i obwinił za to rodziców. 😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Żaba Monìka napisał:

Tak. Ale jeszcze oni musieliby umiec kochac i potrafic stworzyc satysfakcjonującą relację, a z tym jest problem. Więc lepiej i łatwiej obwiniac kobiety, że są zle.

generalizacja rodem z LGBT, my i oni.... od tego sie wszystko zaczelo, bo ktos chcial komus cos udowodnic i kula sniezna obaw i uprzedzen urosla do feminazizmu czy tego spaczonego lgbt. a faceci, ktorzy cale wieki brali na swoje barki ciezar utrzymania spoleczestwa nie dadza drugiego policzka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Nemesio Cervantes napisał:

to co piszesz to obraz desperacji...

Dlaczego desperacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, parabatai napisał:

Dlaczego desperacji?

a jaki jest cel szukania osoby ktora w "chamski" i "tchórzliwy" sposb zamknęla relacje? wyobrazam sobie se osoba zdesperowana bedzie takiej szukac i wyjasniac czy cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×